IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение


    В темата за поскъпването!! Дата и час съм посочил ясно. Кой е лъжеца, също е пределно ясно!!!!
    Докато му търсех мнението попаднах на една много умна негова мисъл

    ПЕЧАТЕНЕТО ПРИКЛЮЧИ ПАРИТЕ ВЕЧЕ ИМАТ ЦЕНА

    Въпроса е що като оня ден пак пуснаха печатницата забрави да ни каже следното

    Печатенето ОТНОВО почна парите пак нямат цена[/QUOTE]

    Цените падат и с лъжлива информация няма да успеете да ги вдигнете!

    Коментар


    • Моля, понеже възникна спор между мен и друг потребител, с цел да не се обвиняваме взаимно в лъжи, да се проучат въпросните постинги и да се произнесете кой прав, кой крив в интерес на аудиторията от потребители. Предварително благодаря за усилието!

      Коментар


      • натискате ли ги тия цени, бре?
        за по-малко от 2 месеца накавръковия бенчмарк имотиту качи 4%
        да не е наесен, кога чакаме големия лаконичен спад, цената да тресне 2100Е средно квадратя
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          QUOTE=Laconic;n3958734]Здравейте продавачииии, ако не сте продали ще трябва да сваляте цените! Вече четвърта седмица и почивката започна да ми омръзва, но честно да ви кажа започнахте да ми липсвате!
          Както се очертава, очаква се весела Есен и срив в цените на имотите, а спасител не се вижда на хоризонта!


          В темата за поскъпването!! Дата и час съм посочил ясно. Кой е лъжеца, също е пределно ясно!!!!
          Докато му търсех мнението попаднах на една много умна негова мисъл

          ПЕЧАТЕНЕТО ПРИКЛЮЧИ ПАРИТЕ ВЕЧЕ ИМАТ ЦЕНА

          Въпроса е що като оня ден пак пуснаха печатницата забрави да ни каже следното

          Печатенето ОТНОВО почна парите пак нямат цена
          Last edited by 6000; 06.06.2023, 21:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Ти си лъжец!!! На тази дата каза, че срива започва от есента!!!
            Спадът започна точно тогава! БНБ отложи сривът, но сега с увеличените резерви няма да ви се размине!

            Лъжец! Беше писал "до седмици", а се оказа, че е "очаква се весела Есен"!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              То да е само той

              Трайчо обяви връх март 2022-ра и продаде
              Кавръка обяви връх юни 2022-ра и продължи да гледа мача от близо
              Лаконика на всеки лев крак го обявява

              От 2017-та кой ли не се изреди да предрича крашове его на един пък му се привиждал 15г тренд само не разбрахме от коя дата го мери този тренд
              6000 потрива доволно ръчички и не продава...Чака цените да рипнат още (не че успя да продаде и на текущите цени) ама за беля цените не мърдат на горе, а почнаха да се катурват.
              ​​​​​

              Коментар


              • QUOTE=Laconic;n3958734]Здравейте продавачииии, ако не сте продали ще трябва да сваляте цените! Вече четвърта седмица и почивката започна да ми омръзва, но честно да ви кажа започнахте да ми липсвате!
                Както се очертава, очаква се весела Есен и срив в цените на имотите, а спасител не се вижда на хоризонта![/QUOTE]


                В темата за поскъпването!! Дата и час съм посочил ясно. Кой е лъжеца, също е пределно ясно!!!!

                Това лъжеца го е писал в края на август, като визира есента!!!!!!
                Last edited by Bailor; 06.06.2023, 21:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Ти си лъжец!!! На тази дата каза, че срива започва от есента!!!
                  Не си прочел правилно не е ставало въпрос за есента а за лятото и не за това лято а за на кукуво лято

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                    Лъжец! Срив до седмици не съм писал!

                    Спадът в цените е налице и сривът няма да закъснее!
                    Ти си лъжец!!! На тази дата каза, че срива започва от есента!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Изтрий си профила за по-лесно и дий с нов, белким паднат цените, щото и аз на това се надявам...съмишленици сме
                      По това се различаваме! Вие си сменяте профилите всеки месец, защото прогнозите ви не се сбъдват, а аз стоя зад думите си!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        Лъжец! Срив до седмици не съм писал!

                        Спадът в цените е налице и сривът няма да закъснее!
                        хахаха ма до колко седмици 750 или 1000

                        що по добре не почнете да боравите с времеви предсказвания с години

                        Къде къде по точно щеше да звучи - Срив до няколко Години - вместо седмици

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Хахаха, веднага ти казвам на 23.08.2022г. в 7:34ч. Добре, че нямаш право да я триеш
                          Лъжец! Срив до седмици не съм писал!

                          Спадът в цените е налице и сривът няма да закъснее!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Винаги съм настоявал за четене с разбиране!
                            Сега погледни годишният спад през април е 2.7 и годишният спад през май е 3.4 т.е. спадът за май е колосален 0.7 %! и е най-голям от 14 години!
                            Месечното изменение, което гледаш е сезонно коригирана цифра!
                            Само че ако четеше с разбиране щеше да разбереш че това еднократен ефект на база скока на цените Май 2022, а не от спада в цените Април-Май тая година

                            Реалният спад спрямо предният месец е КОЛОСАЛНИЯ -0.1%

                            С тия темпове на спад и 2039-та не ми се вижда възможна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              Винаги съм настоявал за четене с разбиране!!
                              Хахаха, баси клишето, четене с разбиране, че ти какво четене с разбиране си извършил? Мечо пух?
                              Аз съм чел с разбиране 20 тома инвестиционна литература на български и английски. Ти какво си чел??
                              Аз, пък винаги съм настоявал, че в тази тема трябва да има имотен ценз. Ако не представиш определен брой нотариални актове, да нямаш право да пишеш тук. Същото да важи и за модератори по темата.
                              Last edited by X_Y; 06.06.2023, 21:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Изтрий си профила за по-лесно и дий с нов, белким паднат цените, щото и аз на това се надявам...съмишленици сме
                                Да падат да ги у цените! Всичко на 0-ла! Ай да падат де'а и твърдите активи с голяма стойност!

                                Коментар

                                Working...
                                X