IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Спящият бик;n3615705]
    Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

    Дал съм обет да не гласувам за Борисов, докато не ни вкара в ЕРМ-2, а изборите наближават - времето наистина е преброено! А колкото до форума - ще го обмисля... Божил Георгиев попитал веднъж Левски в присъствието на други трима апостоли - Ангел Кънчев, Димитър Общия и Сава Младенов: „А ти какъв ще да станеш, бай Василе, когато се освободим?"
    – „Тогава аз ще да отида в Русия да съставлявам комитети, защото там, макар и да няма чалми, но народът е притиснат от нас повече.” - отговорил Апостола.
    Ха ха ха а дали след като освободи Русия бай Васил както го наричаш не е споменал пред Бай Оня че отива в САЩ да помогне на угнетените африкански братя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
      Не очаквах толкова много будисти тук. То бива идолопоклонство, ама чак пък толкова ми идва в повече. Но вчера се видя, че Буда е гол. И преносно и буквално. Надявам се скоро Буда да бъде поставен на мястото, което заслужава.
      Тия дето видяха това вчера са си слепци

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
        Ганчоо, какво си пушил бе моето момче? Два часа се смея на последните ти 10 коментара.
        ЕС и ЕЗ нямали нищо общо? Държавата била по-надежден инвеститор? Борда ни пази да не станем нормална държава?
        С тия коментари, явно се надяваш боеко или караниколов да те вземат на работа ли? Не може! Не си завършил 119-то, и не в правилната година.

        п.п. навремето по разни спортни прояви се гърбехме с тия от 119-то (там бяха децата на политиците, а в 105-то - децата на военните. Тук-таме имаше изпаднали като мен - ако живееш в Изток, и не си дете на политик, те пращаха в 105-то)
        Не знам кво пши ама е долно качество...А това дето ни просветлява че няма нищо общо между ЕС и ЕЗ е явно доказателство че е гербаджия.
        Last edited by X_Y; 18.06.2020, 18:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Дъното отдавна сте го стигнали както на БФБ, така и във форума. И като гледам нагласите, няма шанс да се отластните оттам.
          Ами се молете за ЕРМ2 и Бойко да завърши тая работа, защото иначе ще сте си вечно на дъното. А го споменавам него, защото се вижда от ден на ден, и в държавата и в тоя форум, че са много малко които искат Еврозона, а още по-малко тези които правят или биха направили нещо.
          Колко ти е членския внос в ГЕРБ?Ако си мислеш че впечатляваш някого в грешка си.Просто с глупавите си писания увеличаваш противниците на хунтата

          Коментар


          • Напротив, не е сигурно и не изглежда сигурно. Почти невъзможна мисия е, и затова опортунистично, виждам, че реалността за влизане в ЕРМ2 е само сега и само на Бойко, друг след време няма да го направи или ще е по-трудно. Затова пиша за него, както и много пъти съм писал, че му е грях ,че прави това чак сега, а не преди 7-8 г.
            И друго, оптимизма няма да дойде от тукашните участници. Те си продадоха акциите. Купиха ги предимно мажоритари, частни лица и фирми, които имат дълги пари и не ги бърка да чакат. Оптимизма, че дойде постепенно, като почнат да се консумират позитивите, Още сме на фазата на консумация на негативите само - само виж новините, голи снимки на премиера, компроматни войни, тук във форума дори хората ще се избията, за това, че влизаме в ЕРМ2 - откъде оптимизъм?
            Единствения реално консумиран факт от цялта сага е Суап сделката - тя ди дава гаранция, а гаранцията е нещо реално. Друго е капитализиранта ПИБ, и там има гаранции вече - държавата е акционер.
            Така, че за оптиймизътм ще почакаме

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              Всъщност се досещам защо сте така активни и видимо раздразнени. Докато до оня ден всички скачахте на тема, че видите ли, нямало заявление, цитирахте някакъв жабар, с видимо облекчение, че ще е ни оставят до края на годината да чакаме, и бум изведнъж Бойко и правилтелството изилизат и ви заявяват, че е за Юли, и че са направили всичко необходимо, гласувано и на правителствено заседение..

