IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пенсионни Фондове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LChristoff Разгледай мнение

    Тонка, сънуваш ли вещици?
    Само да попитам, еталонният портфейл някога съществувал ли е, кой го е създал и управлявал, какви са активите му - тези, с които е започнал през 2002 и днес и къде мога да инвестирам в него? Или е теоритичен модел на база на описаните допускания?
    Last edited by konsultant_hr; 25.04.2017, 12:27.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      Л Христов се е разлютил във ФБ пак, а мен Импето не ме подкрепи в спора! Мите къде си ве - боря се цял следобяд с тия пишман консултанти и защитавам твоя бизнес?
      г-н Христов да не сте говорили с Горанов пак да подхване национализация на ПФ, та сте толкова жизнерадостен във ФБ?
      E, съжалявам, драги - не вися постоянно в нетът
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

        много писане от играч на дребно
        че ти имаш само 1360лв в акции на Алианц
        ако и толкова пенсионни вноски си събрал - само дето ментосваш хората из България
        но за сметка на това има над 30 000 поста. В повечето се рекламират продуктите дет продава

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LChristoff Разгледай мнение

          Тонка, сънуваш ли вещици?
          казах че спирам и наистина спирам! Успех!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Л Христов се е разлютил във ФБ пак, а мен Импето не ме подкрепи в спора! Мите къде си ве - боря се цял следобяд с тия пишман консултанти и защитавам твоя бизнес?
            г-н Христов да не сте говорили с Горанов пак да подхване национализация на ПФ, та сте толкова жизнерадостен във ФБ?
            Тонка, сънуваш ли вещици?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LChristoff
              тест [ATTACH=CONFIG]n3190277[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3190278[/ATTACH]
              Л Христов се е разлютил във ФБ пак, а мен Импето не ме подкрепи в спора! Мите къде си ве - боря се цял следобяд с тия пишман консултанти и защитавам твоя бизнес?
              г-н Христов да не сте говорили с Горанов пак да подхване национализация на ПФ, та сте толкова жизнерадостен във ФБ?
              Last edited by tony1975; 23.04.2017, 16:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                Ами... по-малко от парите, които имам инвестирани в Софарма Трейдинг, но повече от парите, дето имам инвестирани в Allianz. Доволен си ли?
                много писане от играч на дребно
                че ти имаш само 1360лв в акции на Алианц
                ако и толкова пенсионни вноски си събрал - само дето ментосваш хората из България
                Last edited by fortiss; 14.03.2017, 15:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Ами... по-малко от парите, които имам инвестирани в Софарма Трейдинг, но повече от парите, дето имам инвестирани в Allianz. Доволен си ли?
                  мани ги тия трединги кажи точна сума

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                    Импе ти кат си фен на тия пенсионни фондове колко твои пари си инвестирал там.
                    Ами... по-малко от парите, които имам инвестирани в Софарма Трейдинг, но повече от парите, дето имам инвестирани в Allianz. Доволен си ли?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      ПФ са една от утечките при мен. Засега обаче монопола от страна на държавата ме притиска и няма как да мърдам.
                      Да, бе - утечките... затова по-миналата година това ти бе най-доходоносната инвестиция....
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • ПФ са една от утечките при мен. Засега обаче монопола от страна на държавата ме притиска и няма как да мърдам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                          Импе ти кат си фен на тия пенсионни фондове колко твои пари си инвестирал там.
                          Не съм имп, но в доброволен фонд имам спестени от лични вноски вече над 8000 лв., но съм още млад

                          Коментар


                          • Импе ти кат си фен на тия пенсионни фондове колко твои пари си инвестирал там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
                              Въпрос за сбъркана фамилия в партидата за допълнително задължително пенсионно, става въпеос за Алианц, как може да се оправи, защото ще кажат после , че е друг човек?
                              Посети най-близкият офис на Алианц, за да получиш съдействие.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Въпрос за сбъркана фамилия в партидата за допълнително задължително пенсионно, става въпеос за Алианц, как може да се оправи, защото ще кажат после , че е друг човек?

                                Коментар

                                Working...
                                X