IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За построяване на Къщи.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VladkoM Разгледай мнение
    Нямаме точно определено място за сега. Има вариант да ни отпуснат пари и понеже сме цяло лято там имаме друг бизнес и мислим да направим 2 за сега къщи-чки и за в бъдеще ако работят и е рентабилно още. Аз точно затова попитах дали знаете дали може да се отпускат пари за Синеморец. Лошото е, че до колкото разбрах попадало в някакъв район който не се субсидира.
    V Sinemorec i Rezovo upravlqvashtite imat planove za hoteli s obshto 24 000 legla
    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
      Според един гмеж според друг туристи няма , Владко изпрати ми скица с виза за проектиране и карта на Синеморец където е отбелязан парцела ако искаш съвет на nikolains@abv.bg , имам проекти в Приморско - и завършени и нови, долу горе познавам района и търсенето.
      Нямаме точно определено място за сега. Има вариант да ни отпуснат пари и понеже сме цяло лято там имаме друг бизнес и мислим да направим 2 за сега къщи-чки и за в бъдеще ако работят и е рентабилно още. Аз точно затова попитах дали знаете дали може да се отпускат пари за Синеморец. Лошото е, че до колкото разбрах попадало в някакъв район който не се субсидира.

      Коментар


      • Според един гмеж според друг туристи няма , Владко изпрати ми скица с виза за проектиране и карта на Синеморец където е отбелязан парцела ако искаш съвет на nikolains@abv.bg , имам проекти в Приморско - и завършени и нови, долу горе познавам района и търсенето.

        Коментар


        • VladkoM

          Защо ти е да се набутваш, ще ти искат от банката да си заложиш гащите и туристи няма , защото хората нямат пари ! После ще се самоубивате ли ? Зарежи ги тия глупости.Кой ще ти ги строи ? Отдавна в България вече останаха само работници зависими от алкохол и понеже не им е сигурен навън и стоят тук, ти с такива хора имаш ли представа как се строи.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • минах лятото през Синеморец: гмеж и мръсотия, боклуци и нулева инфраструктура. Предното лято ми беше последното дето "почивах" в БГ.
            Синеморец няма нищо от онова романтичното преди време....

            това беше оффтопик...

            Коментар


            • За построяване на Къщи.

              Здравейте, аз съм на 26 години приятелката ми е на 24. Искаме да изтеглим кредит и да направим Къщи с цел отдаване под наем за летния сезон. Става въпрос за село Синеморец. Намисли ли сме да направим 2 къщи тип Еко къщи от сандвич панели. Искаме да Ви попитаме има ли някоя програма или ще има ли през новия период по която можем да кандидатстваме за Евро пари и да направим повече и по-хубави къщички?
              Благодарим Ви предварително.
              Last edited by VladkoM; 25.01.2013, 15:01.
            Working...
            X