IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    А ще гласувам, за Бойко и Караниколов, защото дори и те които не са банкери, финансисти, разбират тези прости истини за Банковия съюз и Еврото.
    А вие, не може да ги разберете. Проблема си е ваш
    Ти имаш раздвоение на мозъка.Караниколов е от Атака

    Коментар


    • А ще гласувам, за Бойко и Караниколов, защото дори и те които не са банкери, финансисти, разбират тези прости истини за Банковия съюз и Еврото.
      А вие, не може да ги разберете. Проблема си е ваш

      Коментар


      • Момчета, неграмотни сте. научете се да пишете първо, къде се поставят интервали и т.н.
        ЕС е изпразнен от съдържание съюз, защото принципите са грешни - гради се на празни думи, изпразнени от съдържание - какво значи свободата? и т.н. празни думи.
        А Еврозоната няма нищо общо с ЕС. Говорим за втората или третата по значение световна резевна валута? Ако Долар или Евро нямат значение като резервни валути, това значи че и ние нямаме значение с нашия лев. Това е свят, в който само големите и обединените успяват, а обединение трябва не на база кухи думи, както е ЕС, а на база единна валута и еденни отговори на финансовите кризи и заплахи, единно възстановяване, затова е важно за нас да сме част от ЕЗ.
        Няма да ме разберете, само единици ще успят.
        Нивото на форума е много ниско.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Това, което пишеш, ако го мислиш наистина показва, че народа е деградирал. В свят като сегашния от последните 100 г и преди това, за да си нещо или трябва да си 1 милиард като Китай, или да си част от общност. Военно, защо сме добре, не че сами значим нещо, а защото сме част от НАТО. ЕС се оказа празен съюз, защото за икономика не ти трябва само свободно движение, което за нас не работи, защото движението е предимно извън Б-я на хора. За икономика ти трябва парично предлагане и Централна банка, така работят световните икономики от 1913, когато е създаден ФЕД. Хубавото за народа е, че влизайки в Еврозоната, банките стават по-стабилни, лихвите падат, както и това което виждаме, икономиката ще трябва да придобие друг по продуктивен вид - не може икономика на лотарийни талончета, далавери с евро фондове, ниски заплати, ниска консумация и т.н. дефектите от 2007 насам. А ще гласувам за Борисов за ПЪРВИ път, само АКО ни вкара в Чакалнята и само защото дори и сега нито една друга партия не подкрепя Чакалнята (дори един Цветанов не се изказа в тази посока, или един Радан)
          То е ясно че ти винаги си гласувал за Боката.И е ясно че главата ти служи за всичко друго само не и за мислене.Каква е тая сляпа вяра в ЕС и еврото аз не зная.Пишеш че ЕС се оказал празен съюз а в същото време ни дърпаш към еврото.Това е някакво раздвоение на мозъка.А тая простотия че НАТО ни пазело и не било кух съюз ме разсмива искрено...НАТО е пародия в която един откровено лумпен и откачен дядка ни плаши с Русия и ни събира рекет че наужким ни пазел...Аз не се страхувам от Русия и от Путин и от руският народ не се страхувам....Та не знам от кого ме пазят...Иначе три милиарда на вятъра заминаха за долнопробни чертежи на американски бракми от първата половина на 20 век

          Коментар


          • Браво, няма път назад: https://www.bloombergtv.bg/a/9-bulga...Awv0SgJ2arV0hk

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

              А най ми харесва, че не сме сами - вървим с Хърватска, което е допълнителен стимул и гаранция. Аз не мисля, че идеята е само да си чакаме в Чакалня. Най-важното е, че това ни дава перспектива, каквато сега нямаме в нито една област. А това е най-важната перспектива - за парите ти.
              Дава ти перспектива да теглиш огромни кредити за да спасяваш хора със заплати по 2000 евро и пенсии по 1000.Дава ти перспектива на глупостта...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Аз пък ще подкрепя Хари за ЕРМ2 ...
                Но уточнявам - само за там ...
                Какво пречи да стоим 20-30 г като Дания с фиксиран курс . Някой ще каже ли какви са плюсовете и минусите при такъв сценарий ?
                А най ми харесва, че не сме сами - вървим с Хърватска, което е допълнителен стимул и гаранция. Аз не мисля, че идеята е само да си чакаме в Чакалня. Най-важното е, че това ни дава перспектива, каквато сега нямаме в нито една област. А това е най-важната перспектива - за парите ти.

