IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГРАВЕ ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Кво е това, бе, фабрика за гравитация ли?
    Капан за наивници ...

    Коментар


    • За животозастраховен с инвестиционен елемент, много добър материал - защо не трябва да го правим:
      https://aleksandardyakov.com/taini-zastrahovka-jivot/
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • А какво ти каза адвоката? А КФН?

        Коментар


        • И при живото застраховането са същите. Десетки документи искат и накрая намират причина да не платят. 12 години им плащам по 1184лв на година и един път поисках обезщетение за счупена ръка за която имам 2 месеца болнични подписани от 3-ма лекари и ме отрязаха въпреки , че полицата включва и злополука. Абсолютни мошеници.

          Коментар


          • Граве

            Не застраховайте имуществото си в ГРАВЕ БЪЛГАРИЯ.Не изплащат задълженията си срещу нанесени щети-просто те пуската да пиеш една студена вода.Мога да кача и номера на полицата за да не се тълкува като антиреклама.Не знам как е при тях животозастраховането , но не изплащат застраховки при щети на имоти.За мен са една пирамида в застраховането на домашно имущество.

            Коментар


            • Не е ясно как се дърйи при така наречените "бели джуджета" там трябва да се наблюдава "плюене" на материа , т.е "падането:" да е по посока на условното "нагоре" . Но доколкото "белите джуджета" би следвало да съществуват в "паралелните" вселени може да приемен Ваше НАй-Величество че да, гравитацията си съществува.

              Коментар


              • Съществува доказано само при скорости ДО определен лимит )))

                Коментар


                • А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а....
                  бе и на мене ми се видя странно... щото гравитацията си съществува по принцип, нъл` тъй? :-(
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Благодаря Симпле Саймън, благодаря Лз1птц! Видях че прдлагат опция "PENSION" към застраховките си - това колко различно е от пенсионните фондове. Имам ли поглед върху стратегията на инвестиране на средствата и т.н. също така колко ми струва - % за обслужване, комисионни , такива разходи .
                    Благодаря пак!

                    Коментар


                    • Kazanoto ot SimpleSimon e absolutno vjarno !
                      Ti , prijatelu da ne si konsultant na Eurolife ?

                      Коментар


                      • GRAWE e най-старата и една от петте най-големи застрахователни компании в Австрия, нейната дейност е предимно в Австрия и в източноевропейските страни. Вече и в България.

                        Най-новия (и най-добрия ) продукт е EURO-COMFORT - валутна спестовно-осигурителна програма, която включва застраховка "Живот", защита при тежки заболявания (рак, инсулт, трансплантация и др) и висока доходност (6-8%) през годините

                        Ако нещо друго те интересува, питай ...

                        Коментар


                        • Кво е това, бе, фабрика за гравитация ли?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Izvestna predstava, da . Kakvo Vi interesuva po-to4no ?

                            Коментар


                            • ГРАВЕ ?

                              Някой има ли впечатления от работата на ГРАВЕ? БГ разбира се. Някой техен продукт?
                              Благодаря на всички споделили мнения.
                            Working...
                            X