IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Близо половината от европейците купуват застраховката си онлайн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Ми хубаво: аз с автомобилно застраховане не се занимавам - не си струва загубата на време просто.
    Много добре написано!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
      Чакай де, може да отпадне или да претърпи промени, но по-скоро да остави няколко големи играча, които да продават онлайн ...
      точно обратното е. един от големите (ама не застрахователи) май се притеснява някой неизвестен му до сега, да не обезсмисли инвестицията му от ХХ офиси с активно присъствие онлайн. поръчкова поправка... а колко много застрахователи се обяснява против нея... ама мина и през една от комисиите в парламента....пък после нека чакаме да станем център за технологични инвестиции и да се хвалим и да пишем закони за електронна идентичност.... жалка работа
      застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
      http://www.broko.bg/blog

      Коментар


      • Може би до колкото се е превърнало в практика кражбата на интелектуална собственост.

        Господин MelFin, преди да се опитвате да рекламирате услугите на сайта си, моля махнете изображенията които ползвате и сте взели от известен онлайн застрахователен портал(няма да го споменавам).

        Става въпрос за иконите за "Гражданска отгвоорност" и "каско" които се виждат още на началната страница на сайта Ви!

        Благодаря
        Избери своя кредит! С една заявка във всички банки

        Коментар


        • Ми хубаво: аз с автомобилно застраховане не се занимавам - не си струва загубата на време просто.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Това е полезно нещо: но само при различните прости застраховки.
            нали точно това се казва:

            Близо половината от европейците, или 42.3%, са купили автомобилната си полица или застраховка „Имущество” онлайн през 2012 г
            мисля, че и двете застраховки са задължителни в повечето европейски страни
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Ама няма да стане - знаеш ли що народ ще остане без ляб ...
              То по тая логика да забраним имейлите, та да имат работа пощаджиите.

              Да остават и да си търсят другаде ЛЯП.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Това е полезно нещо: но само при различните прости застраховки.
                Ама няма да стане - знаеш ли що народ ще остане без ляб ...

                Коментар


                • Това е полезно нещо: но само при различните прости застраховки.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от divinesweet Разгледай мнение
                    Как интересно звучи този въпрос в контекста на новата проекто версия за Кодекс за застрахонето
                    Чакай де, може да отпадне или да претърпи промени, но по-скоро да остави няколко големи играча, които да продават онлайн ...
                    Last edited by andy2000; 24.07.2015, 11:09.

                    Коментар


                    • Как интересно звучи този въпрос в контекста на новата проекто версия за Кодекс за застрахонето
                      застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                      http://www.broko.bg/blog

                      Коментар


                      • Близо половината от европейците купуват застраховката си онлайн

                        Близо половината от европейците, или 42.3%, са купили автомобилната си полица или застраховка „Имущество” онлайн през 2012 г., разкрива доклад на Finaccord. За сравнение, през 2008 г. делът на интернет клиентите е била едва 35.4%, което отрежда на световната мрежа титлата на най-бързо развиващ се канал на дистрибуция.
                        Според вас доколко това ще се превърне в пректика и у нас?
                      Working...
                      X