IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение

    Не се връзвай, това е фалшив профил с фалшива самоличност. Един от многото тука..

    Използват ги ПР агенции за поддържане на активност, на които им плащат брокерските фирми да заливат мрежата с пропаганда.

    Личността, с която комуникираш на съществува!
    Сигурно е така.Правят ми впечатление няколко трика от брокерската пропаганда.Първо обявяват цените в евро.А в България заплатите се получават в лева.И на никоя друга стока цената не се обявява в евро.Ама като са в евро цените и изглеждат наполовина по-евтини.
    Второ редовно има изказвания как едва ли не цяла България се е втурнала към София.Един„експерт„даже каза,че 25 хиляди били се заселили в София за една година.Това е така,ама„забрави„да спомене,че 20 хиляди са се изселели.За класиката ,че София била с 2 милиона жители се тръби постоянно.Без никакви доказателства.
    Правят се внушения,че в София било много по-евтино от Прага или Будапеща.Естествено,че е по-евтино,разликата между Прага и София е огромна.Или пък с колко заплати можело да се купи жилище в сравнение с 2008г.А що не правят сравнение с години,когато цените бяха по-ниски от 2008г?
    Плитки номера,но доста хора явно се връзват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не става въпрос за мен.Интересно ми е как оплюваш човек,без изобщо да го познаваш.Разведе се не по негова вина,а просто жена му е някакъв кошмар.Въпреки,че не е била лишена от нищо.И въпреки това никога не й изневери,а е имал много възможности.И децата никъде не ги е влачил-15 години живеят в едно жилище.А едното е на 15 години,другото на 13.А в момента човека си намери сериозна приятелка.С висше образование,с престижна професия и със сигурност не е силиконка,нито пък златотърсачка,щото е от заможно семейство.Заможно и по твоите стандарти,според които човек с 6 цифрена годишна заплата не е заможен.И за ужас има собствено жилище.Така че и да се, оженят пак няма да купуват жилище.
      И естествено,че си е твоя работа колко деца имаш,ама щом твърдиш,че си привърженик на семейните ценности и материално заможна,значи трябва да имаш много деца.Аз също съм привърженик на семейните ценности,но материалното ми състояние позволява да отгледам без лишения три деца.Ако бях богат като теб,щях да имам поне още толкова.
      Не се връзвай, това е фалшив профил с фалшива самоличност. Един от многото тука..

      Използват ги ПР агенции за поддържане на активност, на които им плащат брокерските фирми да заливат мрежата с пропаганда.

      Личността, с която комуникираш на съществува!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        А, намали малко манго, писваш с хипотетичните бълнувания за някакъв измислен герой-трети човек
        Пътувай, цървул.Манго ще кажеш на тоя,който те гледа в огледалото.Не си спомням да съм адресирал към теб каквото и да е било.Явно си голям простак,щом се намесваш с обиди в разговор между други хора,който по никакъв начин не те засяга.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Не става въпрос за мен.Интересно ми е как оплюваш човек,без изобщо да го познаваш.Разведе се не по негова вина,а просто жена му е някакъв кошмар.Въпреки,че не е била лишена от нищо.И въпреки това никога не й изневери,а е имал много възможности.И децата никъде не ги е влачил-15 години живеят в едно жилище.А едното е на 15 години,другото на 13.А в момента човека си намери сериозна приятелка.С висше образование,с престижна професия и със сигурност не е силиконка,нито пък златотърсачка,щото е от заможно семейство.Заможно и по твоите стандарти,според които човек с 6 цифрена годишна заплата не е заможен.И за ужас има собствено жилище.Така че и да се, оженят пак няма да купуват жилище.
          И естествено,че си е твоя работа колко деца имаш,ама щом твърдиш,че си привърженик на семейните ценности и материално заможна,значи трябва да имаш много деца.Аз също съм привърженик на семейните ценности,но материалното ми състояние позволява да отгледам без лишения три деца.Ако бях богат като теб,щях да имам поне още толкова.
          А, намали малко манго, писваш с хипотетичните бълнувания за някакъв измислен герой-трети човек

