IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Зазчо мънечок си отде тая вяра в честните и некорумпирани западняци бе човек.Разбери че по целият свят политиците са боклуци утайката на народите.Нашите са чавдарчета в сравнение със западния боклук.Едно е корумпета да печатат левчете съвсем друго е корумпета да печатат долари и евро...А и нашите като почнат да печатат много скоро ще си изядят боя...Би ли ми обяснил как ние българите да набием корумпетата дето печатат долари и евро.
    Ми История бре човек, повече вярвам на разумните френци и германци които са воювали над 500г. пък сега са съюзници
    В коя от страните от еврозоната имаш аналог на 1996 или 1998г. м?
    В коя от страните от еврозоната имаш узурпиране на власт? Те такива неща са ми важни и за внуците.
    Last edited by satz; 29.01.2020, 16:29.

    Коментар


    • Отиде и тая тема у ряката, след като я налазиха хора, според които кучето им обича байтошовския бетон за закуска повече от демократичния бетон.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

        Имах предвид че тотално съсипаха положението с управлението на стратегическите ресурси. Вода тепърва няма да има.

        Апропо, имам един въпрос: колко от вас тук, от форума, са се срещали лично с оракула от Банкя?
        Аз не съм се срещал нито с оракула от Банки нито оракулката от Крушовица нито с македонеца от Русе нито с почетният хидроинженер.Изпитвам омерзение и отвращение от клановете им...Погнуса от партиите им.Никога не съм членувал в партия и никога няма да членувам....Не желая народа да ме презира и да се чувствам убиец...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          С коя вода са се справили???Ще си говорим след две седмици.Плевен е на режим аз ти го казвам и се сещай защо битивиту и нова мълчат като путки мълчат..
          Имах предвид че тотално съсипаха положението с управлението на стратегическите ресурси. Вода тепърва няма да има.

          Апропо, имам един въпрос: колко от вас тук, от форума, са се срещали лично с оракула от Банкя?
          Last edited by Minka; 29.01.2020, 16:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            С водата вече се справиха, тока се вдига, данъци и такси също. Обедняването предстои така или инъче.
            С коя вода са се справили???Ще си говорим след две седмици.Плевен е на режим аз ти го казвам и се сещай защо битивиту и нова мълчат като путки мълчат..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Евроинтеграцията става необратима. Дори Русия да вземе на пряко управление България както беше по времето на Орешарски и да завие към отказ от НАТО и ЕС и включване в евроазийското недоразумение, ще е технически невъзможно. В случай, че Великобритания беше приела еврото никога нямаше да може да излезе. Тази необратимост на избора кара много зависими от Русия хора да пишат глупости на тема евро. Освен това има и доста лумпени, които са водени от омраза към конкретната власт в момента и са склонни да се откажат от националният интерес само защото е направено от хора които не харесват. Естествено има и момента на некомпетентност и страх от неизвестното. Много пластово е.
              Сигурен ли си че не пишеш ей така колкото да напишеш нещо.На тоя свят няма нищо необратимо и завинаги....Утре като се разпадне еврозоната кво правиш пак ли Русия?И защо всеки който е против еврозоната му се слага печат Русия.Дреме ми на мен за Русия и категорично съм против еврото

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                Сичкото ченгесариат се разлая срещу еврозоната,
                преди беше срещу борда и т.н.

                Кое му е лошото да знам, че в български корумпета няма печатница за пари???
                Зазчо мънечок си отде тая вяра в честните и некорумпирани западняци бе човек.Разбери че по целият свят политиците са боклуци утайката на народите.Нашите са чавдарчета в сравнение със западния боклук.Едно е корумпета да печатат левчете съвсем друго е корумпета да печатат долари и евро...А и нашите като почнат да печатат много скоро ще си изядят боя...Би ли ми обяснил как ние българите да набием корумпетата дето печатат долари и евро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                  Сичкото ченгесариат се разлая срещу еврозоната,
                  преди беше срещу борда и т.н.

