IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Не съм мазохист, аз от наеми докарва има-няма 1000+500лв.в кризата и около двойно през 2007-2008ма.. Ако си достигна прага от 2008-ма дори да ме обложат с 50 % при растящ пазар на цените , бих ги разпределил на бедните. Затова обичам Франция и Оланд. Имат гражданско общество и революцията и в едно с всички мъченици не са били напразни. Французите ще излязат доста по-големи хуманисти от лъжливите комунета от Ленин насам! Респект!
    В България има неравенство, не в такива рамери, в които го изкарваш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Не съм мазохист, аз от наеми докарва има-няма 1000+500лв.в кризата и около двойно през 2007-2008ма.. Ако си достигна прага от 2008-ма дори да ме обложат с 50 % при растящ пазар на цените , бих ги разпределил на бедните. Затова обичам Франция и Оланд. Имат гражданско общество и революцията и в едно с всички мъченици не са били напразни. Французите ще излязат доста по-големи хуманисти от лъжливите комунета от Ленин насам! Респект!
      начи при една революция първо падат главите на лендлордовете/рентиерите...това мисля ти е ясно!

      за 2008-ма може да мечтаеш още поне 10 години, а ако твоя любимец десния ББ спечели втори мандат минимум 15 години няма да се почустваш задоволен от наемите...
      ако имаш наематели.

      при положение, че не си съборил старата къща в редута...и се правиш на 'тарикат'....силно се съмнявам, че си декларирал и наемите от панелките...ама много силно....

      първо се погледни себе си и после гледай в паничката на 'богатите' дето викаш ти с 3К доход.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
        Или си мазохист или си ландлорд, колкото аз астронавт.
        Не съм мазохист, аз от наеми докарва има-няма 1000+500лв.в кризата и около двойно през 2007-2008ма.. Ако си достигна прага от 2008-ма дори да ме обложат с 50 % при растящ пазар на цените , бих ги разпределил на бедните. Затова обичам Франция и Оланд. Имат гражданско общество и революцията и в едно с всички мъченици не са били напразни. Французите ще излязат доста по-големи хуманисти от лъжливите комунета от Ленин насам! Респект!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Прав си, не се научих да изваждам този нищожен плосък данък. Ако си беше както трябва - 50% на доходи над 3000лв. месечно, тогава нещата ще си дойдат на мястото
          Или си мазохист или си ландлорд, колкото аз астронавт.

          Забравих да попитам ... и колко още осигуровки трябва да внесе ?
          Поне за пограбение да му останат, за бог да прости ...
          Last edited by индианеца; 18.10.2012, 21:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            лорде,

            ако трябва да се занимавам с такива наематели и да щавя бедни хора....
            Кви бедни бре? Тия ще ми плащат по около 10 000 сирийски паунда месечно!

            П.П. Забрави да ми пожелаеш лека или поздрави. Чувствам се дискриминиран!
            Чудя се дали да не набия малко средства на Дамаскската фондова борса!
            Last edited by LANDLORD 31; 18.10.2012, 21:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              лорде,

              искрено се забавлявам с тебе. аз ако трябва да се занимавам с такива наематели и да щавя бедни хора....пари ще давам, но да не се занимавам с такива неща.

              а ти чак банкет си направил, че от един арабин ще се размножат 4 сириеца...

              щеше да е смешно ако не беше тъжно.

              а като си почнал да се радваш, че лихвите по депозитите ще паднат от 6 на 5.5 % - това за вложителите като извадиш данъка....се приготви да се радваш на по-високи данъци такса смет и данък сгради.

              освен това ако те надушат за незаконната къща се приготви освен да я загубиш да платиш едно минимум 15К, за да я разрушат и извозят.

              та такива ми ти работи
              Ти па богатият програмист се огледа в моята сиромашка вредна вечеря с евтина водка и вредни мезета и ги БАНКЕТ чак наричаш!!!!
              И коя ми е незаконната къща бре Бърти?! Всичко ми е законно до доказване на противното! Вече две незаконни къщи узаконих , сега тече трета амнистия, така, че сори, че те е ядддддддддддд!

