IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
    тези в щатите раздавах кредити на безработни емигранти и ги считаха за сигурни ако са с ипотека... сега отписват милиарди и крепят положението до изборите, после следва втора фаза на кризата, не се заблуждавайте.
    НЕ, пак не позна - не можете да се оттървете от това ВРЕДНО Свободно-Пазарно-Мислене!!! Свободен пазар по начина по който ви е втълпено да го разбирате - Н Я М А.

    - изобщо не става въпрос за никакви пари на никакви емигранти... противоречиш си - ВИЖ: раздали кредити (пари) на емигранти, те не ги връщат, после им изкупуват имотите - кой го духа в случая ? Имотите (1) или емигрантите(2)? Ако са първите нямаше да ги изкупуват, но правейки ФЕД това, имотите изчезват от "свободния пазар" където "някой тарикат" ще ги купи ефтино. Остава второто - това няма нищо общо с имотите, а със стойността на парите ($ и през курсовете всички останали валути)!

    - да, до изборите ще крепят положението... но не с имотите а със стойността на Парите!
    Last edited by iivanoff; 12.10.2012, 14:56.
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
      Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
      Цитат:
      Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      Каун, не ме четеш или не ме разбираш или и двете

      Сега, кои да ти дам ?? Нали за САЩ говорим или не си разбрал още?

      за БГ ще почакаш малко за да си сигурен после че си изтървал.
      Да за САЩ става въпрос. Но темата е за БГ
      Да изчакаме изборите да минат ( в САЩ) и ще видим на къде ще задуха вятъра.
      - и сега очакваш да ти дам имената и телефоните на хората в САЩ ли

      - само така ли ще съм убедителен ?

      - а не разбираш ли че аз ти предлагам презумпция чрез която да градиш логически вериги, ако искаш проверявай с допускане дали е вярно...
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
        Да за САЩ става въпрос. Но темата е за БГ
        Да изчакаме изборите да минат ( в САЩ) и ще видим на къде ще задуха вятъра.
        тези в щатите раздавах кредити на безработни емигранти и ги считаха за сигурни ако са с ипотека... сега отписват милиарди и крепят положението до изборите, после следва втора фаза на кризата, не се заблуждавайте.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          Каун, не ме четеш или не ме разбираш или и двете

          Сега, кои да ти дам ?? Нали за САЩ говорим или не си разбрал още?

          за БГ ще почакаш малко за да си сигурен после че си изтървал.
          Да за САЩ става въпрос. Но темата е за БГ
          Да изчакаме изборите да минат ( в САЩ) и ще видим на къде ще задуха вятъра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
            Я ги дай тези дето са 'изтървали момента" да ги видим , че само пишете за тях а никакви ги няма
            А очкавания можеш да има каквито си желаеш - те са безплатни (освен ако не си инвестирал пари в тях )
            Каун, не ме четеш или не ме разбираш или и двете

            Сега, кои да ти дам ?? Нали за САЩ говорим или не си разбрал още?

            за БГ ще почакаш малко за да си сигурен после че си изтървал.
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              Ето ти още "нещо":
              http://www.investor.bg/novini/122/a/...mikata,141337/

              ДА, наистина "тарикатите" не купиха от 2006- до 2011г в САЩ, но сега си признават че са изтървали момента! Ха това очаквам догодина в БГ, после ще ти стане ясно как точно технически и с какви пари е станало - на теб, и ПОСЛЕ може да не ти стане де ...

