IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Врътна ама не запали.Опитай пак.Понеже няма аргументи започнахме да обиждаме.Айде тоя плам на конгреса на ГЕРБ или на някоя партия.И не говори за пътища ако имаш капчица разум и свян..
    Отиди си на село да си дезинфекцираш козарника, че нещо проблеми създава.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

      Ако наистина вярваш че нямаме ползи от ЕС си в много голяма заблуда. Като почнем от милиардите дето се изляха за пътища всички от ЕС. Които твойте братя от ромският слой строят. Минеш през всички други реформи, ИТ индустрия която ако няма ЕС няма да съществува и минеш през всичките заводи на западни компании за резервни части и тн, след това през всичките транспортни фирми и тн.

      Нашата икономика не просто се нуждае от ЕС без ЕС ще сме една пустяща кочина в която нищо няма да се случва. Или какво братушките ще ни спасят с евтин газ от Украйна ?
      Врътна ама не запали.Опитай пак.Понеже няма аргументи започнахме да обиждаме.Айде тоя плам на конгреса на ГЕРБ или на някоя партия.И не говори за пътища ако имаш капчица разум и свян..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

        Точно така!ЕС е важен за нас както слънцето и въздуха за всяко живо същество!

        Кой спомена по долу за Георги Димитров? Някак си не върви млади капиталисти да мечтаят за богатство чрез кредити и да се сещат за една "историческа мумия" която наистина е на път да Възкръсне, само че сега базата и матрияла са на по-ниско ниво отколкото през 1944.
        Добре че беше бай Тошо, а? Австийците кат си нямаха бай Тошо, сега на свещи я карат и без вода... Не могат ни стигна и австрийци и датчани...
        Ако нямахме бай Тошо и останалите убийци и крадци, сигурно щяхме да сме в каменната ера. Да му благодарим завинаги, че ни опропасти със сто години назад от белия свят.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
          Нашата икономика не просто се нуждае от ЕС без ЕС ще сме една пустяща кочина в която нищо няма да се случва.
          Точно така!ЕС е важен за нас както слънцето и въздуха за всяко живо същество!

          Кой спомена по долу за Георги Димитров? Някак си не върви млади капиталисти да мечтаят за богатство чрез кредити и да се сещат за една "историческа мумия" която наистина е на път да Възкръсне, само че сега базата и матрияла са на по-ниско ниво отколкото през 1944.
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Нямам никакви политически убеждения.Ако нежеланието ми да се краде лъже изнасилва и убива е политическо убеждение тогава смятай че имам.Еврото е политика не е икономика не се заблуждавайте.Затова народа трябва да го реши.За ЕС го баламосваха със свобода демокрация забогатяване.Нищо подобно не се случи.Помниш как оня урод Пасито ни баламосваше как щели сме да си вземем дълговете от Ирак и как наши фирми щели да се задъхват от поръчки за възстановяването му.Какво се случи похарчихме едни доста пари и десет ковчега.На тоя урод му желая да го сполети същата съдба.Днес мисля че нашият народ е изрезнял и няма да позволи да го лъжат такива измамници от телевизора. БТВ и Нова са ми толко опротивели че ако имах власт щях мигом да забраня частни телевизии и медии да се занимават с политика и новини
            Ако наистина вярваш че нямаме ползи от ЕС си в много голяма заблуда. Като почнем от милиардите дето се изляха за пътища всички от ЕС. Които твойте братя от ромският слой строят. Минеш през всички други реформи, ИТ индустрия която ако няма ЕС няма да съществува и минеш през всичките заводи на западни компании за резервни части и тн, след това през всичките транспортни фирми и тн.

