IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за инвеститор/строител Art Build UP/GK STROY ltd

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако имаш Технически/Енергиен паспорт , не ти трябва техн. ръководител . Осве регламента по ЗУТ , гаранция ти е и този паспорт. За съжаление се инвестират пари в панелки , които до година ще станат много скъпи заради разпоредбите на ЗЕЕ и Директивите на ЕС. Може би Бойчето пак ще се врътне заради народното недоволство , но какво пък .........., учил се е от предходен управляващ.:

    Коментар


    • Моя съвет преди да купиш нещо, дай 150 евро на някой технически ръководител който е строил сгради. Заведи го на 3 - 4 блока да си каже мнението и ще бъдеш доволен.
      Аз поне така правя, когато купувам НИ.
      Ако искаш мога да ти препоръчам моя технически.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Здравейте,

        Ще извадя една стара и прашна тема от архивите, тъй като имам нужда от информация за въпросния инвеститор Art Build Up.

        И на мен ми предстои покупка на апартамент. Ходя от два месеца на огледи и се спрях на новата сграда на Art Build Up в Студентски град (Sunlight). Последното мнение на pborissov малко ме обърква, тъй като останах доволен от огледа на техните апартаменти, като се има предвид, че огледах доста сгради на различни строители.

        Ако някой тук от форума има преки впечатления от строителството и коректността на фирмата, ще бъда много благодарен ако ги сподели.
        Ако мислиш за ден напред - набави си храна, ако мислиш за година напред - посади дърво, ако мислиш за сто години напред - образовай децата си!

        Коментар


        • Посетих блока в който е апартамента по време на снеговете и положението беше доста неблагоприятно .
          Дори за не компетентен човек стана ясно, че не ги бива. Отакзах се от покупката и мисля, че темата може да бъде приключена.

          Коментар


          • Re: Мнения за инвеститор/строител Art Build UP/GK STROY ltd

            Първоначално изпратено от pborissov
            Здравейте,

            Предстои ми да купувам апартамент, който се намира в сграда построена от въпросната фирма Art Build UP/GK STROY ltd . Не намирам нищо конкретно и полезно за нея и би било чудесно, ако някои има мнения или какъвто и да било коментар за нея.
            Предварително благодаря.
            пробвай със някои сайтове за строителство примерно тук явно никой не ги е срещал можеш да пробваш и със някой много посещавани форума дори и те да не са по темата, примерно мисля че форума на бг мама е един от най-посещаваните в БГ

            Коментар


            • Мнения за инвеститор/строител Art Build UP/GK STROY ltd

              Първоначално изпратено от pborissov
              Здравейте,

              Предстои ми да купувам апартамент, който се намира в сграда построена от въпросната фирма Art Build UP/GK STROY ltd . Не намирам нищо конкретно и полезно за нея и би било чудесно, ако някои има мнения или какъвто и да било коментар за нея.
              Предварително благодаря.
              Не е сигурно мълчанието по въпроса ти, дали е незнание или нежелание за разговор. Този форум е по особен начин враждебен и непропусклив. Ама да си е какъвто иска - кво му пука...
              На супер място около София ще построя малка къща

              Коментар


              • Мнения за инвеститор/строител Art Build UP/GK STROY ltd

                Здравейте,

                Предстои ми да купувам апартамент, който се намира в сграда построена от въпросната фирма Art Build UP/GK STROY ltd . Не намирам нищо конкретно и полезно за нея и би било чудесно, ако някои има мнения или какъвто и да било коментар за нея.
                Предварително благодаря.
              Working...
              X