                Коментар


                • Аз пък ще подкрепя Хари за ЕРМ2 ...
                  Но уточнявам - само за там ...
                  Какво пречи да стоим 20-30 г като Дания с фиксиран курс . Някой ще каже ли какви са плюсовете и минусите при такъв сценарий ?
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Това, което пишеш, ако го мислиш наистина показва, че народа е деградирал. В свят като сегашния от последните 100 г и преди това, за да си нещо или трябва да си 1 милиард като Китай, или да си част от общност. Военно, защо сме добре, не че сами значим нещо, а защото сме част от НАТО. ЕС се оказа празен съюз, защото за икономика не ти трябва само свободно движение, което за нас не работи, защото движението е предимно извън Б-я на хора. За икономика ти трябва парично предлагане и Централна банка, така работят световните икономики от 1913, когато е създаден ФЕД. Хубавото за народа е, че влизайки в Еврозоната, банките стават по-стабилни, лихвите падат, както и това което виждаме, икономиката ще трябва да придобие друг по продуктивен вид - не може икономика на лотарийни талончета, далавери с евро фондове, ниски заплати, ниска консумация и т.н. дефектите от 2007 насам. А ще гласувам за Борисов за ПЪРВИ път, само АКО ни вкара в Чакалнята и само защото дори и сега нито една друга партия не подкрепя Чакалнята (дори един Цветанов не се изказа в тази посока, или един Радан)

                    Коментар


                    • Целта на чакалнята през Юли е да се освободи резерва на валутния борд на разположение на министерски съвет - искат да го окрадат, друго не ги вълнува ..
                      Last edited by X_Y; 18.06.2020, 09:49. Причина: Моля, без обиди.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        За първи път откакто 20 г е във властта го подкрепям. Ако свърши тая работа с Чакалнята, за първи път и ще гласувам за него, напук на толкова много хора, които желаят олигархията да има монопола върху парите ни, аз искам тоя монопол да е даден на ЕЦБ - тя да разхлабва и затяга, ако трябва, а не нашата мафия. Не искам и на Ханке лайняният борд, са си сложат в Америка като толкова му харесва.
                        Това дето пишеш просто не е вярно.Ти винаги си гласувал за Боката.Приемем ли еврото просто ще сменим една олигархия с друга много по изрънчена много по грозна и корумпирана.В България за съжаление има една не малка група откровени тъпаци която громи куманягите.куманягите обаче като Боката ги таковат с двеста киломентра докато тия си мислят че са изконили комунистите.Други идиоти си мислят че някои отвън ще ни оправи морала и Правосъдието.Вчера ясно се видя мисирките как мълчат и не смеят да се обадят.За какво ни е такава държава?Докога тоя народ ще чака някой друг вместо него да му свърши работата.Курнела и жалката и партийка не са никаква опозиция те са съучастници.България се управлява от другото комунистическо крило плюс диепиесету което си действа изотзаде тихомълком докато Боката се прави на идиот...На Боката ще му повярвам че е борец срещу олигархията когато удари Пеевски и веригата над него..ама го е страх..А Гешев защо не разследва разграбването на Булгартабак.В момента олигархията се трепе и на мен лично ми е през хея кой ще победи.Отдавна съм разбрал че тука е така от 1300г и причината това да се случва е народа български.И за съжаление не робството е причина за това курвенско поведение.Чехите и те 600г са били под чуждо управление ама не са деградирали като нас..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          За първи път откакто 20 г е във властта го подкрепям. Ако свърши тая работа с Чакалнята, за първи път и ще гласувам за него, напук на толкова много хора, които желаят олигархията да има монопола върху парите ни, аз искам тоя монопол да е даден на ЕЦБ - тя да разхлабва и затяга, ако трябва, а не нашата мафия. Не искам и на Ханке лайняният борд, са си сложат в Америка като толкова му харесва.
                          Виж колко държави в Европа са извън Еврозона и ЕРМ-2 и дали са изобщо зле.

                          Ти зобщо не си наясно какви са задълженията, ползите и вредите на тия напъни на БХ.
                          За всеки българин е различно, зависи от 1001 неща, ама подкрепата не би била над 50%.
                          Трябваше да има регерендум за ЕРМ-2.

                          Н не е въпроса къде ще влезем, въпроса е кой и колко грешно управлява държавата.
                          Влизането нито ще докара просперитет, нито ще се намали корупцията, некадърността и безаконието.
                          Last edited by hazard; 18.06.2020, 01:10.

                          Коментар


                          • Чакалнята се отдалечава...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Може би ще си признаят че Боката ги е таковал с 200....
                              Доскоро шансовете на Боката и на корумпираната му партия за влизане в еврозоната бяха почти нулеви, сега с излизането на записа как Боката таковал с 200 чужденци-премиери, шансовете му за еврозоната вече клонят към минус безкрайност. Ама както и той самият каза за себе си - не съм виновен, аз съм прост...
                              Last edited by Frosty; 18.06.2020, 01:08.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Като става въпрос за ERM II - от сайта на ЕЦБ (от 10 юни): The strength of the institutional environment remains another important factor for the sustainability of convergence over time. Except in Sweden, the quality of institutions and governance is relatively weak in the countries under review – especially in Bulgaria, Romania, Croatia and Hungary.
                                https://www.ecb.europa.eu/…/ecb.pr200610~1c34c9581c.en.html

                                Коментар

                                Working...
                                X