IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

    Съгласен съм с теб, но аз съм на принципа " от двете злини, по-малката"
    Там е работата, че тази злина не е по-малка. 10 години стигат.
    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
    не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
      Само че аз не говоря за Орешарски, щото той не става. По същия начин като Бай Онуй. Орешарски и Бай Онуй са едно и също. Аз ви го казвам, вие си гласувайте за него и ме обиждайте, като не ни приемат никога за еврото. Трябва ни нормален човек, не знам кой. Със сигурност не са тия...
      Съгласен съм с теб, но аз съм на принципа " от двете злини, по-малката"

      Коментар


      • Само че аз не говоря за Орешарски, щото той не става. По същия начин като Бай Онуй. Орешарски и Бай Онуй са едно и също. Аз ви го казвам, вие си гласувайте за него и ме обиждайте, като не ни приемат никога за еврото. Трябва ни нормален човек, не знам кой. Със сигурност не са тия...
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

          А ги явно подкрепяш заменките по станишево време ….. абе, ама ти харесваш гечев дето фалира държавата
          Много забравиха , какво е да ти спрат фондовете, да ти направят пенсията 5 долара, премиера да ти излиза през задните входове ( става въпрос за Орешарски ), и т.н....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            няма значение кой - Дали Курнелия, дали хидрологът, дали резидентът, дали дългият .. ама ако тиквата се провали и с влизането в чакалнята - ще падне то месец, два и то окончателно - ще стане постоянен клиент на каскетът
            Дано дано дано Господ те чуе и да ни отърве от тая свиня

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

              Серсеминът няма да се махне сам...
              Няма няма ама няма и мъже в България да го изритат.Явно сме страхливци

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение

                А бе ти верно ли подкрепяш Бойко Борисов ?! ?! ?!? !?!? БОЖЕ!
                А ги явно подкрепяш заменките по станишево време ….. абе, ама ти харесваш гечев дето фалира държавата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Щото орешара и станишаф взети заедно не са забили и един пирон
                  А бе ти верно ли подкрепяш Бойко Борисов ?! ?! ?!? !?!? БОЖЕ!
                  The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                  не е препоръка

                  Коментар


                  • Щото орешара и станишаф взети заедно не са забили и един пирон

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение

                      По принцип донякъде си прав. Конспирации не може да прави. Но за сметка на това е дребен интригант
                      Иначе всичко е много просто, няма конспирации, няма аз играя win-win, lose-lose. Просто не ни искат и това е. И казват - оправете си това и това и това. И ще влезете в чакалнята. Но коментара ми го изтриха - ние не можем да влезем в ERM II, дори. А вътре в ERM II пазарлъците са страшни - там е трудното, а ние дори и до там не можем да стигнем. Нали знаете че има държави и 10 години чакали вътре в ERM, докато ги приемат и въведат еврото ? НЯМА ЕВРО, НИКОЙ НЕ НИ ИСКА, Хора, разберете го. И на мен ми е тежко, но докато не дойде някой и не вземе нещата в ръце - направи необходимите реформи, така че да ни искат, нищо няма да стане. Тези управляващи не стават. 10 години стигат. Време е да си изберем друг.
                      Серсеминът няма да се махне сам...
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        Начев тоя банкянски не мое магаре да спре ти некви Конспирации ще направи
                        По принцип донякъде си прав. Конспирации не може да прави. Но за сметка на това е дребен интригант
                        Иначе всичко е много просто, няма конспирации, няма аз играя win-win, lose-lose. Просто не ни искат и това е. И казват - оправете си това и това и това. И ще влезете в чакалнята. Но коментара ми го изтриха - ние не можем да влезем в ERM II, дори. А вътре в ERM II пазарлъците са страшни - там е трудното, а ние дори и до там не можем да стигнем. Нали знаете че има държави и 10 години чакали вътре в ERM, докато ги приемат и въведат еврото ? НЯМА ЕВРО, НИКОЙ НЕ НИ ИСКА, Хора, разберете го. И на мен ми е тежко, но докато не дойде някой и не вземе нещата в ръце - направи необходимите реформи, така че да ни искат, нищо няма да стане. Тези управляващи не стават. 10 години стигат. Време е да си изберем друг.
                        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                        не е препоръка

                        Коментар


                        • Начев тоя банкянски не мое магаре да спре ти некви Конспирации ще направи
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • ... може да е прочел дори и четвъртата си книга...
                            "the trend is your friend until the end..."