              Коментар


              • Лорде, конкуренция ти замислям. Вместо да търся чорбаджии наематели, ще взема да разчертая помещенията си с тебешир на по 5 квадрата и ще ги давам за по 50 кинта на сириец бежанец

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Прав си, не се научих да изваждам този нищожен плосък данък. Ако си беше както трябва - 50% на доходи над 3000лв. месечно, тогава нещата ще си дойдат на мястото
                  Нали 3000 щеше да е необлагаем бре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Прав си но поне избягвам ГЪЗираното. Разредител- студен чай.
                    Освен, че получавам допълнителен доход от наем, колкото увеличението на пенсиите от последните 20 години, имам и страотен повод за почерпушка- гласуването на първо четене на данъка върху лихвите на презряните мишоци влогарите, дето разчитат на мързелив доход!! Ще се нас.....а от КЕФФФФФФФФФ

                    П.П. И стига си ме разконцентрирал, че гледам любимия си български филм - ЕТАЖНА СОБСТВЕНОСТ!!
                    лорде,

                    искрено се забавлявам с тебе. аз ако трябва да се занимавам с такива наематели и да щавя бедни хора....пари ще давам, но да не се занимавам с такива неща.

                    а ти чак банкет си направил, че от един арабин ще се размножат 4 сириеца...

                    щеше да е смешно ако не беше тъжно.

                    а като си почнал да се радваш, че лихвите по депозитите ще паднат от 6 на 5.5 % - това за вложителите като извадиш данъка....се приготви да се радваш на по-високи данъци такса смет и данък сгради.

                    освен това ако те надушат за незаконната къща се приготви освен да я загубиш да платиш едно минимум 15К, за да я разрушат и извозят.

                    та такива ми ти работи
                    Last edited by bertram; 18.10.2012, 21:18.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Тоз данък ще вдигне лихвите бре МИШОК !!!
                      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        270
                        Прав си, не се научих да изваждам този нищожен плосък данък. Ако си беше както трябва - 50% на доходи над 3000лв. месечно, тогава нещата ще си дойдат на мястото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Сега е въпроса тези 300лв. месечно дето ще вземам допълнително след има няма 20 дни, къде да ги набивам.
                          270

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                            Алкохол, пържено, мазно и туршия................ не се ли оплакваше ти някъде из другите теми от Гастроезофагеален рефлукс ? 300 лева месечно не са чак такъв повод , за да се ебаваме със здравето
                            Прав си но поне избягвам ГЪЗираното. Разредител- студен чай.
                            Освен, че получавам допълнителен доход от наем, колкото увеличението на пенсиите от последните 20 години, имам и страотен повод за почерпушка- гласуването на първо четене на данъка върху лихвите на презряните мишоци влогарите, дето разчитат на мързелив доход!! Ще се нас.....а от КЕФФФФФФФФФ

                            П.П. И стига си ме разконцентрирал, че гледам любимия си български филм - ЕТАЖНА СОБСТВЕНОСТ!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Влачим се по дъното докато не тръгне икономиката. Не виждате ли как се е променила графиката от две години насам. Платоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо.
                              Важното е да се оптимизира. Ето например аз от три месеца ремонтирам една дупка.
                              Понеже имам и арабин наемател, сега той ми е обещал като отремонтирам две стаи да ми вкара двама сирийски бежанци. Казал съм му 150лв. на стая с по двама.
                              Лошото е че са преходни, ама от този ад дето идват - Алепу, напрамо си е лукс!
                              Сега е въпроса тези 300лв. месечно дето ще вземам допълнително след има няма 20 дни, къде да ги набивам. БФБ ми се струва добра идея!


                              П.П. Отворил съм си бутилка водка с пържени пилешки сърца , руска салата и кисели краставички. Сиромашка радост
                              Алкохол, пържено, мазно и туршия................ не се ли оплакваше ти някъде из другите теми от Гастроезофагеален рефлукс ? 300 лева месечно не са чак такъв повод , за да се ебаваме със здравето

                              Коментар


                              • Влачим се по дъното докато не тръгне икономиката. Не виждате ли как се е променила графиката от две години насам. Платоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо.
                                Важното е да се оптимизира. Ето например аз от три месеца ремонтирам една дупка.
                                Понеже имам и арабин наемател, сега той ми е обещал като отремонтирам две стаи да ми вкара двама сирийски бежанци. Казал съм му 150лв. на стая с по двама.
                                Лошото е че са преходни, ама от този ад дето идват - Алепу, напрамо си е лукс!
                                Сега е въпроса тези 300лв. месечно дето ще вземам допълнително след има няма 20 дни, къде да ги набивам. БФБ ми се струва добра идея!


                                П.П. Отворил съм си бутилка водка с пържени пилешки сърца , руска салата и кисели краставички. Сиромашка радост

                                Коментар

                                Working...
                                X