            Нашата икономика не просто се нуждае от ЕС без ЕС ще сме една пустяща кочина в която нищо няма да се случва. Или какво братушките ще ни спасят с евтин газ от Украйна ?
            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение

              Разбирам, че имаш някакви политически убеждения и в това няма нищо лошо. Но в случая тези твои убеждения влияят прекалено силно на тезата ти относно еврото. Дискусията "за" или "против" еврото трябва да се води предимно на ниво икономическа аргументация, а не толкова политическа.
              Нямам никакви политически убеждения.Ако нежеланието ми да се краде лъже изнасилва и убива е политическо убеждение тогава смятай че имам.Еврото е политика не е икономика не се заблуждавайте.Затова народа трябва да го реши.За ЕС го баламосваха със свобода демокрация забогатяване.Нищо подобно не се случи.Помниш как оня урод Пасито ни баламосваше как щели сме да си вземем дълговете от Ирак и как наши фирми щели да се задъхват от поръчки за възстановяването му.Какво се случи похарчихме едни доста пари и десет ковчега.На тоя урод му желая да го сполети същата съдба.Днес мисля че нашият народ е изрезнял и няма да позволи да го лъжат такива измамници от телевизора. БТВ и Нова са ми толко опротивели че ако имах власт щях мигом да забраня частни телевизии и медии да се занимават с политика и новини
              Last edited by national power; 19.07.2018, 13:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                О, те всички са имали някакви "политически" убеждения - и Хитлер, и Ленин, и Бин Ладен... Даже Георги Димитров е имал "политически" убеждения!... И казваш "няма нищо лошо"!?
                Няма нищо лошо в наличието на лични убеждения, тъй като всеки има такива. Това исках да кажа. Говорех абстрактно, без да коментирам конкретните убеждения на колегата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                  Може пък да са го подали, но да не искат да се чува?... Премиерът каза, че банкерите обичали тишината, но очевидно имаше предвид и собствената си политика? Например, писмото за намерения, което изпратиха вместо обещаното заявление, беше с входящ номер от 29 юли, но беше официализирано (публикувано) едва на 13 юли?! Защо да обясняват на матр'яла всяка своя управленска крачка - тези работи не са за него, акъл трябва за тях!... Да не говорим, че има едни зевзеци, които щяха веднага да попитат защо, след като са изпратили писмото на 29 юни, петък, еврочиновниците са го входирали чак на 3 юли, вторник - да не би в понеделник да са почивали - те или куриерът?... Изобщо не ми се допуска възможността да са го получили в понеделник, но да са се чудили какво да го правят - да го завеждат ли, да не го ли завеждат?... И за последно да са кандардисвали нашите да си го вземат обратно, преди да се е разчуло?... Че после връщане назад няма!... Въпроси, въпроси...
                  Преговорих си някои официални документи ,а и вчерашната прескоференция......
                  Вече съм УВЕРЕН ,че писмо за ЕRM2 няма ,а има "intention to apply to ERM ll by july 2019"
                  с две думи - добре ни баламосват....медиите ,да не си помислихте друго. Добре си играят някои хора с 3 думички от английският
                  Last edited by al64ad; 19.07.2018, 13:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение

