IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Ало подготвения - Ти чете ли я тая статия ????

    А направи ли си труда да видиш какво наистина казват Nationwide Building Society ???

    https://www.nationwidehousepriceinde...ps-back-in-may

    Цените са спаднали с НЕВЕРОЯТНИТЕ 0.1% след повишението от 0.4% в Април

    Освен това това не са данни от официална статистика които за Май ще излезнат по късно
    Винаги съм настоявал за четене с разбиране!
    Сега погледни годишният спад през април е 2.7 и годишният спад през май е 3.4 т.е. спадът за май е колосален 0.7 %! и е най-голям от 14 години!
    Месечното изменение, което гледаш е сезонно коригирана цифра!
    Last edited by X_Y; 06.06.2023, 21:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хахаха, веднага ти казвам на 23.08.2022г. в 7:34ч. Добре, че нямаш право да я триеш
      Неее нямаш право така да разобличаваш другарчетата сега ще трябва да си сменят ника и после да се чудиме тоя кой беше оня кой беше

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Къде съм я писал?
        Изтрий си профила за по-лесно и дий с нов, белким паднат цените, щото и аз на това се надявам...съмишленици сме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Аха, няма да ни се размине...заявка за бъдещето, а ти ЛЪГА МОЩНО в прогноза, че спада почва есента на 22-ра хахахаха, измамник!!!
          То да е само той

          Трайчо обяви връх март 2022-ра и продаде
          Кавръка обяви връх юни 2022-ра и продължи да гледа мача от близо
          Лаконика на всеки лев крак го обявява

          От 2017-та кой ли не се изреди да предрича крашове его на един пък му се привиждал 15г тренд само не разбрахме от коя дата го мери този тренд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

            Къде съм я писал?
            Хахаха, веднага ти казвам на 23.08.2022г. в 7:34ч. Добре, че нямаш право да я триеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Купил е в квартал, еквивалентен на Факултето в София. Пълно с албанци, негри и други маргинали. Аз затова се отказах от Солун в полза Бургас, въпреки, че Солун ми е по-близо, а до Радомир, фрапиращо по-близо. Опашките по гръцката граница, допълнително ме отказаха от инвестиция в гречко. Ако инвестирам нещо за в бъдеще, ще е след продажба в София.
              Няма как да е купил в нещо равносилно на факултето щото там цени по 25к евро няма и наеми под 200 евро едва ли има

              Ще трябва да е на някакво по специално място дето няма аналог в София

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Спадът е налице и статистиката го показва! Лихвите вече се покачват и у нас и сривът няма да ни се размине! Горд съм, че прогнозите ми се сбъдват и ще се радвам, ако съм спасил повече мераклии кредитополучатели!
                Аха, няма да ни се размине...заявка за бъдещето, а ти ЛЪГА МОЩНО в прогноза, че спада почва есента на 22-ра хахахаха, измамник!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
                  Спадът е налице и статистиката го показва! Лихвите вече се покачват и у нас и сривът няма да ни се размине! Горд съм, че прогнозите ми се сбъдват и ще се радвам, ако съм спасил повече мераклии кредитополучатели!

                  Те си мислят,че е лесно да предскажеш кога ще свърши един 15г тренд
                  Който и да хванеш от улицата,даже и берач на ягоди в УК, ще познае ,че посоката е нагоре по време на този 15г период.Ще сбърка само един път когато обръща.
                  Само най-големите майстори обаче могат да кажат кога ще свърши този тренд.И това е един път на 15г събитие
                  Last edited by X_Y; 06.06.2023, 21:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                    Отново се изказваш некомпетентно и не осъзнаваш, че твоите желания нямат нищо общо с реалността!

                    https://money.bg/property/stroitelst...z-2009-ta.html

                    Cпopeд Nаtіоnwіdе Вuіldіng Ѕосіеtу цeнитe нa жилищaтa в Oбeдинeнoтo ĸpaлcтвo пpeз мaй ca пaднaли c нaй-бъpзия cи тeмп oт 14 гoдини, зapaди нapacтвaщитe лиxвeни пpoцeнти, ĸoитo oxлaдиxa eнтycиaзмa нa ĸyпyвaчитe.
                    Ало подготвения - Ти чете ли я тая статия ????

                    А направи ли си труда да видиш какво наистина казват Nationwide Building Society ???

                    https://www.nationwidehousepriceinde...ps-back-in-may

                    Цените са спаднали с НЕВЕРОЯТНИТЕ 0.1% след повишението от 0.4% в Април

                    Освен това това не са данни от официална статистика които за Май ще излезнат по късно
                    Last edited by X_Y; 06.06.2023, 21:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Ама, аз те питах за написаната от теб прогноза от далечния АВГУСТ 22-ра. Що се правиш на улав? Кога започна спада според твоите прогнози?
                      Къде съм я писал?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        Спадът е налице и статистиката го показва! Лихвите вече се покачват и у нас и сривът няма да ни се размине! Горд съм, че прогнозите ми се сбъдват и ще се радвам, ако съм спасил повече мераклии кредитополучатели!

                        Ама, аз те питах за написаната от теб прогноза от далечния АВГУСТ 22-ра. Що се правиш на улав? Кога започна спада според твоите прогнози?

                        https://m.dir.bg/business/comments/z...ite-12-mesetsa
                        Last edited by Bailor; 06.06.2023, 20:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Лаконик, ти ще се извиниш ли за грешната ти прогноза от август 22-ра, че срива почва до седмици, с което заблуди милиони купувачи на недвижими имоти в България?
                          Спадът е налице и статистиката го показва! Лихвите вече се покачват и у нас и сривът няма да ни се размине! Горд съм, че прогнозите ми се сбъдват и ще се радвам, ако съм спасил повече мераклии кредитополучатели!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Милиони?
                            Много надценяваш мащабите на този форум.
                            Иначе аз също го послушах и мисля, че няма да съжалявам!
                            Ми, какво да кажа, освен да ти пожелая успех в покупката, само, че има една уловка. Колкото повече стагнира икономиката, желания имот от конкретен купувач, като параметри, му се изплъзва, като килим върху сапунена мазна маса.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Лаконик, ти ще се извиниш ли за грешната ти прогноза от август 22-ра, че срива почва до седмици, с което заблуди милиони купувачи на недвижими имоти в България?
                              Милиони?
                              Много надценяваш мащабите на този форум.
                              Иначе аз също го послушах и мисля, че няма да съжалявам!

                              Коментар


                              • Аз отдавна съм казал на жена ми, че не е важно колко ще се вдигнат цените на имотите, а колко ще изкарвам на месец

                                Коментар

                                Working...
                                X