                            Коментар


                            • Странно, предполагаемата абдикация на БХ, анонсирана от анализатор, при това политолог, буди ярки възражения!
                              Аз субективно не разбирам защо!

                              Едното не изключва другото!

                              Нас не не искат, не ни обичат, да спестя по-силни думи, още от стари времена. Самото ни приемане в ЕС стана под чужда диктовка, със здраво примижаване и изръмжаване и изтъкване на маса условности и забележки.

                              Ама пък играта се играе с картите, които държиш в ръката си. Дълго време имахме все ужасно слаби карти. Ние го знаехме, "партньорите" и те го знаеха и бяхме принудени да изтърпяваме недоволство, назидателни напътствия като за олигофрени, патронизиране. И за всичко това си имаше сериозни основания. Знаехме, че се в ситуация "губи-губи" и стискаме зъби. Нямахме никакъв ход и се налагаше да отстъпваме, да се съгласяваме, да правим компромиси, да търпим унижения. Нищо от изброеното не беше спестено на тази страна. Особено силно това пролича в маневрите през последните години около желаното влизане в механизма. Дори хърватите, макар и пълни новобранци, минават по-тънко.

                              Напомням, играта се играе с картите, които държиш в ръката си. В един момент, ако си играч и ако имаш топки, длъжен си да забележиш, че се отваря някакъв интервал от време, в рамките на който можеш да изиграеш и силни ходове. Ето една гола хипотеза - не настоявам, че е така, а илюстрирам богатството и необхватността на живота.
                              Казваме им езоповски: Няма повече да се натискаме за "Вашето" евро, защото е видно, че доказано не се харесваме взаимно, въпреки че за пред публиката демонстрираме вдъхновена любов, защото ни дойде до гуша от вашето шикалкавене и сменяне правилата на ход, пък и май Вашата стока нещо си пада леко повредена.
                              В този момент неизбежно БХ си е мислел и за другата страна на медала, а именно: Унас има достатъчно кръгове, коиото чрез най-разнообразни средства и похвати - намекват, подсказват, искат, а и дори заплашват, че не трябва да се правят прибързани постъпки за еврото. Те си имат техните отработени и юстирани схеми, с които обилно ни работкат и

                              искат играта да продължи колкото се може по-дълго. И като едното нищо, хитрият БХ е рекъл: Що да не изиграя аз едно маньовърче, което е от вида "печели-печели". Хем навън, хем навътре. Омръзна ми да угаждам на всички!
                              Днес, с отигранни жестове и тембър отговаря на европейците: Кой, АЗ, Да съм се отказал еврото?! Няма такова нещо! Аз го желая повече от всичко н а света.
                              Е, може би мънично си мисли на заден план: Господа европейци, внимавайте в картинката! Пренавивате резбата и може да я скъсате! Да не го докараме дотам, че ред реални и потенциални кандидати зи еврото да ревнат дружно в глас:

                              ДОРИ БЪЛГАРИЯ се отказа от еврото!

                              Не знаем!
                              Може БХ да дава заден!
                              Може да играе театрален етюд!
                              Може да е принуден от обстоятелства, за които дори не подозираме.
                              Може някой да му е показал форума на инвестор и да му е обяснил разни неща. Няма майтап, през последно време се нагледах и наслушах на множество медийни изяви, които не успяха да бръкнат толкова дълбоко в проблема, колкото беше направено тук.
                              Може просто да търгува.
                              Може да има нова информация, която налага някакво (незнайно какво) забавяне, протакане.
                              Може да има обстоятелства, които са активирани сега.
                              Може и друго.

                              Всеки да с и избере.

                              Всичко, което можеше да си позволим да кажем по темата, вече беше казано и по тази причина пожелавам на всички колеги успешни и плодотворни дискусии.
                              Last edited by nachev; 21.02.2020, 09:56.

                              Коментар


                              • Викаш скоро ще има има ГЕРБзит..

                                Христо Комарницки е български аниматор, илюстратор и карикатурист,




                                segabg.com











                                Коментар

                                Working...
                                X