IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
    Изгубиха (за нас) години, можеше вече да сме с евро. Всеки знае какво ще се случи при плаващ курс, кражбите и бъдещето намаляване на еврофондовете. Все едно кой е на власт, мафията в БГ ги държи за топките всите. Сега не знам дали нашите ще чакат години, по-скоро ще ни лапнат парите и застраховките(от борда) по някакъв чуден и съвсем неочакван начин...
    С евро нямаше да бъдем, ако ще и Господ да ни беше премиер. Но в ERM II можеше вече да бъдем, но можеше и да не бъдем. Покрай кризата в ЕЗ европейските политици са изострили сетива и налагат критерии за нашето присъединяване, които са много по-високи от тези за по-старите членки на ЕЗ.

    Коментар


    • Изгубиха (за нас) години, можеше вече да сме с евро. Всеки знае какво ще се случи при плаващ курс, кражбите и бъдещето намаляване на еврофондовете. Все едно кой е на власт, мафията в БГ ги държи за топките всите. Сега не знам дали нашите ще чакат години, по-скоро ще ни лапнат парите и застраховките(от борда) по някакъв чуден и съвсем неочакван начин...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
        Първо контрол чрез банковият съюз, а след година ако сме пооправили и другите бакии- съд, корупция, медии и тн може би ще ни пуснат на гарата
        Ха-дано. На българина май само когато му сложат чатала на врата върви в правилна посока...
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първо контрол чрез банковият съюз, а след година ако сме пооправили и другите бакии- съд, корупция, медии и тн може би ще ни пуснат на гарата

          Коментар


          • Ако разбирам правилно, следва едногодишен преходен период на мониторинг и реформи, и ако се представим добре, ще ни приемат в ERM II, така ли излиза?

            Коментар


            • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...godina-264602/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
                Казаха че още заседават Финансовите министри над 5 часа беше в централните новини по БНТ. Да видим доста интересно.
                http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                Коментар


                • https://in.reuters.com/article/us-bu...-idINKBN1K228C

                  Коментар


                  • http://www.consilium.europa.eu/media...ticipation.pdf
                    това май се брои за молба за членство

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                      ​​​​​​Не разбирам за какво става дума и какво не е наред.
                      на табличката всичко си и е наред особено 25 тте млрд дцк
                      между другото ,като специалист бихте ли ми помогнали ,да мерна някъде структурата на този "портфейл" ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                        Само кеша трябва да покриват от това което аз съм чел
                        съфорумецът специалист неправилно използва термина "валутни резерви" за "резервите на борда" отразени в "двустранното счетоводство" на емисионно
                        ама щом и шефа на бнб така ги смята......
                        Last edited by al64ad; 12.07.2018, 18:19.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                          Не се връзват данните, защото валутните резерви нямат за цел да покриват М1, М2 и М3. По-надолу съм написал какво покриват.
                          Само кеша трябва да покриват от това което аз съм чел
                          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение

                            простата табличка на емисионно е такава само теоретично
                            ​​​​​​Не разбирам за какво става дума и какво не е наред.

                            Коментар


                            • Е са какво стана пак ли нищо 10 часа щели там да подават представят, вече е 16 ни вест ни кост, потъна у дън земята това....
                              Last edited by pepe1234; 12.07.2018, 16:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
                                простата табличка на емисионно е такава само теоретично
                                Добре де, ЕЦБ няма ли да прати екипи да одитират БНБ и емисионно? Би трябвало, все пак нали искаме да се включим в системата наготово, трябва да се провери положението ни.

                                Коментар

                                Working...
                                X