IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички повишителчета гледам са се посрали от страх
    И с право

    Коментар


    • [QUOTE=Laconic;n4073617]

      Много си нервен бе, Адроле! Уж всичко върви по план, а постваш само измислени факти и обиди. Държа да те успокоя, че средствата от моята продажба са непокътнати и дори увеличени. На световното по футбол бях с печалбата от тях, ако чаках само на наемите от продадените имоти, нямаше да мога да посетя Катар! Доволен съм, че ги продадох през 2022, защото сега нямаше да мога да продам!
      Успокой малко топката, че ще се поболееш от толкова злоба и нерви...с излияния във форума цените няма да можеш да повдигнеш![/QUOTE]

      Аз друго не мога да разбера, уж всичките повишители се кълнат, че никога няма да продават имот и даже ще се радват ако цените паднат за да купят още и още имоти, но като си кажеш мнението за цените и почват първо с ироничните подмятания, после с обиди и накрая със заплахи...
      Last edited by Traicho_80; 07.06.2023, 09:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Много си нервен бе, Адроле! Уж всичко върви по план, а постваш само измислени факти и обиди. Държа да те успокоя, че средствата от моята продажба са непокътнати и дори увеличени. На световното по футбол бях с печалбата от тях, ако чаках само на наемите от продадените имоти, нямаше да мога да посетя Катар! Доволен съм, че ги продадох през 2022, защото сега нямаше да мога да продам!
        Успокой малко топката, че ще се поболееш от толкова злоба и нерви...с излияния във форума цените няма да можеш да повдигнеш!
        точно така - котура им е вечно техен. Е това вечно е 2039г (дано са живи до тогаз и да си смятат виртуални печалби).
        И не че тогава ще могат да го продадат - тогава котура ще се самосрути
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          И след като продал имот, изхарчил част от парата за да гледа световното в Катар, и според Бертрам, това гледане струвало 80К €. Абе, страхотни понижители си имаме тука, вълшебници...
          Много си нервен бе, Адроле! Уж всичко върви по план, а постваш само измислени факти и обиди. Държа да те успокоя, че средствата от моята продажба са непокътнати и дори увеличени. На световното по футбол бях с печалбата от тях, ако чаках само на наемите от продадените имоти, нямаше да мога да посетя Катар! Доволен съм, че ги продадох през 2022, защото сега нямаше да мога да продам!
          Успокой малко топката, че ще се поболееш от толкова злоба и нерви...с излияния във форума цените няма да можеш да повдигнеш!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            от предстоящата катастрофа
            Предстоящата? Що не се уточните, според laconic, катастрофата почна, веднага след, като той е продал...е личната му катастрофа де.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Какви години бе човек? Колегата е регистриран преди 1г. и 1м във форума?
              Ти си калинка, както сам се определяш, но не вярвам да си толкова наивен, че да си убеден, че това му у ника по рождение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Всъщност е повече от 10 месеца сега се сетих че всъщност Лаконика разправяше как бил продал миналата година Март на върха и след това почнали да падат

                Явно 15 месеца чакане на прословутото Мяу му се отразява негативно на нервите не ми се мисли какво ще стане като натрупа стаж на перона, като на Бота

                Аз го обърках с Трайчо но и той е тръгнал по неговият път
                И след като продал имот, изхарчил част от парата за да гледа световното в Катар, и според Бертрам, това гледане струвало 80К €. Абе, страхотни понижители си имаме тука, вълшебници...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
                  Това го прочети утре сутринта и ще разбереш, че "лъжите" на експертите съвпадат с моите!
                  Няма мозък да го осмисли.
                  И какво им се обясняваш.
                  Единия е Манго Джери ,другия берач на ягоди в Англия
                  Прости хора общаци,10 нива под теб.Не виждаш ли,че ги тресе паниката от предстоящата катастрофа и огромните загуби които ще инкасират.Само памперси им трябват
                  Бутай в игнора и не се занимавай със Сулъо и Пулъо.Ще си ми благодарен после
                  Last edited by petrg5s; 07.06.2023, 06:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Това изобщо не оправдава лъжите ти преди 10 месеца Лаконико, срам нямаш ли? Излъга хиляди инвеститори!!!
                    Всъщност е повече от 10 месеца сега се сетих че всъщност Лаконика разправяше как бил продал миналата година Март на върха и след това почнали да падат

                    Явно 15 месеца чакане на прословутото Мяу му се отразява негативно на нервите не ми се мисли какво ще стане като натрупа стаж на перона, като на Бота

                    Аз го обърках с Трайчо но и той е тръгнал по неговият път

                    Коментар


                    • Кажете кога да викам Жоро Игнатов, че тука спорът е минал на таксиджийско ниво.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Абе, по-важното е какво си лъгал през годините, не мислиш ли. Аз те изобличих с точни дата и час, това е изключително показателно за читателите, всичко друго е талаш.
                        https://www.bloombergtv.bg/a/19-svet...sha-situatsiya

                        Това го прочети утре сутринта и ще разбереш, че "лъжите" на експертите съвпадат с моите!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Абе, по-важното е какво си лъгал през годините, не мислиш ли. Аз те изобличих с точни дата и час, това е изключително показателно за читателите, всичко друго е талаш.
                          Какви години бе човек? Колегата е регистриран преди 1г. и 1м във форума?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Не мисля да падам толкова ниско, колкото Адрола!
                            Не е важно какво притежаваш, какво ядеш и къде пътуваш, а какво вършиш за обществото! С какво си полезен на хората!
                            Абе, по-важното е какво си лъгал през годините, не мислиш ли. Аз те изобличих с точни дата и час, това е изключително показателно за читателите, всичко друго е талаш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              ти влезе в този тон - зачети какво написа преди няколко поста.

                              не може всички да са повишители или всички да са понижители. Лаконика е един най-възпитаните тук и не обижда. Очевидно е, че няма комплекси, а си защитава неговите виждания.
                              Най-смисления коментар за вечерта!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Добре, че се включи, иначе щях да си помисля, че аз не съм пътувал никъде. Хахаха. Ба си идиотите-понижители!!
                                Вече, явно ще трябва да разказвам къде съм ходил. От сега нататък си го налагам като правило. Да не се сърдят понижителите, че повишителите си пестим парите за имоти, ще трябва и да им разказваме къде ходим, ок.
                                ти влезе в този тон - зачети какво написа преди няколко поста.

                                не може всички да са повишители или всички да са понижители. Лаконика е един най-възпитаните тук и не обижда. Очевидно е, че няма комплекси, а си защитава неговите виждания.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X