IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    След като влезнем в ЕРМ2 можем да стоим там дори вечно. Ако те не се съгласят да приемем еврото, оставаме в ЕРМ2. Ако те искат да приемем еврото, но ние не искаме - оставаме в ЕРМ2. За да приемем еврото с курс, различен от фиксинга, трябва те да го искат и ние да сме съгласни.
    В ЕРМ няма ли да е в "коридор" курса ? +-15%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
      В понеделник в Абу Даби е бил на работна визита и Сергей Наришкин, който ръководи външното разузнаване на Руската федерация.
      Спящ, ти забрави ли, че преди време ми даде права на зам. супервайзър на темата. Вярно е, че не върви много един зам. да критикува титуляра, ама все пак, какъв е тоя шит, дето си го наръсил тук и каква е връзката с механизма и еврото.

      Поради случайност преди съвсем малко време и аз съм отразил тази информация в тема Политика, без въобще да подозирам за извършения тук акт. Заповядай там, ако ти стиска! Да знаеш, че там няма - моля, извинете, ако обичате!

      Коментар


      • Задържаните в столицата висши полицаи откраднали тото фиш от възрастна жена

        Прочети още на Столица.bg: https://stolica.bg/kriminalni/zadarz...cc5jByNbONhykQ

        Да не откраднем и потфейлите на министрите от Еврозоната..
        Last edited by Kiro; 13.02.2020, 14:28.

        Коментар


        • В понеделник в Абу Даби е бил на работна визита и Сергей Наришкин, който ръководи външното разузнаване на Руската федерация.
          Бизнесменът Васил Божков, който от две седмици е задържан в Абу Даби, е направил постъпки пред чужда държава да бъде пуснат от ареста незабавно. В Абу Даби са пристигнали руски граждани, които са с...

          Коментар


          • ТАВЕКС СА МНОГО ДОВОЛНИ..

            https://tavex.bg/obmen-na-valuta/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

              Може би се усеща вече някакво оживление в икономиката заради предстоящото ни влизане ни в EРМ2?!...
              Да, има оживление... сред чейнджаджиите.

              Коментар


              • Следващият път иди с вожда си и ти при Путин и Ердоган, а после прескочете до Симитли..И чакайте да Ви приемат някъде,, Те вече са Ви приели де- нали Ви дават рубли.. Ти руски или турски хапчета пиеш.
                Няма как да пълзите и се дупите на изток и да искате да ВИ приемат в EРМ и Шенген..
                Last edited by Kiro; 13.02.2020, 11:47.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  СПЕЦИАЛНО ЗА СПЯЩИЯ БИК- ЦВЕТАНОВ ЗА ТУРСКИ- БЪЛГАРСКИ ПОТОК И МНОГО ВЪПРОСИ ЗА ГЕОПОЛИТИКАТА..

                  https://www.youtube.com/watch?v=ASGZ...&feature=share



                  #ДЕНЯТ20 #live с Цветан Цветанов, Ибрахим Карахасан, Цън Цон
                  Кире, извинявай, че не мога да ти обърна повече внимание, но в последните дни съм малко по-натоварен! Може би се усеща вече някакво оживление в икономиката заради предстоящото ни влизане ни в EРМ2?!... А ти не се притеснявай, пий си редовно лекарствата и дръж параноята под контрол, накрая всичко ще е наред.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                    Продължавам да не разбирам имаме ли изход ако, докато сме в ЕРМ2 (дано ни поканят), и понякое време ни кажат евроминистрите и банкери, че курсът трябва да стане 1, 3 или 5 лева за евро ? На мен ми се струва, че няма да има мърдане, но никой от знаещите не пише какво и как
                    След като влезнем в ЕРМ2 можем да стоим там дори вечно. Ако те не се съгласят да приемем еврото, оставаме в ЕРМ2. Ако те искат да приемем еврото, но ние не искаме - оставаме в ЕРМ2. За да приемем еврото с курс, различен от фиксинга, трябва те да го искат и ние да сме съгласни.

                    Коментар


                    • СПЕЦИАЛНО ЗА СПЯЩИЯ БИК- ЦВЕТАНОВ ЗА ТУРСКИ- БЪЛГАРСКИ ПОТОК И МНОГО ВЪПРОСИ ЗА ГЕОПОЛИТИКАТА..

                      https://www.youtube.com/watch?v=ASGZ...&feature=share



                      #ДЕНЯТ20 #live с Цветан Цветанов, Ибрахим Карахасан, Цън Цон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        То и за Брекзит нямаше разписана процедура, ама се случи.

                        Така работят нещата в реалния живот.
                        Продължавам да не разбирам имаме ли изход ако, докато сме в ЕРМ2 (дано ни поканят), и понякое време ни кажат евроминистрите и банкери, че курсът трябва да стане 1, 3 или 5 лева за евро ? На мен ми се струва, че няма да има мърдане, но никой от знаещите не пише какво и как

                        Коментар


                        • "никакви opt-out" няма как да стане, нищо вечно няма...
                          Някакви се събрали и написали някакви хартии и ги къстили закон, да ама живота е друго.
                          От 89 досега населението е ограбвано яко... да има някой осъден? и какво се получава - ограбвано е законно може би
                          Курса е гарантиран по закон. Аз не съм нещо специалист. Тук има много разбирачи. Би ли ми казал някой, ако не се спази закона в този случай какво е наказанието и за кого?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            То и за Брекзит нямаше разписана процедура, ама се случи.

                            Така работят нещата в реалния живот.
                            Вече се мисли и в тази посока )) никакви opt-out

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                              Аз имам питане. Ако ни поканят в ЕРМ2, ние ще подпишем документи включително и за разни механизми като Банков съюз и тн. Ще има ли начин за оттегляне на подписите и излизане от тези споразумения ? Доколкото знам за излизане от ЕЗ няма разписан такъв сценарий.
                              То и за Брекзит нямаше разписана процедура, ама се случи.

                              Така работят нещата в реалния живот.

                              Коментар


                              • Необходима е достъпна и компетентна информация за следващите стъпки при изпълнение на плана за присъединяване към еврозоната

                                Коментар

                                Working...
                                X