IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България е "спечелила" 14,7 млрд. лв. от членството си в Европейския съюз.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Оф, пак ще доказваме аксиоми... кому е нужно...

    а да, на мурзилките и феновете на Болен...
    Ами хайде - докажи ми. Или е по-лесно да кажеш "мурзилка" на всеки, който не споделя заблудите ти, но вижда действителността и фактите?


    Апропо - какво е "мурзилка"?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
      Императоре, стига с тия клишета. Ако познаваш само "високообразовани" берачи на ягоди - проблема ще да е във "високообразованите", явно е доста високо..

      Мога да ти кажа - нито един от българите в обкръжението ми не бере домати и ягоди. Всичките работим в офис, по специалността (не е call-center, каквато е модата в София). Да - като си пътувам - най-вече берачи и миячи срещам в самолета, ама за тях - никога не бих казал, че са високообразовани.
      И честно казано - в пъти по-добре са хората от обкръжението ми, отколкото биха били за 800лв месечно в София (на другите места - дори работа няма).

      За тея хора - да ЕС е най-хубавото нещо което се е случвало на България. Че даже и тея идиоти, миячите, предполагам им е добре да са достойно-платени идиоти някъде в ЕС, отколкото нископлатени идиоти в България.

      пс. Ако много вярваме във "високообразованите" миячи и берачи - давай да направим един ЕБАН (емигрантска българска академия на науките) и да пратим там тея висококвалифицирани специалисти - току-виж след накоя друга година ще измислят ан§лния секс
      Една тънка прослойка хора - основно ай-ти секторът, си живеят добре и тук. Това означава ли, че България е цъфнала и връзала? Ти въобще имаш ли представа какво се случва в периферията на тая държава - извън София и още 2-3 града - и дори извън районът около Витошка?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
        Точно на теб ли да казвам къде изнасяме?

        Даже и дивиденти прибираш от тоз износ и пак недоволен.

        Любовното послание къде изнася продукцията си?
        Послания нямам отдавна - а М+С щеше да си изнася качествената продукция и без ЕС.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          Импе, не ни е виновен ЕС за мангалите.Я помисли на КОЙ са полезни мангалите и защо ги гледат като писани яйца? За да им КУПЯТ гласа за 20 лева и едно кюфте.
          Не ЕС, а бг политиците са виновни за циганските безобразия.Врагът тук не е външен...
          Външен е, външен - и страсбургаджийските изроди и брюкселаджийските и всички ни натискат да осигуряваме комфорт и привилегии на хъхряците, за да стоят тук, а да не ги налазват там - ромовото "включване" също ни бе наложено отвън, въпреки че бе ясно, че ефектът ще е в най-добрия случай нулев.

          Въобще не отричам вината на нашите безгръбначни политици, разбира се, нито злокобната им роля в циганските безобразия.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Оф, пак ще доказваме аксиоми... кому е нужно...

            а да, на мурзилките и феновете на Болен...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Кога $ е бил 8 лв, беше 2-3 после отвориха чейнж бюрата, и после стана 3000
              От есента на 1988 г. отиде на 6-7 лв. а после на 8 лева, точно дни преди промените.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Абсолютна смешка !!! Тая "печалба" не може да покрие само загубите ни от престъпно спрените по брюкселаджийска заповед 2-4 реактори на Козлодуй признати за годни за експлоатация и напълно безопасни от МААЕ, единственият международен орган, който има прерогативите да дава оценки !!!
                А колко ни струва наложеното отново от ЕС "десетилетие на ромовото включване" и всяческото толериране на гадната хъхряшка сган - дори и само като финансови загуби, без да отчитаме човешките страдания? - Само директната издръжка на тия същества ни излиза над 30 МБ, и това БЕЗ да броим щетите от хъхряшкият бандитизъм, загубите от това, че не плащат нищо, заплатите на обгрижващите ги социални паразити, косвените загуби от невъзможността да се упражнява стопанска дейност в цели региони и т.н. и т.н.
                По мои груби сметки само АЕЦ-ът и хъхряците ни струват между 80 и 100 МБ за последните 10-12 години - НАПРАВО СТРАШНА ДАЛАВЕРА ОТ ЕС, НЯМА ЩО !!!!


                Ванката - страшно хубаво е, че високообразовани Българи ходят в Западна Европа да берат ягоди и гъбаци или да мият чинии - защо не отидеш при някоя баба на село, смачкана от бой и заплашвана с резачка за дърва от циганска банда за последните и пет лева, как членството ни в ЕС е най-хубавото нещо, което се е случвало в историята на България? От хубаво ли се стопихме с два милиона?
                Императоре, стига с тия клишета. Ако познаваш само "високообразовани" берачи на ягоди - проблема ще да е във "високообразованите", явно е доста високо..

                Мога да ти кажа - нито един от българите в обкръжението ми не бере домати и ягоди. Всичките работим в офис, по специалността (не е call-center, каквато е модата в София). Да - като си пътувам - най-вече берачи и миячи срещам в самолета, ама за тях - никога не бих казал, че са високообразовани.
                И честно казано - в пъти по-добре са хората от обкръжението ми, отколкото биха били за 800лв месечно в София (на другите места - дори работа няма).

