IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да се прехвърля от УПФ към НОИ?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе, нали знаеш, че в чужд форум щеше да получиш нормален отговор?
    Тук получи няколко критики, акъл, обвинение, че си на държавна работа и че си трол.
    МантаУитет, братче ...

    Коментар


    • Ха-ха-ха, много смешно.
      Уж в икономически форум пита човек за съвет, а нареща ти отговарят като в хумористичен такъв.

      Имам фейса на Тиквата - пиши ми на лични да ти го дам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Или ти се плаща в някое министерство да дращиш по форумите...как си близо до пенсия, като в ПФ се осигуряват след 60 година родените, а?
        Имаме победител с верен отговор. Сега създателя на темата да каже КОЙ му плаща с нашите пари

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bango Разгледай мнение
          Ето тук ми казаха, че с Молба в свободен текст се подават заявления за прехвърляне от УПФ към НОИ. Можело и държавна гаранция за бъдещата пенсия със сертификат да се изиска:

          E-mail: menda.stoyanova@parliament.bg

          Мнението не е съвет или препоръка за нищо!
          Ха-ха-ха, много смешно.
          Уж в икономически форум пита човек за съвет, а нареща ти отговарят като в хумористичен такъв.

          Коментар


          • Ето тук ми казаха, че с Молба в свободен текст се подават заявления за прехвърляне от УПФ към НОИ. Можело и държавна гаранция за бъдещата пенсия със сертификат да се изиска:

            E-mail: menda.stoyanova@parliament.bg

            Мнението не е съвет или препоръка за нищо!

            Коментар


            • Значи трябва да се чака изработването на методиката за прилагане на закона.
              Интересно, защо не са приели методиката заедно с промените, добре е всичко да върви заедно за да се знае че ще е такак както трябва.

              Коментар


              • пиши го ГЕРП и ДПС те трябва да са най-наясно кога и как ще може да ги подпомогнеш
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                  Вижте, темата я пуснах да питам как да се прехвърля, а не дали да го правя.
                  Близо съм до пенсия, това е причината да го искам, но въпросът е без значение.
                  Питах как мога да упражня правата си по последните промени в законите и как мога да се прехвърля?
                  Или ти се плаща в някое министерство да дращиш по форумите...как си близо до пенсия, като в ПФ се осигуряват след 60 година родените, а?

                  Коментар


                  • Ми питай МенТа тя е на ясно или лично НЕГО!
                    Обещал е до март да каже.
                    Истината е че тоя закон го приеха, ама на практика не са До март щели да обсъждат точно как и щели да кажат тогава, а можело и друго да се приеме.
                    То за това Зеленогорски май каза, че когато в едно решение не се вижда политическа логика( а именно, да приемеш нещо, дето не казваш как ще работи а казваш, че може и да се откажеш от него, вместо да го отложиш за след 3 месеца след като минат обсъжданията, както настояват и партньорите ти и опозицията и здравата логика), то значи има някаква друга ( да раздрусаш ПОК за да не им хрумне да пазаруват активи от КТБ или да смъкнеш Софикс, да създадеш обстановка на несигурност, да вдигнеш пушилка за да можеш да си изтеглиш милиардите кредити и да си ги окрадеш без много да те питат, да покажеш, че на хартия си в коалиция с РБ и АБВ ама на практика те подкрепя ДПС ... теории много

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                      А защо искаш да се прехвърлиш? Мислиш, че чиновниците ще управляват по-добре парите ти ли?

                      Иначе и аз не знам дали въобще можеш да го направиш все още.
                      Вижте, темата я пуснах да питам как да се прехвърля, а не дали да го правя.
                      Близо съм до пенсия, това е причината да го искам, но въпросът е без значение.
                      Питах как мога да упражня правата си по последните промени в законите и как мога да се прехвърля?

                      Коментар


                      • А защо искаш да се прехвърлиш? Мислиш, че чиновниците ще управляват по-добре парите ти ли?

                        Иначе и аз не знам дали въобще можеш да го направиш все още.
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Как да се прехвърля от УПФ към НОИ?

                          Здравейте.
                          По закон вече имаме правото да се преместим с партидите си от УПФ към НОИ. Обаче реално, май още никой не знае как става това местене. Питах и в УПФ-то и в НОИ, още нямали инструкции.
                          Кога се очаква да можем да се местим? И каква е процедурата?
                          Питам, защото съм решил да го направя, но все още явно не може да стане.
                        Working...
                        X