              Изобщо, много ти е ниско нивото за "тарикат" - тези "селските", системата ги отсвирва на втората "врътка"
              Я ги дай тези дето са 'изтървали момента" да ги видим , че само пишете за тях а никакви ги няма
              А очкавания можеш да има каквито си желаеш - те са безплатни (освен ако не си инвестирал пари в тях )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                Качва ти се кръвното.
                Всички са тарикати които НЕ купиха през последните години!

                http://www.economagic.com/em-cgi/data.exe/cenc25/c25q07
                Ето ти още "нещо":
                http://www.investor.bg/novini/122/a/...mikata,141337/

                ДА, наистина "тарикатите" не купиха от 2006- до 2011г в САЩ, но сега си признават че са изтървали момента! Ха това очаквам догодина в БГ, после ще ти стане ясно как точно технически и с какви пари е станало - на теб, и ПОСЛЕ може да не ти стане де ...

                Изобщо, много ти е ниско нивото за "тарикат" - тези "селските", системата ги отсвирва на втората "врътка"

                Според моето скромно разбиране, трябва да си по-критичен към думата тарикат - завиши критериите поне 10 пъти! Да не би да бъркаш "КЪСМЕТЛИЯ" с "ТАРИКАТ". Единия е спечелил веднъж случайно и после само може да загуби спечеленото, а втория трябва да печели ВИНАГИ.
                Last edited by iivanoff; 12.10.2012, 11:18.
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                  MAMУН не се обаждай от гарсионерата !!!
                  Старост нерадост Пак си станал с кокошките Между другото не си далеч от истината. Не е гарсониера, но не е и 300кв апартамент. Важното е, че когато си го купувах си го харесах и след 12 годин още му се кефя Ей ся си пуша цигарка с кафенце и оспокоявам нервата с розови облаци над Витоша

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Боксионера* - боксониера, намираща се в Обеля или Редута. Всеки който твърди, че цената и няма да се покачи получава БОКС
                    MAMУН не се обаждай от гарсионерата !!!
                    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                      Качва ти се кръвното.
                      Всички са тарикати които НЕ купиха през последните години!

                      http://www.economagic.com/em-cgi/data.exe/cenc25/c25q07
                      Добре, всеки си има право на мнение, отношение и решение какво да прави!

                      Аз познавам хора които живеят тук (Калифорния):
                      http://www.economagic.com/em-cgi/cha...0+0+290+545++0
                      и имам информация от първа ръка какво става там!
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        пич ще кажеш, че си купил след като внесеш последната вноска в банката...

                        засега точното определение е 'изплащаш'
                        От 2002г. до момента имам 4 покупки, от които едната е с кредит. Та за какво говориш/пишеш пияницо неедна на ракия/водка не ми стана ясно!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение

                          Какви ЩАТИ бе, вие в България не може да си купите боксионера в град като Севлиево!!!!!!!!!!!
                          пич ще кажеш, че си купил след като внесеш последната вноска в банката...

                          засега точното определение е 'изплащаш'
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение

                            Какви ЩАТИ бе, вие в България не може да си купите боксионера в град като Севлиево!!!!!!!!!!!
                            Боксионера* - боксониера, намираща се в Обеля или Редута. Всеки който твърди, че цената и няма да се покачи получава БОКС

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                              Качва ти се кръвното.
                              Всички са тарикати които НЕ купиха през последните години!

                              http://www.economagic.com/em-cgi/data.exe/cenc25/c25q07

                              Какви ЩАТИ бе, вие в България не може да си купите боксионера в град като Севлиево!!!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                Какво се срива ???

                                Не падат 4-та година , а се качват от 6месеца! В Различните щати с различни темпове... но за сметка на това с висока средна скорост . Обади се на някой познат ако имаш там, да ти разкаже какъв цирк е с имотите и какво се случи на всички тарикати, дето си мислеха, че системата работи за тях ако имат малко пари и чакаха от банките имоти без пари.

                                В момента наблюдавам и друг процес - българи, живеещи в САЩ и спекулиращи с имоти в БГ, постепенно спряха имотите в БГ за продажба.
                                Качва ти се кръвното.
                                Всички са тарикати които НЕ купиха през последните години!

                                http://www.economagic.com/em-cgi/data.exe/cenc25/c25q07

                                Коментар

                                Working...
                                X