IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Така ще бъде ускорена пълната интеграция на България към ЕС и ще бъде улеснен изходът от рецесията, предизвикана от разпространението на Covid-19

    Коментар


    • Премиерът заяви, че вече е провел разговори с Кристин Лагард и представители на ЕК

      Коментар


      • https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...-april-302248/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

          Имаше една песен https://www.youtube.com/watch?v=WtqQcpyxVtg
          Малко неудобно по време на чума да лъжеш хората, че и по тема която не е популярна, последен шанс му е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Поредно, поредно, поредно, поредно не знам кое под ред обещание, че подаваме за Чакалнята, сякаш досега нищо не е подавано, но и имаме к нов срок - края на Април ... Малко остана
            Имаше една песен https://www.youtube.com/watch?v=WtqQcpyxVtg

            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Поредно, поредно, поредно, поредно не знам кое под ред обещание, че подаваме за Чакалнята, сякаш досега нищо не е подавано, но и имаме к нов срок - края на Април ... Малко остана

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Да, аз искам. С този вирус даже още повече. Ако СЕГА бяхме членове на еврозоната без проблем щяхме да вземем нужните милиарди евро, защото ЕЦБ ги печата за всички страни членки. Обаче не сме, затова правителството едва ли ще успее да пласира на ниска лихва ДЦК за повече от 5-6 милиарда лева. Може и да стигнат, ама е по-спокойно с ЕЦБ зад гърба. А като толкоз мразиш ЕС що не го напуснеш ами гониш нормалните хора от България?
                М като го напусне, няма рубли. Рублите се плащат за подривна дейност на територията на ЕС

                Как тъй България ще взема евтини заеми в еврозоната - я марш навън в евроазията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                  Абе още ли има твърдоглави дето искат тая еврозона???Ми като толкова ви каресва дръжте си парите в евро и се установете в държава членка.Ние тука сме бедни прости нещастни и не им искаме повече лъскавите и хубави неща.Айде налягайте си задниците
                  Да, аз искам. С този вирус даже още повече. Ако СЕГА бяхме членове на еврозоната без проблем щяхме да вземем нужните милиарди евро, защото ЕЦБ ги печата за всички страни членки. Обаче не сме, затова правителството едва ли ще успее да пласира на ниска лихва ДЦК за повече от 5-6 милиарда лева. Може и да стигнат, ама е по-спокойно с ЕЦБ зад гърба. А като толкоз мразиш ЕС що не го напуснеш ами гониш нормалните хора от България?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                    Абе още ли има твърдоглави дето искат тая еврозона???Ми като толкова ви каресва дръжте си парите в евро и се установете в държава членка.Ние тука сме бедни прости нещастни и не им искаме повече лъскавите и хубави неща.Айде налягайте си задниците
                    Ами тогава не искате ли Българския Лев да е отново Лъв, а не драглива Кранта, както казва бай Тошо?

                    Коментар


                    • Абе още ли има твърдоглави дето искат тая еврозона???Ми като толкова ви каресва дръжте си парите в евро и се установете в държава членка.Ние тука сме бедни прости нещастни и не им искаме повече лъскавите и хубави неща.Айде налягайте си задниците

                      Коментар


                      • Според управителя на БНБ отлагане за 2021 г. няма да е фатално, но не бива да се чака завъртане на цял нов цикъл

                        Коментар


                        • Историята на едно умишлено протакване:

                          Начало на 2018 - до края на Юни 2018
                          Юни 2018 - до края на Юни 2019 с пътна карта
                          Юни 2019 - до края на Април 2020
                          Фев 2020 - до края на Юни 2020
                          Мар 2020 - за 2021

                          2021 - сега са избори, оставяме за следващите

                          Коментар


                          • Да побутна темата.

                            Владислав Горанов: Готвим актуализация на бюджета и заем от 1 милиард


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Абе ти не слушаш ли, че министър-председателя на България Бочко ще бъде разследван за пране на пари от испанските власти?!
                              През следващите 10 години еврозона само през крив испански макарон...
                              Ти мани ами в Гърция издали Бай Ганю и на корицата изтипосали Боката с мустаки и калпак на фона на Народното събрание.Голяма забава е във форума на вестник Сега

                              Коментар


                              • Абе ти не слушаш ли, че министър-председателя на България Бочко ще бъде разследван за пране на пари от испанските власти?!
                                През следващите 10 години еврозона само през крив испански макарон...
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X