IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още един испански вестник писа за разследването срещу Борисов в Испания (СНИМКА)

    Премиерът на България става все по-популярен в Испания, но за съжаление не с добро

    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Според мен апликация за Чакалнята никога не е подавана, само ни лъжат. Ако подадат веднага ще ни приемат - това е чакалня за Бога. После може да не ни пуснат, има поне две години, но нашите не искат да сме част от този клуб, мафиотската среда им е по вкуса, Европа са само едни фондове за наши хора.
      Докато Бойко граби, обратното броене е за България и българския народ. И юли няма да се случи нищо, Менти много, поредната ще направи нещо и пак ще отложим.

      Коментар


      • Иначе момента за апликация за Чакалнята беше края на 2014, преди повече от 6 г, вече можеше да караме с евро, но вместо това караме трети мандат.

        Коментар


        • Според мен апликация за Чакалнята никога не е подавана, само ни лъжат. Ако подадат веднага ще ни приемат - това е чакалня за Бога. После може да не ни пуснат, има поне две години, но нашите не искат да сме част от този клуб, мафиотската среда им е по вкуса, Европа са само едни фондове за наши хора.

          Коментар


          • Хайде сега, малко полезна информация за ERM II.
            На 1.5.2004 няколко държави наведнъж влизат в новия валутен механизъм (тогава) - ERM II.
            Някои държави престояват кратко, някои повече:
            Словения - приема еврото на 1.1.2007 - 2.5 години след влизането си в ERM II.
            Кипър - приема еврото на 1.1.2008 - 3.5 години след влизането си в ERM II.
            Малта - приема еврото на 1.1.2008 - 3.5 години след влизането си в ERM II.
            Словакия - приема еврото на 1.1.2009 - 4.5 години след влизането си в ERM II.
            Естония - приема еврото на 1.1.2011 - 6.5 години след влизането си в ERM II.
            Латвия - приема еврото на 1.1.2014 - 9.5 години след влизането си в ERM II.
            Литва - приема еврото на 1.1.2015 - 10.5 години след влизането си в ERM II. - ТОВА СА 3ТЕ ДЪРЖАВИ С ВАЛУТЕН БОРД


            БЪЛГАРИЯ ПОДАВА ДОКУМЕНТИ ЗА ДА ВЛЕЗЕ В ERM II (ТЯ НЕ Е ВЪТРЕ) ПРЕЗ ЮЛИ 2018 Г. ВЕЧЕ 2 ГОДИНИ ТЯ НЕ МОЖЕ ДА ВЛЕЗЕ ДОРИ В ERM II, КАМО ЛИ ДА ГОВОРИМ ЗА ЕВРО. КОГА ЩЕ ВЛЕЗЕМ В ERM II НЕ Е ЯСНО, ЗАЩОТО ОТ СЕГА ВИ КАЗВАМ, ЧЕ ЮЛИ МЕСЕЦ СЪЩО НЯМА ДА НИ ПРИЕМАТ.

            ВЪПРОСЪТ МИ Е: КОЛКО ГОДИНИ ЩЕ ТРЯБВАТ НА БЪЛГАРИЯ, ЗА ДА ПРИЕМЕ ЕВРОТО СПОРЕД ВАС?

            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
            не е препоръка

            Коментар


            • Когато счетоводители командват парада вместо финансисти, така става.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Отлагат ни заради управленските недомислици на Бойко и Менда Стоянова. Всичко друго е прах в очите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
                  По темата -явно отговорът на анкетата е номер едно....Толкова ли не можаха да "намерят" кой да даде една 200 милки ......странно

                  https://m.dnevnik.bg/evropa/2020/02/...home_mainStory
                  Според мен с това интервю се опитват да отклонят темата от истинския проблем: внесения в последния момент закон от Менда Стоянова, според който която и да е членка на ЕС може да поиска промяна на валутния курс, когато сме в чакалнята. И за да не търсим отговорност от Влади Горанов и Тиквата, точно подчинената на Горанов - КФН върна готов проспект на банката. Не е препоръка.

                  Коментар


                  • По темата -явно отговорът на анкетата е номер едно....Толкова ли не можаха да "намерят" кой да даде една 200 милки ......странно

                    https://m.dnevnik.bg/evropa/2020/02/...home_mainStory

                    Коментар


                    • Казват, че една снимка говори повече от 100 думи. Тази, обаче е далеч по-приказлива:
                      Click image for larger version

Name:	0000005940.jpg
Views:	1
Size:	27.6 КБ
ID:	3543150

                      Коментар


                      • Груйчи, не е въпроса дали аз съм му свикнал, въпроса е как изглеждаме в очите на тея дето ще ни приемат.
                        Last edited by pepe1234; 21.02.2020, 19:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          Чакаме, юли и точка. Аз продължавам да съм оптимист. Единственото лошо е, че пак се изложихме като кифладжии... за кой ли пореден път.
                          Ти пък, не си ли мус свикнал на бибитко - вече два пъти се ушивам заради тоя - веднъж с чез, сега с фибанкасъту. Когато и да се разкара, все ще е късно
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Мдаа почват да го вземат вече за мезе , .....баце,баце що не се пенсионира овреме ....
                            Владо Каролев :


                            На някой един неизползван презерватив през 2012 г му е струвал (за сега) поне 5 мил евро

                            https://www.facebook.com/1246511668/...6329715815966/
                            Last edited by al64ad; 21.02.2020, 16:30.

                            Коментар


                            • Като цяло назрява още един национален празник, стига да не съвпадне датата с друг.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Истинско.Ако това което твърдят се окаже вярно мача свършва.
                                Засега му прилагат номер в стил "българска прокуратура" -тече разследване.
                                Само да поеме по "правилната партийна линия" и всичко ще утихне.

                                Коментар

                                Working...
                                X