IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съкращения в администрацията

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

    Toва не може да е вярно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Коментар


    • Чуха ме....
      http://www.moreto.net/novini.php?n=416947

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        Щото е оглупял от социалистическата промивка.
        Къде си видял да боядисват боклуци?
        Къде връщат пари от продажба на панелки, ще ги зарина с ключове. Не се чувате какви ги приказвате в публично пространство. Ще прочете някой по-млад и ще се заблуди, че сме имали нещо качествено за боядисване или пък безплатни жилища или качествено здравеопазване и образование. Недейте така.
        Количеството неуки и некадърни мързели си е същото и сега и тогава. Без промяна.
        При тебе е настъпила промяната.
        Липсва ти четене с разбиране.
        Колко училища построи демокрацията?
        За колко отсъствия намаляваха поведение, за колко изключваха от училище, и колко е сега?
        А колко стриптийз/чалга клубове построиха?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          М да и добрия и работлив народ 30г не мое да я оправи.Той не може само да боядиса онова което те съсипаха.Как пък един не се намери да иде да върне ключовете от гадната комунистическа панелка.А сега ще се окаже че и с ваксините навремето ни съсипали...
          Щото е оглупял от социалистическата промивка.
          Къде си видял да боядисват боклуци?
          Къде връщат пари от продажба на панелки, ще ги зарина с ключове. Не се чувате какви ги приказвате в публично пространство. Ще прочете някой по-млад и ще се заблуди, че сме имали нещо качествено за боядисване или пък безплатни жилища или качествено здравеопазване и образование. Недейте така.
          Количеството неуки и некадърни мързели си е същото и сега и тогава. Без промяна.
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Добрият народ живее в пъти по-добре,отколкото през комунизма.Живял съм тогава и няма нито едно нещо,което да беше по-добро тогава,отколкото сега.Нито едно.
            Така е и ще добавя, че КОМУНИСТИТЕ в България МРАЗЯТ ЕС, защото сега за разлика от тяхното управление от 9 септември 1944г. до 10 ноември 1989г., българските граждани имат СВОБОДАТА да живеят и работят извън България.


            Когато БКП ПОДАРИ МИЛИАРДИ долари на своите верни подлоги преди 10 ноември 1989г. със сигурност се е надявало, че няма да има проблем с работната сила в България, защото БКП е предполагала, че пропагандата водена от нея в продължение на 45 ГОДИНИ на ОМРАЗА СПРЯМО ЗАПАДНА ЕВРОПА е успяла да промие мозъците на милиони български граждани...


            Факт е, че в други държави на ЕС има поне ХИЛЯДА ПЪТИ ПОВЕЧЕ български граждани да живеят и работят в сравнение с...Русия.



            Вече даже и журналисти от в-к Дума се ГАВРЯТ с МИЛИОНЕРИТЕ НА БКП в селското стопанство:

            Кой ще сади пиперо?

            https://duma.bg/koy-shte-sadi-pipero-n212052



            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Добрият народ живее в пъти по-добре,отколкото през комунизма.Живял съм тогава и няма нито едно нещо,което да беше по-добро тогава,отколкото сега.Нито едно.
              Защото 2 милиона не са в БГ и по малко хора страдат.
              Имаме само дрънкулки.
              НЯМАМЕ ОБРАЗОВАНИЕ, ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ, СИГУРНОСТ.
              Кое е по важно - 50" телевизор или да има къде да пратиш детето си на детска градина?
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Добрият народ живее в пъти по-добре,отколкото през комунизма.Живял съм тогава и няма нито едно нещо,което да беше по-добро тогава,отколкото сега.Нито едно.
                +10 . За майтапа, дето ме нахили.
                Last edited by Pyramid; 02.04.2020, 19:14.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Абе тя още в в процес нА. Ама сега, я скапват Боковци.
                  За мен тоя човек трябваше отдавна да е вън от политиката заради скандала с Мишо Бирата.Ама в България явно това няма значение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    М да и добрия и работлив народ 30г не мое да я оправи.Той не може само да боядиса онова което те съсипаха.Как пък един не се намери да иде да върне ключовете от гадната комунистическа панелка.А сега ще се окаже че и с ваксините навремето ни съсипали...
                    Добрият народ живее в пъти по-добре,отколкото през комунизма.Живял съм тогава и няма нито едно нещо,което да беше по-добро тогава,отколкото сега.Нито едно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Бравос.Голям патос,голямо нещо.Само не разбрах къде прочете,че комунистите ми пречат.Или,който и да е.Писах,че комунистите съсипаХА държавата.А това е в минало време.

                      ​​​
                      Абе тя още в в процес нА. Ама сега, я скапват Боковци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Щото производителността на администрацията е като на твоята тръбичка.
                        Само дето твоята тръбичка никой няма да я купи, па за администрация всички плащаме.
                        А на тебе ти се иска всички да ни задължат да платим за твоята хуйня ама никога няма да стане
                        Ама каква тръба, той простият фатмак искал да прави сламка...




                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Бравос.Голям патос,голямо нещо.Само не разбрах къде прочете,че комунистите ми пречат.Или,който и да е.Писах,че комунистите съсипаХА държавата.А това е в минало време.

                          ​​​
                          М да и добрия и работлив народ 30г не мое да я оправи.Той не може само да боядиса онова което те съсипаха.Как пък един не се намери да иде да върне ключовете от гадната комунистическа панелка.А сега ще се окаже че и с ваксините навремето ни съсипали...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            30г комунистите ги няма и още пречат.Сигурен съм че мързеливците и некадърниците и след 200 г пак с тях ще се оправдават.Аз наистина мразя комунистите и агентите..Мамицата им мръсна като почна да бачкам не идват да ме спрат...Хора които си мислят че вследствие на смяна на полици или техни решения ще забогатеят са пълни идиоти...Направете фирми и печелете никой не ви спира.След като твърдите че в България комунистите ви пречат идете другаде свят широк САЩ Англия Франция Испания Италия Китай Япония Сингапур Виетнам Тайван Хонг Конг Авсреалия Нова Зеландия...Или и по тези места ви пречат???Всеки българин кадърен и милионер само че в извратените му фантазии и разбира се някой пречи.Пречат некадърието мързела и простотията а те не се променят като идеш другаде...
                            Бравос.Голям патос,голямо нещо.Само не разбрах къде прочете,че комунистите ми пречат.Или,който и да е.Писах,че комунистите съсипаХА държавата.А това е в минало време.

                            ​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение


                              Иаз тъй казвам: ХАХАХАХАХАХА . Ейтоя същия, дето.го е пуснал, понеже сам е неспособен но,
                              ​​, си мисли, че светът се върти околко него, и по - голвма тъпня може да пусне. Дам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Нали ти предложих да ми я инсталираш и да си прибираш всичките ефекти от нея.
                                ЩО НЕ ИСКАШ ВЕ?
                                Я пак? Какво си ми бил предложил?

                                Коментар

                                Working...
                                X