                  Кое му е лошото да знам, че в български корумпета няма печатница за пари???
                  Евроинтеграцията става необратима. Дори Русия да вземе на пряко управление България както беше по времето на Орешарски и да завие към отказ от НАТО и ЕС и включване в евроазийското недоразумение, ще е технически невъзможно. В случай, че Великобритания беше приела еврото никога нямаше да може да излезе. Тази необратимост на избора кара много зависими от Русия хора да пишат глупости на тема евро. Освен това има и доста лумпени, които са водени от омраза към конкретната власт в момента и са склонни да се откажат от националният интерес само защото е направено от хора които не харесват. Естествено има и момента на некомпетентност и страх от неизвестното. Много пластово е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Народът не е гладен към настоящият момент.Като го оставят без вода и ток и му посегнат на парите ще видиш каквото не сме виждали...
                    С водата вече се справиха, тока се вдига, данъци и такси също. Обедняването предстои така или инъче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                      Е знам де, но нали забелязваш че Инвестор трият мнения, особено такива дето са срещу пъпеши, тикви, лук и тем подобни недорзаумения на прехода. Като цяло имам само едно нещо, с което не съм съгласен с теб: народът не е гладен и няма да се вдигне, хората са зомбирани и незаинтеерсовани. Свободата и словото вече нищо не значат, или ако имат значение то е по малко от това на Ким Кардашиян и АйФоне 11. Абе трагедия на Н-та степен.
                      Народът не е гладен към настоящият момент.Като го оставят без вода и ток и му посегнат на парите ще видиш каквото не сме виждали...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Тоя не съм го срещал в темата ,,Златото балон или не,, да не пише с некъв ник там.
                        Аз или авторът? Аз не пиша там, а предполагам и авторът.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                          Ти ако четеш такива графомани това обяснява много за дискусията дето водихме по-рано
                          Всичко чета, но умея и да отсявам прочетеното, също и да си създавам свои виждания. Както вчера писах, много хора се правят на експерти и се упражняват по теми, които са им сложни, а малко хора са наистина наясно материята. Този е от вторите и е на доста високо ниво. Но не правя реклама, всеки е свободен да чете каквото иска, изборът е голям.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ха ха ха ха не си нов във форума трябва да знаеш че за псувни и обиди на тая пасмина имам толкова много банове и регистрации че не мое ги преброиш.Ако некой намери дори една буква от мен дето да е хубава за тях нека се обади.Попитай дори модераторите те да потърсят
                            Е знам де, но нали забелязваш че Инвестор трият мнения, особено такива дето са срещу пъпеши, тикви, лук и тем подобни недорзаумения на прехода. Като цяло имам само едно нещо, с което не съм съгласен с теб: народът не е гладен и няма да се вдигне, хората са зомбирани и незаинтеерсовани. Свободата и словото вече нищо не значат, или ако имат значение то е по малко от това на Ким Кардашиян и АйФоне 11. Абе трагедия на Н-та степен.

                            Коментар


                            • Сичкото ченгесариат се разлая срещу еврозоната,
                              преди беше срещу борда и т.н.

                              Кое му е лошото да знам, че в български корумпета няма печатница за пари???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Тоя Долнодъбнишки финансов гений най добре да си мълчи.Без да има Референдум никаква еврозона.
                                То и без това няма да има еврозона.

                                Инфлационната "икономика" на Боко Тиквата и калинките му няма как да бъде допусната в "общия валутен съюз". Само миналата година храна, вода, месо са поскъпнали с 50-70%, застраховки и данъци на коли са поскъпнали с ~ 90-100%, Тая година се очаква и токът да поскъпне с ~20%...На ония от Евросъюза не им трябва втора Гърция, която да спасяват и ЕЦБ-то да печата милиарди с които Боко тиквата да си купува частни самолети или да ги дава за старо желязо на американските му господари. От евросъюза не са чак толкова глупави - скоро на тиквата ще му покажат червен картон...
                                Last edited by Frosty; 29.01.2020, 15:35.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X