IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Всъщност си спомняма по това време купих баш на върха и това е една от най добрите ми покупки
    Потвърждаваш, че си обречен да губиш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

      Ти май не помниш, какво стана 2009? Припомни си, но честно казано, вече е без значение, обречен си да губиш! От 10 месеца ви предупреждавам!!!
      Всъщност си спомняма по това време купих баш на върха и това е една от най добрите ми покупки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

        Ми купи на 3000 евро и ще видиш, как ще ти я изпапка инфлацията.

        Уффф чакай обърках се, ти не си купувач, ти ТЪРСИШ купувач, т.е шаран на който да пробуташ имот.
        Всъщност купувам на доста над 3000 евро, но това не е от значене

        По важното е че тия приказки 2017-та звучаха така - Ми купи на 1000 евро и ще видиш
        После 2020-та звучаха така - Ми купи на 1500 евро и ще видиш

        И от мене запомни инфлацията няма как да изпапка имотите, но няма да ти го обяснявам защото няма как да го разбереш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Ти май не помниш, какво стана 2009? Припомни си, но честно казано, вече е без значение, обречен си да губиш! От 10 месеца ви предупреждавам!!!
          По скоро е изпуснал момента за продажба, който беше миналата година. Сега ще се наложи да чака до 2069 год. или да направи -15-20% отбив от цената - засега.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Само още малко требва да почекаш има нема 5-6 години и е я 2029-та
            Ти май не помниш, какво стана 2009? Припомни си, но честно казано, вече е без значение, обречен си да губиш! От 10 месеца ви предупреждавам!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Кое да разбера гениалната ви мисъл че инфлацията ядела имотите

              Боже колко мъка има по тоя свят Боже
              Ми купи на 3000 евро и ще видиш, как ще ти я изпапка инфлацията.

              Уффф чакай обърках се, ти не си купувач, ти ТЪРСИШ купувач, т.е шаран на който да пробуташ имот, който ще бъде изпапкан от инфлацията, защото той (имота) близките години ще е надолу (ти сам го призна).
              Last edited by fred23; 05.03.2023, 21:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

                Нищо не си разбрал (всъщност много добре разбираш, ама се правиш на улав).
                Кое да разбера гениалната ви мисъл че инфлацията ядела имотите

                Боже колко мъка има по тоя свят Боже

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  Трай не ги светкай те си верват че инфлацията яде имотите като парите им в банката и се успокояват

                  Ако се усетят на пазара ще стане ептен гъчкано за това си трай и не им отваряай очите
                  Нищо не си разбрал (всъщност много добре разбираш, ама се правиш на улав).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
                    В отчета на БНБ за месец Януари паричните агрегати М1, М2, М3 намаляват, това не се е случвало от 2009г. Същото се отнася и за М1 на ЕЦБ!
                    Звездите се нареждат! Работата става дебела!
                    Само още малко требва да почекаш има нема 5-6 години и е я 2029-та

                    Коментар


                    • В отчета на БНБ за месец Януари паричните агрегати М1, М2, М3 намаляват, това не се е случвало от 2009г. Същото се отнася и за М1 на ЕЦБ!
                      Звездите се нареждат! Работата става дебела!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Точно! Аз се зачудих тука и за друга понижителска теза на понижителите-нулеваци. Те твърдят, че инфлацията яде, освен техните скъпоценни парички в банката, така и на притежателите на придобити имоти. Хахахахаха, че тези имоти вече са купени преди години и се потребяват, все едно аз да се кахаря за бетонобъркачка, която съм закупил преди 2г., а сега инфлацията е изяла цената на тази машина, щото е 30%, а цената на бетонобъркачката е нараснала само с 10%. През това време с нея може да съм объркал стотици кубици бетон, докато инфлацията яде цената й.
                        Трай не ги светкай те си верват че инфлацията яде имотите като парите им в банката и се успокояват

                        Ако се усетят на пазара ще стане ептен гъчкано за това си трай и не им отваряай очите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Неее тия с 0 гола се къхарят за проблемите на тия дето са им вкарали 7 гола

                          Баш като тукашните понижители
                          Точно! Аз се зачудих тука и за друга понижителска теза на понижителите-нулеваци. Те твърдят, че инфлацията яде, освен техните скъпоценни парички в банката, така и на притежателите на придобити имоти. Хахахахаха, че тези имоти вече са купени преди години и се потребяват, все едно аз да се кахаря за бетонобъркачка, която съм закупил преди 2г., а сега инфлацията е изяла цената на тази машина, щото е 30%, а цената на бетонобъркачката е нараснала само с 10%. През това време с нея може да съм объркал стотици кубици бетон, докато инфлацията яде цената й.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                            Супер и аз даже не мога така добре да го обясня що няма да има спад


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хахаха, е какви са загубените каузи на тези с по два в сравнение с понижителите-нулеваци?
                              Загубената кауза е, че говорите за "инвестиция" в сфера където потенциалните клиенти намаляват,по чисто демографски причини, голяма част от потенциалните клиенти въобше дори не са клиенти защото нямат нужда от продукта. В България поне 80% от семействата живеят в собствено жилище, (а жилищата не са вилици та да ти трябват 12), раждаемостта е ниска, има висока емиграция, има и висок процент незаети жилища а наемите имат ниска възвръщаемост заради ниския стандарт. В такава ситуация, да се надяваш , че ше изкараш някакви кинти от "инвестиция" в жилище трябва или да си леко ограничен и да вярваш, че ще излезнеш на време от понзи схемата , или да си разбрал , че е 85-тата минута, вече е 6:0 и каквото и да направиш, няма шанс да стане по-добре, но почва да те тресе, че има шанс да стане по-зле.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                                Опс , стана 7:0
                                така става, докато си гледаш и коментираш мача
                                хоп, някой заприходи поредния
                                след 5 мин свършва полувремето
                                ти ще станеш, че си изтупаш на балатума обелките от семки
                                които са падали върху теб
                                и ще възкликнеш едва разбираемо
                                и оти ги вкараа тия 7 гола!?
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X