IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Сещам се, че Лаконик беше споменал, че е гледал на живо последното световно в Катар. Мисля, че само за това си пътуване е изхарчил мангизи колкото за твоя морски имот. Предполагам след това е пътувал още.
    Добре, че се включи, иначе щях да си помисля, че аз не съм пътувал никъде. Хахаха. Ба си идиотите-понижители!!
    Вече, явно ще трябва да разказвам къде съм ходил. От сега нататък си го налагам като правило. Да не се сърдят понижителите, че повишителите си пестим парите за имоти, ще трябва и да им разказваме къде ходим, ок.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      Сещам се, че Лаконик беше споменал, че е гледал на живо последното световно в Катар. Мисля, че само за това си пътуване е изхарчил мангизи колкото за твоя морски имот. Предполагам след това е пътувал още.
      Не мисля да падам толкова ниско, колкото Адрола!
      Не е важно какво притежаваш, какво ядеш и къде пътуваш, а какво вършиш за обществото! С какво си полезен на хората!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Това изобщо не оправдава лъжите ти преди 10 месеца Лаконико, срам нямаш ли? Излъга хиляди инвеститори!!!
        Спасих хиляди да се набълбукат с 20 годишни ипотеки! Тяхната благодарност е по-важна!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Нямаш представа, така е!
          Ето ти четиво, но за утре! Сега няма да вденеш!
          Чети внимателно, това предстои!

          https://www.bloombergtv.bg/a/19-svet...sha-situatsiya
          Хахаха, наглостта на понижителя. Ще ти кажа какво предстои, за теб вечна мизерия, за мен радост в морето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Няма сделки, вярно е, последната я сключих през април 2021г. Ти имаш ли сделки? Интересно е да ми споделиш, какво предстои? За мен предстоят пътувания до Черноморието по гащи, защото си притежавам имот там, плюс тренировки по клив дайвинг. Есента съм в Албания. На теб какво ти предстои? Искаш да ми съобщиш, чя години наред ще се забавлявам, благодаря!
            Сещам се, че Лаконик беше споменал, че е гледал на живо последното световно в Катар. Мисля, че само за това си пътуване е изхарчил мангизи колкото за твоя морски имот. Предполагам след това е пътувал още.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Това изобщо не оправдава лъжите ти преди 10 месеца Лаконико, срам нямаш ли? Излъга хиляди инвеститори!!!
              Чакай малко, как така хиляди? Не бяха ли милиони?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Нямаш представа, така е!
                Ето ти четиво, но за утре! Сега няма да вденеш!
                Чети внимателно, това предстои!

                https://www.bloombergtv.bg/a/19-svet...sha-situatsiya
                Това изобщо не оправдава лъжите ти преди 10 месеца Лаконико, срам нямаш ли? Излъга хиляди инвеститори!!!

                Коментар


                • https://www.macrobusiness.com.au/202...ng-correction/

                  Двойно потапяне за имотите и то в Австралия един от най богатите пазари!!
                  За България не ми се мисли..

                  В съобщение за медиите след решението на RBA, управляващият директор на SQM Research, Луис Кристофър, предупреди, че възстановяването на жилищата може да представлява „фалшива зора“ , като Кристофър заявява, че „вероятностите за двоен спад на австралийския жилищен пазар сега се преместват към над 60%” .
                  „Сега можем да очакваме затруднената активност да нарасне въз основа на нов кръг от принудителни и панически продажби, започващи някъде през втората половина на тази година“ , добави Кристофър.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Няма сделки, вярно е, последната я сключих през април 2021г. Ти имаш ли сделки? Интересно е да ми споделиш, какво предстои? За мен предстоят пътувания до Черноморието по гащи, защото си притежавам имот там, плюс тренировки по клив дайвинг. Есента съм в Албания. На теб какво ти предстои? Искаш да ми съобщиш, чя години наред ще се забавлявам, благодаря!
                    Нямаш представа, така е!
                    Ето ти четиво, но за утре! Сега няма да вденеш!
                    Чети внимателно, това предстои!

                    https://www.bloombergtv.bg/a/19-svet...sha-situatsiya

                    Коментар


                    • QUOTE=Laconic;n3958734]Здравейте продавачииии, ако не сте продали ще трябва да сваляте цените! Вече четвърта седмица и почивката започна да ми омръзва, но честно да ви кажа започнахте да ми липсвате!
                      Както се очертава, очаква се весела Есен и срив в цените на имотите, а спасител не се вижда на хоризонта!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        Няма сделки, нали? Положението е нетърпимо и нервите не издържат! Но с измислени статии няма да вдигнете цените!
                        Нямаш и най-малка представа какво предстои! Ще става все по-зле и така ще е години наред!
                        Ето, какво значи наглост от висша класа!!!
                        Аз го изобличавам, като ЛЪЖЕЦ, а лъжеца търси сметка на човека, който го е изобличил!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                          Няма сделки, нали? Положението е нетърпимо и нервите не издържат! Но с измислени статии няма да вдигнете цените!
                          Нямаш и най-малка представа какво предстои! Ще става все по-зле и така ще е години наред!
                          Няма сделки, вярно е, последната я сключих през април 2021г. Ти имаш ли сделки? Интересно е да ми споделиш, какво предстои? За мен предстоят пътувания до Черноморието по гащи, защото си притежавам имот там, плюс тренировки по клив дайвинг. Есента съм в Албания. На теб какво ти предстои? Искаш да ми съобщиш, чя години наред ще се забавлявам, благодаря!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение


                            форексът с имоти е обречен
                            Абсолютно обречен! Ако, някой си въобразява, че ще печели краткосрочно от имоти, ще бъде обезглавен. За наша радост, инвеститорите в имоти, ще продължат да се появяват подобни наследници, които ще им триеме наследството, като с тебешир на учителска дъска, укропняване му е майката и после камшик на робите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хахаха, ако ти стоиш зад думите си, означава, че си напълно скъсал с реалностите пълен лъжец и измамник, който обърква купувачите:

                              https://www.google.com/amp/s/trud.bg...%25D0%25BE-43/
                              Няма сделки, нали? Положението е нетърпимо и нервите не издържат! Но с измислени статии няма да вдигнете цените!
                              Нямаш и най-малка представа какво предстои! Ще става все по-зле и така ще е години наред!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                                Явно те бъркам с някой друг герой дето беше обръщал парите в долари и тн тн ще се върна назад да видя кой беше

                                Относно сегашната ти продажба - Не е въпроса дали си продал 2022-ра или 2023-та а какви са ти плановете за тези пари

                                Ако ще чакаш да паднели имотите ще се превърнеш в поредният Бота и не защото имотите не могат да паднат, а защото продалите не могат да уцелят момент да купят форексът с имоти е обречен

                                При мен ситуацията е корено различна - Ако продам веднага ще купя просто един от имотите в София ще заменя с друг в УК
                                Освен, че цените ми се виждат много надценени за качеството, което се предлага (не само самите сгради, а и заобикалящата среда).
                                Иначе и сега бих купил имот ако ми хареса, но при положение, че съм спрял да ходя по огледи е малко вероятно. Последния имот, който леко ми грабна окото и мислех да предложа цена, детето категорично каза, че не иска да си сменяме жилището с конкретния апартамент и аз спрях да ходя по огледи (за сега).

                                Коментар

                                Working...
                                X