                За тея хора - да ЕС е най-хубавото нещо което се е случвало на България. Че даже и тея идиоти, миячите, предполагам им е добре да са достойно-платени идиоти някъде в ЕС, отколкото нископлатени идиоти в България.

                пс. Ако много вярваме във "високообразованите" миячи и берачи - давай да направим един ЕБАН (емигрантска българска академия на науките) и да пратим там тея висококвалифицирани специалисти - току-виж след накоя друга година ще измислят ан§лния секс
                Last edited by vankata23; 20.04.2015, 20:15.
                #dagoduhatbednite

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Е, няма как да не е така, икономиката ни се е свила катастрофически, ама износът ни нарастнал стократно... какво ли изнасяме?

                  А, сетих се - джебчийки, фльорци, гастарбайтери, просяци, ромове-катунари... изнасяме - да.
                  Точно на теб ли да казвам къде изнасяме?

                  Даже и дивиденти прибираш от тоз износ и пак недоволен.

                  Любовното послание къде изнася продукцията си?

                  Коментар


                  • Импе, не ни е виновен ЕС за мангалите.Я помисли на КОЙ са полезни мангалите и защо ги гледат като писани яйца? За да им КУПЯТ гласа за 20 лева и едно кюфте.
                    Не ЕС, а бг политиците са виновни за циганските безобразия.Врагът тук не е външен...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      Ми че ние не спечелихме ли пазари?

                      Сега износа ни за ЕС е 100 пъти по-голям отколкото през 1989 год.

                      Е, няма как да не е така, икономиката ни се е свила катастрофически, ама износът ни нарастнал стократно... какво ли изнасяме?

                      А, сетих се - джебчийки, фльорци, гастарбайтери, просяци, ромове-катунари... изнасяме - да.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Абсолютна смешка !!! Тая "печалба" не може да покрие само загубите ни от престъпно спрените по брюкселаджийска заповед 2-4 реактори на Козлодуй признати за годни за експлоатация и напълно безопасни от МААЕ, единственият международен орган, който има прерогативите да дава оценки !!!
                        А колко ни струва наложеното отново от ЕС "десетилетие на ромовото включване" и всяческото толериране на гадната хъхряшка сган - дори и само като финансови загуби, без да отчитаме човешките страдания? - Само директната издръжка на тия същества ни излиза над 30 МБ, и това БЕЗ да броим щетите от хъхряшкият бандитизъм, загубите от това, че не плащат нищо, заплатите на обгрижващите ги социални паразити, косвените загуби от невъзможността да се упражнява стопанска дейност в цели региони и т.н. и т.н.
                        По мои груби сметки само АЕЦ-ът и хъхряците ни струват между 80 и 100 МБ за последните 10-12 години - НАПРАВО СТРАШНА ДАЛАВЕРА ОТ ЕС, НЯМА ЩО !!!!


                        Ванката - страшно хубаво е, че високообразовани Българи ходят в Западна Европа да берат ягоди и гъбаци или да мият чинии - защо не отидеш при някоя баба на село, смачкана от бой и заплашвана с резачка за дърва от циганска банда за последните и пет лева, как членството ни в ЕС е най-хубавото нещо, което се е случвало в историята на България? От хубаво ли се стопихме с два милиона?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                          Правилният въпрос е, колко спечели ЕС от членството на България в този съюз!

                          Паари, пазари, пазари!:
                          Ми че ние не спечелихме ли пазари?

                          Сега износа ни за ЕС е 100 пъти по-голям отколкото през 1989 год.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Въпросче за напреднали?

                            Колко спечели Македония или Молдова от това, че е извън ЕС.

                            И в двете държави доходите са 2-3 пъти по-ниски. Инфраструктурата с пъти по-зле. И имат около 20-30% официална безработица.

                            Важното А, че ЕС не А спечелил пазари. Дако сеа, че са бедни гат мишоци. Наздраве
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Спорът е леко тъп, но хайде и аз да се включа.
                              Без ЕС нямаше да имаме 1 спирка на метро.По ОП "Транспорт" и други се подмени половината от автопарка на градския транспорт - тролеи, автобуси, трамваи.
                              Магистралите и Дунав мост ги казахте.
                              Колко хора се възползваха от "Аз мога повече"? В момента върви програма за анергийна ефективност - ЕС ти плаща 20% от сметката - не говоря за санирането, което е БЕЗУМИЕ ...
                              По "Региони в растеж" кой ни е виновен, че сме некадърници и не можем да се възползваме? Колко ВиК, тръби, водопроводи и т.н. бяха рехабилитирани?
                              И не - не работя в НПО, нито съм русофоб - просто на черното бяло не може да кажеш... а че с блоковете на АЕЦ ни еВаха мамата - да...

                              Аз обаче имам въпрос - пари за пътна инфраструктура до 2020, нали така? После какво правим ... ? Как дори ще се поддържат пътищата ...

                              Вемците какво да кажат като внасят 30 млрд, а получават 13 млрд???
                              Last edited by andy2000; 20.04.2015, 20:06.

                              Коментар


                              • Въпросче за напреднали?

                                Колко спечели Македония или Молдова от това, че е извън ЕС.

                                И в двете държави доходите са 2-3 пъти по-ниски. Инфраструктурата с пъти по-зле. И имат около 20-30% официална безработица.

                                Коментар

                                Working...
                                X