IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    Явно още не си осъзнал, защо те нарекох Лъжец!

    И сега заставам зад написаното, спадът започна през Есента! Статистиката го доказва!
    Хахаха, ако ти стоиш зад думите си, означава, че си напълно скъсал с реалностите пълен лъжец и измамник, който обърква купувачите:

    https://www.google.com/amp/s/trud.bg...%25D0%25BE-43/
    Last edited by Bailor; 06.06.2023, 22:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Нервите са ми екстра... Ти ме спомена в предходен твой пост и реших и аз да ти направя реклама ..
      Иначе продадох април 2023, а не 2022.
      Дали съм се прецакал или не, само времето ще покаже.
      Явно те бъркам с някой друг герой дето беше обръщал парите в долари и тн тн ще се върна назад да видя кой беше

      Относно сегашната ти продажба - Не е въпроса дали си продал 2022-ра или 2023-та а какви са ти плановете за тези пари

      Ако ще чакаш да паднели имотите ще се превърнеш в поредният Бота и не защото имотите не могат да паднат, а защото продалите не могат да уцелят момент да купят форексът с имоти е обречен

      При мен ситуацията е корено различна - Ако продам веднага ще купя просто един от имотите в София ще заменя с друг в УК

      Коментар


      • Абе Лорде тука се наблюдава някаква много странна масова амнезия

        Оказва се че никой от понижителите не е и чул даже за решението за отварянето на печатницата от оня ден

        Явно 4 Трилиона на тях шега им се струват

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          Трайчо излизаш от добрият тон явно нервите не ти издържат

          Това че ти си продал в неподходящият момент вече е приключило и няма връщане назад, ако не ми верваш питай Бота на него му трябваха 5 години да си признае грешката не изпадай в това положение
          Нервите са ми екстра... Ти ме спомена в предходен твой пост и реших и аз да ти направя реклама ..
          Иначе продадох април 2023, а не 2022.
          Дали съм се прецакал или не, само времето ще покаже.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Пак ще го цитирам:

            QUOTE=Laconic;n3958734]Здравейте продавачииии, ако не сте продали ще трябва да сваляте цените! Вече четвърта седмица и почивката започна да ми омръзва, но честно да ви кажа започнахте да ми липсвате!
            Както се очертава, очаква се весела Есен и срив в цените на имотите, а спасител не се вижда на хоризонта!
            Явно още не си осъзнал, защо те нарекох Лъжец!

            И сега заставам зад написаното, спадът започна през Есента! Статистиката го доказва!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              За кое е излъгал колегата?
              Няма човек който да предвиди с точност до месец, кога точно ще обърне пазара и ти това много добре го знаеш! Много на дребно се заяждаш.
              И ти усещаш, че нещата с имотите не отиват на добре и затова си толкова изнервен.
              Твоите усещания за цените на имотите, не ги вменявай като мои усещания, ако обичаш .
              Last edited by X_Y; 06.06.2023, 22:07.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение



                Нека си вярва човека. Той не успя да продаде, но е лаком и ще чака цената да скочи още.
                Сещам се за една поговорка "Лакомо дупе, кръв сере."
                Трайчо излизаш от добрият тон явно нервите не ти издържат

                Това че ти си продал в неподходящият момент вече е приключило и няма връщане назад, ако не ми верваш питай Бота на него му трябваха 5 години да си признае грешката не изпадай в това положение

                Коментар


                • Пак ще го цитирам:

                  QUOTE=Laconic;n3958734]Здравейте продавачииии, ако не сте продали ще трябва да сваляте цените! Вече четвърта седмица и почивката започна да ми омръзва, но честно да ви кажа започнахте да ми липсвате!
                  Както се очертава, очаква се весела Есен и срив в цените на имотите, а спасител не се вижда на хоризонта!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                    Освен, че разобличих лаконика, че е явно излъгал в точна дата и час, ще намеря и смешните изявления на Бота156, в които в началото на ковида каза, че нито един строеж няма да бъде довършен, а аз му посочих изкопи в моя квартал, които в момента са сгради с акт 16, тоест с разрешение за ползване.
                    За кое е излъгал колегата?
                    Няма човек който да предвиди с точност до месец, кога точно ще обърне пазара и ти това много добре го знаеш! Много на дребно се заяждаш.
                    И ти усещаш, че нещата с имотите не отиват на добре и затова си толкова изнервен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                      Лъжец! Срив до седмици не съм писал!!!
                      Нали ти цитирах поста бе !!!!
                      Last edited by X_Y; 06.06.2023, 22:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                        Освен, че разобличих лаконика, че е явно излъгал в точна дата и час, ще намеря и смешните изявления на Бота156, в които в началото на ковида каза, че нито един строеж няма да бъде довършен, а аз му посочих изкопи в моя квартал, които в момента са сгради с акт 16, тоест с разрешение за ползване.
                        Лъжец! Срив до седмици не съм писал!!!

                        Коментар


                        • Освен, че разобличих лаконика, че е явно излъгал в точна дата и час, ще намеря и смешните изявления на Бота156, в които в началото на ковида каза, че нито един строеж няма да бъде довършен, а аз му посочих изкопи в моя квартал, които в момента са сгради с акт 16, тоест с разрешение за ползване.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Докато му търсех мнението попаднах на една много умна негова мисъл

                            ПЕЧАТЕНЕТО ПРИКЛЮЧИ ПАРИТЕ ВЕЧЕ ИМАТ ЦЕНА

                            Въпроса е що като оня ден пак пуснаха печатницата забрави да ни каже следното

                            Печатенето ОТНОВО почна парите пак нямат цена
                            Цените падат и с лъжлива информация няма да успеете да ги вдигнете![/QUOTE]

                            Нека си вярва човека. Той не успя да продаде, но е лаком и ще чака цената да скочи още.
                            Сещам се за една поговорка "Лакомо дупе, кръв сере."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение


                              В темата за поскъпването!! Дата и час съм посочил ясно. Кой е лъжеца, също е пределно ясно!!!!
                              Докато му търсех мнението попаднах на една много умна негова мисъл

                              ПЕЧАТЕНЕТО ПРИКЛЮЧИ ПАРИТЕ ВЕЧЕ ИМАТ ЦЕНА

                              Въпроса е що като оня ден пак пуснаха печатницата забрави да ни каже следното

                              Печатенето ОТНОВО почна парите пак нямат цена[/QUOTE]


                              https://www.investor.bg/a/527-svyat/...zaradi-lihvite

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                                Моля, понеже възникна спор между мен и друг потребител, с цел да не се обвиняваме взаимно в лъжи, да се проучат въпросните постинги и да се произнесете кой прав, кой крив в интерес на аудиторията от потребители. Предварително благодаря за усилието!
                                Ко каза? Ко?

                                Коментар

                                Working...
                                X