              Затова е раздразнението, защото вие си мислихте и се надявахте, че нищо няма стане, нали?
              Но защо инвеститорите не реагират положително, не вярват на поредните приказки, колкото и сигурно да изглежда всичко.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Всъщност се досещам защо сте така активни и видимо раздразнени. Докато до оня ден всички скачахте на тема, че видите ли, нямало заявление, цитирахте някакъв жабар, с видимо облекчение, че ще е ни оставят до края на годината да чакаме, и бум изведнъж Бойко и правилтелството изилизат и ви заявяват, че е за Юли, и че са направили всичко необходимо, гласувано и на правителствено заседение..

                Затова е раздразнението, защото вие си мислихте и се надявахте, че нищо няма стане, нали?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                  Разбрахме, че си инвестирал в банката на властта и имаш големи очаквания, но съвсем друго е да се случат. За това ни надуваш главите всеки ден с величаенето на най - престъпната групировка от прехода до сега. Стига си ни убеждавал в светлото бъдеще с ГЕРБ и Шайката след като влезем в ЕРМ 2, защото няма как да има такова докато ни управлява хунта. Това е като пернишкия язовир. Вода може да има, но когато някой я отклонява пак ще стоим на сухо. Запомни го и стига си живял в заблуда.
                  Но генералния проблем е, че европейската хунта го подкрепя, защото имат изгода от него. Мълчат като ... въпреки всичките му прояви и доказателства за корупция свързани с него и Шайката му.
                  Това ли било ?
                  Заради 500 лв инвестирани в ПИБ и чакайки да станат двойно ?
                  Last edited by RUBLA; 18.06.2020, 14:47. Причина: Не е по темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    И докато аз моля всеки ден да стане ЕРМ2 и Банковия съюз, вие не знам, сигурно обратното се молите да не стане, че няма да го преживеете.
                    Аз се моля Буда Борисов и Шайката му да си получат заслуженото, че да има ефект от ЕРМ 2. Но това няма как да го разбереш...
                    Last edited by RUBLA; 18.06.2020, 14:48. Причина: Личностни характеристики на ЛС.

                    Коментар


                    • И докато аз моля всеки ден да стане ЕРМ2 и Банковия съюз, вие не знам, сигурно обратното се молите да не стане, че няма да го преживеете.

                      Коментар


                      • И аз знам, много добре защо подскачате. Защото не искате промяната. Харесва си ви както е сега

                        Коментар


                        • Тези които подскачат сте вие. Аз ви поствам неща, които вие или не забелязвате или не искате и после скачате по 7-8 наведнъж.
                          Last edited by RUBLA; 18.06.2020, 14:49. Причина: Спазвайте добрия тон!

                          Коментар


                          • https://www.investor.bg/analizi/91/a...na-ecb-306470/
                            Фед върви към ЕЦБ, ние също, колкото и да не ви се иска, колкото и да ви е неприятно, че сегашното статукво и ваш измамен комфорт ще бъде нарушен.

                            Коментар


                            • Дъното отдавна сте го стигнали както на БФБ, така и във форума. И като гледам нагласите, няма шанс да се отластните оттам.
                              Ами се молете за ЕРМ2 и Бойко да завърши тая работа, защото иначе ще сте си вечно на дъното. А го споменавам него, защото се вижда от ден на ден, и в държавата и в тоя форум, че са много малко които искат Еврозона, а още по-малко тези които правят или биха направили нещо.
                              Last edited by RUBLA; 18.06.2020, 14:51. Причина: Личностни характеристики на ЛС.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                Хубаво правиш, че ме четеш. Добре си разбрал, какво съм писал. Ще мине време, ще узрееш.
                                Разбрахме, че си инвестирал в банката на властта и имаш големи очаквания, но съвсем друго е да се случат. За това ни надуваш главите всеки ден с величаенето на най - престъпната групировка от прехода до сега. Стига си ни убеждавал в светлото бъдеще с ГЕРБ и Шайката след като влезем в ЕРМ 2, защото няма как да има такова докато ни управлява хунта. Това е като пернишкия язовир. Вода може да има, но когато някой я отклонява пак ще стоим на сухо. Запомни го и стига си живял в заблуда.
                                Но генералния проблем е, че европейската хунта го подкрепя, защото имат изгода от него. Мълчат като ... въпреки всичките му прояви и доказателства за корупция свързани с него и Шайката му.

                                Last edited by realista; 18.06.2020, 13:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X