IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бизнес в Amazon

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бизнес в Amazon

    Здравейте,

    От няколко месеца се занимавам с продажби на стоки в Амазон UK. Нещата горе долу почнаха да се продават добре, но не след дълго време ми спряха акаунта за проверка. Казаха ми, че нямам право да съм с индивидуален акаунт, защото продавам повече неща. Сега искат да им предоставя информация за фирма (Имена, булстат вид на фирмата...) Някой запознат ли е как стоят нещата за деклариране на доходите от Амазон и какъв данък се плаща върху тях, за да си преценя все пак, защото печалбата ми не е кой знае каква и ако се окаже че всичко ще отиде за покриване на данъци, няма смисъл да се занимавам и да регистрирам фирма изобщо.
Working...
X