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Ти много лично нещо взе да го приемаш На мен гушата ми не я пълнят такива като този да ти кажа ,а колко деца съм отгледала си е моя лична работа,но не съм ги влачила насам -натам ! Извинявай ако става дума лично за теб,ще ми е интересно да разбера продължението на тази драма
            Не става въпрос за мен.Интересно ми е как оплюваш човек,без изобщо да го познаваш.Разведе се не по негова вина,а просто жена му е някакъв кошмар.Въпреки,че не е била лишена от нищо.И въпреки това никога не й изневери,а е имал много възможности.И децата никъде не ги е влачил-15 години живеят в едно жилище.А едното е на 15 години,другото на 13.А в момента човека си намери сериозна приятелка.С висше образование,с престижна професия и със сигурност не е силиконка,нито пък златотърсачка,щото е от заможно семейство.Заможно и по твоите стандарти,според които човек с 6 цифрена годишна заплата не е заможен.И за ужас има собствено жилище.Така че и да се, оженят пак няма да купуват жилище.
            И естествено,че си е твоя работа колко деца имаш,ама щом твърдиш,че си привърженик на семейните ценности и материално заможна,значи трябва да имаш много деца.Аз също съм привърженик на семейните ценности,но материалното ми състояние позволява да отгледам без лишения три деца.Ако бях богат като теб,щях да имам поне още толкова.
            Last edited by mirodes; 02.04.2020, 14:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Ами естествено,че не е за всеки купуването на жилище.Не всеки е балък да купува на тия цени.
              И какви са тия семейни ценности-да лишиш семейството си от стотици хиляди левове,за да напълниш гушата на някоя като теб.Ами няма да стане.И като си толкова богата колко деца отгледа?Нали си за семейните ценности.А семейните ценности са свързани на първо място с децата.
              А дали е богат ти няма как да знаеш.Годишната му заплата е 6 цифрена плюс бонуси,така че все ще е спестил някой лев.И не бърза да го похарчи за гипсокартон.
              Ти много лично нещо взе да го приемаш На мен гушата ми не я пълнят такива като този да ти кажа ,а колко деца съм отгледала си е моя лична работа,но не съм ги влачила насам -натам ! Извинявай ако става дума лично за теб,ще ми е интересно да разбера продължението на тази драма

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Ама разбира се,че няма да купи Кога съм писала,че да купиш имот е за всеки ? Никога ! "Богаташа" с ипотека ли ще купува ? Моята ценностна система не е свъзана с покупка на жилища ,а със семейни ценности ! Този да ти кажа никога няма да купи нищо защото понятията му за богати хора и висока заплата се различават много от това което са в действителност.Не мога д разбера защо се пишем за някакъв объркан човечец все пак ? Да се оправя както намери за добре
                Ами естествено,че не е за всеки купуването на жилище.Не всеки е балък да купува на тия цени.
                И какви са тия семейни ценности-да лишиш семейството си от стотици хиляди левове,за да напълниш гушата на някоя като теб.Ами няма да стане.И като си толкова богата колко деца отгледа?Нали си за семейните ценности.А семейните ценности са свързани на първо място с децата.
                А дали е богат ти няма как да знаеш.Годишната му заплата е 6 цифрена плюс бонуси,така че все ще е спестил някой лев.И не бърза да го похарчи за гипсокартон.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://youtu.be/4rFzPlEcBcY

                  Какво има за го мислите... Фалираш и точка
                  сдобрихте ли се с банскалията?
                  чувам, че ще ти идва на гости.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Ама разбира се-трябваше да хвърли 300 бона за жилище и тогава щеше да го възхваляваш.Ами сори-няма да ги даде.Той затова е и богат,щото си цени парите.Не ги дава за гипсокартон.Естествено в твоята ценностна система е престъпник-как така ще получава висока заплата и няма да купи жилище.Ами няма да купи.Поне не и на сегашните цени.Егати и чудото 2200 лева квадратният метър в София при средна заплата от 1400 лв.И то за кокошарници.Трябва да си малоумен да купуваш на тези цени.Още повече с ипотека.
                    Ама разбира се,че няма да купи Кога съм писала,че да купиш имот е за всеки ? Никога ! "Богаташа" с ипотека ли ще купува ? Моята ценностна система не е свъзана с покупка на жилища ,а със семейни ценности ! Този да ти кажа никога няма да купи нищо защото понятията му за богати хора и висока заплата се различават много от това което са в действителност.Не мога д разбера защо се пишем за някакъв объркан човечец все пак ? Да се оправя както намери за добре

