IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безплатно обучение-изготвяне и управление на проекти финансирани от фондовете на EU

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никой не иска да пише по темата. Нямате мотивация или познания
    Странно, но всеки от пишещите в този сайт поне веднъж се е изказал в защита на малкия и среден бизнес, както и против рекета на администрацията и ....
    Да споделя нещо - разбрах, че има консултанти, които предлагат проекти по каталог.
    В смисъл, че разговора започва от там каква сума искаш да усвоиш. Например в порядъка на 30 К ти се предлагат различните възможности - земеделие, селски туризъм ... Смятат ти шансовете по различните програми ... Влизаш с около 1000 лв. и след евентуалното одобрение има още 1000 + 1000. Всичко звучи (и е направено напълно законно) , но на мен ми прилича като да залагаш на мач.
    Е, в случай, че има знаещи хора, които желаят да променят схемата - могат да пишат по темата.
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
      Темата е наистина интересна и вярвам,че ще бъде полезна на много хора.
      Още повече,че предстои нов период и доколкото аз съм запознат батака е пълен - в смисъл,че нищо не е подготвено до момента и тепърва ще се сключват новите договори.
      Някой знае ли къде могат да се видят сключените вече договори на общините със съответните министерства за предходния период 2007-2013?
      http://umispublic.minfin.bg/iBeneficieries.aspx?op=7

      Отворено на ОП Околна среда. Можеш да провериш бенефициентите и по другите програми.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Темата е наистина интересна и вярвам,че ще бъде полезна на много хора.
        Още повече,че предстои нов период и доколкото аз съм запознат батака е пълен - в смисъл,че нищо не е подготвено до момента и тепърва ще се сключват новите договори.
        Някой знае ли къде могат да се видят сключените вече договори на общините със съответните министерства за предходния период 2007-2013?
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Безплатно обучение-изготвяне и управление на проекти финансирани от фондовете на EU

          Отварям тази тема по следните причини:
          1. Бях провокиран от писаното в темата „Търся съдружник за консултантска фирма”
          2. Реших, че от пишещите в Investor.bg има и такива, които могат да бъдат изключително полезни – със споделен опит и съвети.
          Друг е въпроса дали биха го направили безкористно и ... безплатно.
          Или ще се потвърдят всички поговорки за българина
          Или няма "експерти" и само си чешем езиците.

          Намерих един материал по темата, но вероятно трябва да се добави нещо по-ново......

          http://www.eufunds.bg/uploads/simeon...jectManual.pdf
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .
        Working...
        X