IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Не са малко но ако крайният резултат е че ще седи празен и непродаваем като хиляди други във вади и ливади реално няма значение

    Инвестирането в по малкото зло никога не дава добър резултат

    Ако вярваш че лошата демография и презастрояването ще срине пазара то тогава трябва да помислиш да инвестираш парите другаде, а не да чакаш да купиш малко по евтино

    Това е като да чакаш да купиш билет за Титаник с 30% отстъпка та като потъне да си по малко прецакан от останлите
    Само да уточня, че аз не съм инвеститор, а разглеждам имота, като вещ, която ще се ползва! Търся имот, който е за детето ми, а не с цел препродажба!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      И така да е, все пак 30% от 200-250к не са малко?
      Не са малко но ако крайният резултат е че ще седи празен и непродаваем като хиляди други във вади и ливади реално няма значение

      Инвестирането в по малкото зло никога не дава добър резултат

      Ако вярваш че лошата демография и презастрояването ще срине пазара то тогава трябва да помислиш да инвестираш парите другаде, а не да чакаш да купиш малко по евтино

      Това е като да чакаш да купиш билет за Титаник с 30% отстъпка та като потъне да си по малко прецакан от останлите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

        Даже и опитите ти за сарказъм са толкова слаби, че не си заслужават коментара.

        Продължавай да спориш с Мика Зайкова - там ти е нивото.
        Ти нямаш право да се обаждаш след...""дефлация?????"куку, ку ку. Все едно, аз да напиша, че икономиката на Италия е на основите на манифактурата, подобен архаизъм е и смотаната ти дефлация, дето никаква я няма от един век, хахаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          Трайчо ти си обречен ако ще избираш най малкото зло

          Значи ти си убеден че демографията в БГ отива на зле и че презастрояването ще срине пазра но си мислиш че ако купиш с 30% по евтино крайният резултат ще е много по различен
          И така да е, все пак 30% от 200-250к не са малко?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Нещо нервен ми се струваш явно скоро пак са ти индексирали наема с "дефлацията"
            Даже и опитите ти за сарказъм са толкова слаби, че не си заслужават коментара.

            Продължавай да спориш с Мика Зайкова - там ти е нивото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Нещо нервен ми се струваш явно скоро пак са ти индексирали наема с "дефлацията"
              Защо всички повдигачи, като няма какво да кажете ставате агресивни и започвате да пишете все едно и също (наеми, индексации и т.н)?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                Продължавай да си мечтаеш аз да плащам наем! Защото това ти беше изказването.

                п.п.
                Щом елементарен текст не можеш да схванеш - смятай колко зле е положението!

                А същевременно се напиняш и по-сложен текст да четеш! Къде си тръгнал бе, момче.
                Нещо нервен ми се струваш явно скоро пак са ти индексирали наема с "дефлацията"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  Аз наемите си ги прибирам не ми е нужно да мечтая

                  я кажи си пак за дефлацията ние ще те слушаме внимателно
                  Продължавай да си мечтаеш аз да плащам наем! Защото това ти беше изказването.

                  п.п.
                  Щом елементарен текст не можеш да схванеш - смятай колко зле е положението!

                  А същевременно се напиняш и по-сложен текст да четеш! Къде си тръгнал бе, момче.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                    Не пречи и за наеми да си мечтаеш!!
                    Аз наемите си ги прибирам не ми е нужно да мечтая

                    я кажи си пак за дефлацията ние ще те слушаме внимателно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Аз не мечтая за сривове (кризи), а просто гледам да избера по-малкото зло и да съм максимално подготвен...
                      Трайчо ти си обречен ако ще избираш най малкото зло

                      Значи ти си убеден че демографията в БГ отива на зле и че презастрояването ще срине пазра но си мислиш че ако купиш с 30% по евтино крайният резултат ще е много по различен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                        Ти специално можеш да си помечтаеш и за дефлация, мечтите са безплатни

                        но не забравяй да си плащаш наема щото той е с пари
                        Не пречи и за наеми да си мечтаеш!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Трайчо четенето на заглавия не е достътъчно, от време на време чети и вътре какво пише

                          Кредите със забавено плащане са само 1% и спада на цените там е доста скромен дали има и 3% на годишна база

                          На предишната криза забавените са били 3.6% и спада на цените беше макс 15%

                          Тия сривове дето си ги мечтаете от 40+% ще си останат само във вашите мечти
                          Аз не мечтая за сривове (кризи), а просто гледам да избера по-малкото зло и да съм максимално подготвен...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ее, значи е истински късмет, че разполагаме с такъв специалист по мечтите да ги разяснява тия неща овреме!
                            Ти специално можеш да си помечтаеш и за дефлация, мечтите са безплатни

                            но не забравяй да си плащаш наема щото той е с пари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                              Тия сривове дето си ги мечтаете от 40+% ще си останат само във вашите мечти
                              Ее, значи е истински късмет, че разполагаме с такъв специалист по мечтите да ги разяснява тия неща овреме!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
                                Жилищните заеми със забавени плащания във Великобритания достигнаха 7-годишен връх

                                ......


                                Пазарите очакват централната банка да повиши лихвата с още 0,25 процентни пункта до 5,5% следващата седмица в стремежа си да укроти инфлацията.

                                Люис Шоу, основател на ипотечния брокер Shaw Financial Services, отбелязва, че скоростта, с която нарастват забавените плащания по ипотечните кредити е „ужасяваща“.

                                Това са ужасни данни и знаем, че ще става много по-лошо, тъй като 1,6 млн. притежатели на ипотечни кредити трябва да подновят договорите си през идните 12 месеца при значително по-високи лихви, отколкото бяхме свикнали повече от десетилетие“, казва Шоу.

                                https://www.investor.bg/a/534-novini...-godishen-vrah


                                Днес във Великобритания, а утре?
                                Трайчо четенето на заглавия не е достътъчно, от време на време чети и вътре какво пише

                                Кредите със забавено плащане са само 1% и спада на цените там е доста скромен дали има и 3% на годишна база

                                На предишната криза забавените са били 3.6% и спада на цените беше макс 15%

                                Тия сривове дето си ги мечтаете от 40+% ще си останат само във вашите мечти

                                Коментар

                                Working...
                                X