                    Разбирам, че имаш някакви политически убеждения и в това няма нищо лошо...
                    О, те всички са имали някакви "политически" убеждения - и Хитлер, и Ленин, и Бин Ладен... Даже Георги Димитров е имал "политически" убеждения!... И казваш "няма нищо лошо"!?
                    Last edited by Спящият бик; 19.07.2018, 12:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Моля ви да не пишете за хората които не харесват ЕС Шенген и еврото.Не ги подценявайте и не мислете че не разбират.Пишете си за вас за ползите ви.Полза от еврото ще имат една шепа крадци и измамници народа губи.Аз евро не искам.Нашата икономика е различна от немската и френската.Не може една валута с различни икономики.Или ще имаме еднакви заплати еднакво всичко или всеки кой от къде е.Аз не искам загуба на национален суверенитет.При една криза не очаквам Германия да вземе решение в наша полза.Виждаме им лицемерието и гадостите.Канят тарамбуки после на ви ги на вас.Приемат закони само в тяхна полза и угода а когато нещата се променят променят законите но никога в техен ущърб.Аз с такива не искам заедно.На който не му харесва България винаги може да хване метролинията за Терминал две.И чужди инвеститоти дет плащаъ по 500 кинта и търсят роби също не искам.Не искам и едни храни тука други там.
                      Разбирам, че имаш някакви политически убеждения и в това няма нищо лошо. Но в случая тези твои убеждения влияят прекалено силно на тезата ти относно еврото. Дискусията "за" или "против" еврото трябва да се води предимно на ниво икономическа аргументация, а не толкова политическа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Според мене банкерите плачат за Девети септември
                        той за тях е дошъл.... банкерите са от комунистите (техни издънки)
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                          Може пък да са го подали, но да не искат да се чува?... Премиерът каза, че банкерите обичали тишината, но очевидно имаше предвид и собствената си политика? Например, писмото за намерения, което изпратиха вместо обещаното заявление, беше с входящ номер от 29 юли, но беше официализирано (публикувано) едва на 13 юли?! Защо да обясняват на матр'яла всяка своя управленска крачка - тези работи не са за него, акъл трябва за тях!... Да не говорим, че има едни зевзеци, които щяха веднага да попитат защо, след като са изпратили писмото на 29 юни, петък, еврочиновниците са го входирали чак на 3 юли, вторник - да не би в понеделник да са почивали - те или куриерът?... Изобщо не ми се допуска възможността да са го получили в понеделник, но да са се чудили какво да го правят - да го завеждат ли, да не го ли завеждат?... И за последно да са кандардисвали нашите да си го вземат обратно, преди да се е разчуло?... Че после връщане назад няма!... Въпроси, въпроси...
                          Според мене банкерите плачат за Девети септември

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение

                            Като гледам какво се пише в интернет, повечето хора не разбират плюсовете от членството, а се оповават предимно на слухове и необосновани страхове. По-добре да няма референдум по този въпрос.
                            Моля ви да не пишете за хората които не харесват ЕС Шенген и еврото.Не ги подценявайте и не мислете че не разбират.Пишете си за вас за ползите ви.Полза от еврото ще имат една шепа крадци и измамници народа губи.Аз евро не искам.Нашата икономика е различна от немската и френската.Не може една валута с различни икономики.Или ще имаме еднакви заплати еднакво всичко или всеки кой от къде е.Аз не искам загуба на национален суверенитет.При една криза не очаквам Германия да вземе решение в наша полза.Виждаме им лицемерието и гадостите.Канят тарамбуки после на ви ги на вас.Приемат закони само в тяхна полза и угода а когато нещата се променят променят законите но никога в техен ущърб.Аз с такива не искам заедно.На който не му харесва България винаги може да хване метролинията за Терминал две.И чужди инвеститоти дет плащаъ по 500 кинта и търсят роби също не искам.Не искам и едни храни тука други там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Това е сериозно нещо и си требе референдум.Народа трябва да го реши а не някакви тикви и дъбнишки пуеци
                              Като гледам какво се пише в интернет, повечето хора не разбират плюсовете от членството, а се оповават предимно на слухове и необосновани страхове. По-добре да няма референдум по този въпрос.

                              Коментар


                              • Може пък да са го подали, но да не искат да се чува?... Премиерът каза, че банкерите обичали тишината, но очевидно имаше предвид и собствената си политика? Например, писмото за намерения, което изпратиха вместо обещаното заявление, беше с входящ номер от 29 юли, но беше официализирано (публикувано) едва на 13 юли?! Защо да обясняват на матр'яла всяка своя управленска крачка - тези работи не са за него, акъл трябва за тях!... Да не говорим, че има едни зевзеци, които щяха веднага да попитат защо, след като са изпратили писмото на 29 юни, петък, еврочиновниците са го входирали чак на 3 юли, вторник - да не би в понеделник да са почивали - те или куриерът?... Изобщо не ми се допуска възможността да са го получили в понеделник, но да са се чудили какво да го правят - да го завеждат ли, да не го ли завеждат?... И за последно да са кандардисвали нашите да си го вземат обратно, преди да се е разчуло?... Че после връщане назад няма!... Въпроси, въпроси...

                                Коментар

                                Working...
                                X