                    Коментар


                    • https://youtu.be/4rFzPlEcBcY

                      Какво има за го мислите... Фалираш и точка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Ама никъде не греши ,разбира се Живял 15-тина години под наем в жилище за което и дума няма да обеля ,но след като му разбрах цената ми е ясно и качеството му ! Не би трябвало да има мечта да живее в София,това е ясно вече .Този град освен да му дава работа в една от най-големите автомобилни компании нищо друго не може да му даде. А,да не забравя и доброто образование на децата му ама те докато се изучат много време ще мине
                        Разбира се,че ситуацията ще се пренесе и на пазара на жилищата ,но тогава не знам кой и къде ще купува.Интересни времена ще настанат
                        Ама разбира се-трябваше да хвърли 300 бона за жилище и тогава щеше да го възхваляваш.Ами сори-няма да ги даде.Той затова е и богат,щото си цени парите.Не ги дава за гипсокартон.Естествено в твоята ценностна система е престъпник-как така ще получава висока заплата и няма да купи жилище.Ами няма да купи.Поне не и на сегашните цени.Егати и чудото 2200 лева квадратният метър в София при средна заплата от 1400 лв.И то за кокошарници.Трябва да си малоумен да купуваш на тези цени.Още повече с ипотека.За жилище от 100 квадрата трябва да се работи 13 години,без да се харчи нищо.И то в София.Не в Ню Йорк или Лондон.
                        Честно казано хич не ми е жал за балъците,които са купували на тези цени .Защото ако не купуваха,цените нямаше да са такива.
                        Last edited by mirodes; 02.04.2020, 13:00.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Пак не стана ясно кое му е грешката?Дал е за наем 70 бона,вместо да даде 300 бона за жилище,което ще е негово едва след 20-30 години.Ако изобщо стане негово.Още повече пича работи в една от най-големите автомобилни компании в света и има предложения да работи и в други държави като представител на тази компания.Миналата година му предлагаха да отиде в Китай за заплата няколко пъти по-висока от сегашната.
                          А жилище на децата си ще купи едва като завършат висше образование и се ориентират дали изобщо ще останат в България или в София.
                          Явно сте в грешна представа,че на всеки е мечта да живее в София.
                          Между другото ми каза,че в последните дни е имало много отказани капарирани автомобили.И то става въпрос за луксозни автомобили от по 200-300 хиляди лева.Та скоро ситуацията ще се пренесе и на пазара за жилища.Хората яко закъсват с кеша.
                          Ама никъде не греши ,разбира се Живял 15-тина години под наем в жилище за което и дума няма да обеля ,но след като му разбрах цената ми е ясно и качеството му ! Не би трябвало да има мечта да живее в София,това е ясно вече .Този град освен да му дава работа в една от най-големите автомобилни компании нищо друго не може да му даде. А,да не забравя и доброто образование на децата му ама те докато се изучат много време ще мине
                          Разбира се,че ситуацията ще се пренесе и на пазара на жилищата ,но тогава не знам кой и къде ще купува.Интересни времена ще настанат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            евреите въртят света на малкият си пръст, а тяхната максима винаги е била 1/3 кеш 1/3 злато 1/3 бизнес - защото като гоненени и недолюбвани по всички земни кълбета са в час, че нищо сигурно няма и днес си 'ТОП' а утре си 'ДОЛУ' .. не съм им фен, че са доста коварни, но като цяло моделът им опровергава бони, че не може да си състоятелен ако си без имот.

                            е друга бира е, че са много пестеливи в харчовете извън бизнеса (като изключим болестта им по хазарта, но то май това не прощава на никоя нация)
                            От мен един ГОЛЯМ ПЛЮС за коментара за евреите, от години имам контакти с евреи и отговорно казвам, че те са от друг разумен вид, да, външно са като хората, но ..... но ..... и се подписвам с двете ръце под това твърдение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Пак не стана ясно кое му е грешката?Дал е за наем 70 бона,вместо да даде 300 бона за жилище,което ще е негово едва след 20-30 години.Ако изобщо стане негово.Още повече пича работи в една от най-големите автомобилни компании в света и има предложения да работи и в други държави като представител на тази компания.
                              А жилище на децата си ще купи едва като завършат висше образование и се ориентират дали изобщо ще останат в България или в София.
                              Явно сте в грешна представа,че на всеки е мечта да живее в София.
                              добре прави, че живее под наем.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Що - плаща и ползва.
                                И заплатата му така - дава труд, плащат му.
                                Изключително простичък живот, без никакви сметки, терзания, трупане на боклуци.
                                изключително рационално, но няма буфери
                                евреите въртят света на малкият си пръст, а тяхната максима винаги е била 1/3 кеш 1/3 злато 1/3 бизнес - защото като гоненени и недолюбвани по всички земни кълбета са в час, че нищо сигурно няма и днес си 'ТОП' а утре си 'ДОЛУ' .. не съм им фен, че са доста коварни, но като цяло моделът им опровергава бони, че не може да си състоятелен ако си без имот.

                                е друга бира е, че са много пестеливи в харчовете извън бизнеса (като изключим болестта им по хазарта, но то май това не прощава на никоя нация)

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X