IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    чичо нави ли се
    или с подправено пълномощно
    Чичото не дава и не съм го тормозил за къщата, за която бях писал. Да става каквото ще...

    Продадох друг наследствен имот (чичото даже беше довел клиент). Имота не е толкова атрактивен и си мислех, че няма как да го продам (постройката е леееко незаконна), ама стана и то на много добра цена.
    Last edited by Traicho_80; 05.06.2023, 21:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Ами, като се случат всички тези процеси, Трайчо ще си стане новия Каврък. Тогава ще се вайка, ех, ако аз преди 20г. бях се решил нещо....това къде 2039г. де.., може пък да прояви голяма решителност. Знае ли човек...
      от понижителските маси, комай само трайчп е купувал нещо
      ако отново се стигне до облози, трайчо ще е моя фаворит
      но тоя път няма да слагаме притеснителни ограничения във времето
      отворен контест ще е и резултата ще гледаме в коледната нощ на 2039-та
      след програмата с веско маринов и лили иваноа по бнт
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Каврък нещо не те чувам да коментираш отварянето на печатницата - Нали тука преди 3 месеца ни обясняваше как щял света да свърши ако пак я отворели

        Не мислиш ли че е момента да се извиниш за грешната си прогноза?
        Къде е тази печатница?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Какви 1200 лева бре ?Ти ако 1200 лева можеш да предложиш закривай,и приключвай.На щанда със бонбони и ядки бизнесите плащат повече
          Каврък нещо не те чувам да коментираш отварянето на печатницата - Нали тука преди 3 месеца ни обясняваше как щял света да свърши ако пак я отворели

          Не мислиш ли че е момента да се извиниш за грешната си прогноза?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Терзо ви каза кога ще дойде срива - Кога скочи безработицата па после почнат да падат ипотеките па после да ги продават банките и тн тн

            Ако мислиш че всичките тия неща могат да се случат до края на годината си голям оптимист
            По-скоро съм песимист... Това, че предвиждам срив на имотите, съвсем не означава, че го искам!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Терзиев плащаш 50лв обява за лека неквалифицирана работа на`1200лв и няма кой да ти се обади

              Как точно очакваш да стане тая безработица като няма кой да работи
              Какви 1200 лева бре ?Ти ако 1200 лева можеш да предложиш закривай,и приключвай.На щанда със бонбони и ядки бизнесите плащат повече

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Терзо ви каза кога ще дойде срива - Кога скочи безработицата па после почнат да падат ипотеките па после да ги продават банките и тн тн

                Ако мислиш че всичките тия неща могат да се случат до края на годината си голям оптимист
                Ами, като се случат всички тези процеси, Трайчо ще си стане новия Каврък. Тогава ще се вайка, ех, ако аз преди 20г. бях се решил нещо....това къде 2039г. де.., може пък да прояви голяма решителност. Знае ли човек...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Много бързаш, до края на годината има много време...
                  Терзо ви каза кога ще дойде срива - Кога скочи безработицата па после почнат да падат ипотеките па после да ги продават банките и тн тн

                  Ако мислиш че всичките тия неща могат да се случат до края на годината си голям оптимист

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Колега, кажи си го, че не си успял да продадеш на цената, която ти се е искало, не е срамно...
                    Ако е хубав имота и на хубаво място (поне 3стаен) дай цена и ще помисля (наскоро продадох един наследствен имот, който мислех, че никога няма да продам, така че не съм много скъсан)...
                    То се подразбира че не съм успял на въпросната цена

                    Въпроса е че сега дори и на тази цена не мисля да го продавам

                    Печатницата отново минава на бързи обороти и хоризонта почва да изглежда една идея по син



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Колега, кажи си го, че не си успял да продадеш на цената, която ти се е искало, не е срамно...
                      Ако е хубав имота и на хубаво място (поне 3стаен) дай цена и ще помисля (наскоро продадох един наследствен имот, който мислех, че никога няма да продам, така че не съм много скъсан)...
                      чичо нави ли се
                      или с подправено пълномощно
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Ти си каза на 19.10.22г., че 23-та ще има голямо сгромолясване на цените на имотите. Мина половината година, а такъв не се задава. Следователно, прогнозата ти е пълен шит, поне засега....
                        Много бързаш, до края на годината има много време...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Аз пък се отказах да продавам за момента

                          много кинта се задава от печатницата
                          Колега, кажи си го, че не си успял да продадеш на цената, която ти се е искало, не е срамно...
                          Ако е хубав имота и на хубаво място (поне 3стаен) дай цена и ще помисля (наскоро продадох един наследствен имот, който мислех, че никога няма да продам, така че не съм много скъсан)...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Дай да обясня. Щом почнат уволненията, а те ще почнат, имаш ипотека + потребителски + по-висока лихва... а цената на имота пада и не можеш да го продадеш. Какво се случва тогава?

                            Специално в българския случай имаш и все по-силен натиск за изсветляване на доходите, което ще удари много цигани купувачи. Имаш и неминуем спад на европарите, които повечето се наливат в имоти.

                            Имотите може да не паднат номинално, но няма да катерят с ръста на инфлацията.
                            Терзиев плащаш 50лв обява за лека неквалифицирана работа на`1200лв и няма кой да ти се обади

                            Как точно очакваш да стане тая безработица като няма кой да работи
                            Last edited by 6000; 05.06.2023, 20:58.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              А ти какво очакваш да стане ? Само ние казваме.Кажи си и ти
                              Ти си каза на 19.10.22г., че 23-та ще има голямо сгромолясване на цените на имотите. Мина половината година, а такъв не се задава. Следователно, прогнозата ти е пълен шит, поне засега....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                                Аз пък се отказах да продавам за момента
                                много кинта се задава от печатницата
                                А ти какво очакваш да стане ? Само ние казваме.Кажи си и ти

                                Коментар

                                Working...
                                X