IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задължително здравно осигуряване

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Задължително здравно осигуряване

    Не, сериозно, потърсете назад-назад темата ми "НОИ, осигуровки, разбойници" - стана готина дискусия.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • zadulzhitelno zdravno osiguryavane

      Предлагам да линчуваме здравния министър!

      Каква петиция?

      Коментар


      • Задължително здравно осигуряване

        Супер - това ще е повод да ги дам под съд - те толкова неща нарушават, че и студент първокурсник по право да взема за адвокат, пак ще ги смачкам в съдът.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • zadulzhitelno zdravno osiguryavane

          Това, за което говориш може и да е факт. Говорят, че в Перник е "пилотния проект" за събиране на неиздължените вноски.

          Коментар


          • само за аматьори

            ami podpisvaiki peticiata mozhete da dadete svoyat glas za promyana. puk digne li se 6um, na masata mogat da budat postaveni vsi4ki problemi. predstoyat izbori, taka 4e predpolagam upravnicite 6te se postarayat da oburnat vnimanie na glasopodavatelite;-)))

            Коментар


            • zadulzhitelno zdravno osiguryavane

              Здравей Императоре
              Върхът беше, като обявиха че щели да влизат по домковете на хората и да конфискуват....

              Коментар


              • zadulzhitelno zdravno osiguryavane

                Малко си краен, но прав за съжаление.

                Коментар


                • zadulzhitelno zdravno osiguryavane

                  Нарекох ги "ОТРЕПКИ", побеснявам като стане дума за НОИ и НЗОК, даже миячът на чинии не е в състояние да ме вбеси така...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • zadulzhitelno zdravno osiguryavane

                    Болна тема... мамка им мръсна, тия от НЗОК и НОИ трябва да бъдат изправени до стената !!!!
                    Бях пуснал преди време такава тема - можете да я потърдите имаше 70-80 поста, някои доста съдържателни.
                    Интересни са ми доста неща - как тия негодници се осмеляват да нарушават куп правни принципи, Конституцията и т.н. Но това е и сламка за нас - и да се съдерат не могат да ни осъдят тия отперки - напротив - ний тях можем - как така ще ни искат кинти от началото на 2000 г, като законът е от есента и - никой закон няма действие със задна дата, ама тия си мислят че могат да ни яхат както си щат, ПРЕДЛАГАМ ДА НЕ ИМ СЕ ДАВАМЕ !!!!!!!!!!!
                    А какво получаваме в замяна - болници, потънали в дългове, често нямат мангизи даже за консумативи, всяка вечер гледаме по телевизията как родители се молят като просяци за да съберат кинти и да пратят болните си деца на лечение в чужбина - не че нашите доктори са кьопави, ама нямат нужното оборудване - а всеки месец даваме милиони и милиони, тия кинти отиват крадците от НЗОК да си правят златни офиси и да си купуват мерцедеси -
                    АКО ХВАНА ЗЛАТНАТАЕ РИБА - ЩЕ ПОИСКАМ ДА СТАНА ДИКТАТОР И ТОВА ЩЕ МИ Е ПЪРВАТА РАБОТА - ДА ГИ ПРАТЯ ТИЯ В УРАНОВИТЕ МИНИ НА ДОЖИВОТНА КАТОРГА :-)
                    Last edited by aleks262; 07.02.2018, 10:24.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • само за аматьори

                      Незнам, ама ще е голямо чудо тези избори... а кой ще спечели икак ще управлява..идея нямам Имах големи надежди в Новото време, ама те така се издъниха че...

                      Коментар


                      • само за аматьори

                        О sdsd:-))
                        Не бързай, има време. В момента се подготвят предизборните им платформи. Този път ще бъдат особено щедри на обещания.

                        Коментар


                        • само за аматьори

                          О Соня ... Ама не съм чул някоя партия да е обявила че ще сложи ред в здравеопазването, то и в образованието трябва много да се направи... Само демагогстват...

                          Коментар


                          • само за аматьори

                            ama zhivee6tite v 4uzhbina za da se otkazhat ot tazi usluga, tryabva da si platyat vnoskite ot 2000 do 2004, kato na vnoskite e slozhena i lihva dazhe;-) tova zna4i okolo 600-700 kinta, ei taka 6toto na zdravnata kasa i tryabvat pari;-)

                            Коментар


                            • zadulzhitelno zdravno osiguryavane

                              Естествено че е провал, но имаме ли избор.
                              След последните промени в Закона за здравното осигуряване, текстовете за живеещите в чужбина за приемливи, но за нас. . .

                              Коментар


                              • zadulzhitelno zdravno osiguryavane

                                Това здравно осигуряване е най-големия провал не само за тези управляващи

                                Коментар

                                Working...
                                X