IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дано ЕС остави разглеждането за Коледа, когато инфлацията ще е по-висока (ЧЕЗ увеличава нощния ток със 70%) и ще е мисия невъзможна.
    Що не съберете валута от другаде, ами ще ми пипате резерва, а ?
    Що не направиха референдум за влизане в ЕРМ ??
    Дания е в ЕРМ-2 от 26 години и НЕ ИСКА да влезе в еврозоната, ама в тая територия всички са от професор нагоре.
    Изпуснаха КТБ (2 млрд загуби) и 700 мил лева хазартни такси, иначе имат мнение.
    Няма да влезе другия месец, тук ще съм да си говорим пак.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Защо си мисля, че бъркаш с 1 ден в сметките си?
      Възможно е, никой не е безгрешен. Но един да е - да не са месеци и години пак!

      Коментар


      • Радев хубаво говори, ама не казва, АКО има служебно правителсто, ще ни вкара ли в ЕРМ2? Затова надеждата ми е в Бойко. Много се бавят, много се моткат, но дано сега минен между капките с Германското председателство

        Коментар


        • Малко остана...

          Коментар


          • Брои като за починали......
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Защо си мисля, че бъркаш с 1 ден в сметките си?

              Коментар


              • ОСТАВАТ 36 ДНИ на Борисов, за да изпълни обещанието си България да бъде приета в ERM-2 през юли!

                Коментар


                • ОСТАВАТ 37 ДНИ на Борисов, за да изпълни обещанието си България да бъде приета в ERM-2 през юли!

                  Коментар


                  • ОЩЕ 38 ДНИ остават на Борисов, за да изпълни обещанието си да вкара България в ERM-2 през юли!

                    Коментар


                    • ОЩЕ 39 ДНИ остават на Борисов да удържи на думата си и да вкара България в ERM-2 през юли!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение

                        Да не забравяме, че критериите се отнасят до членство в еврозоната, а не за присъединяване към ERM II. Както знаем, официални критерии за присъединяване на дадена валута в ERM II няма. Повече по темата: http://www.bnb.bg/PressOffice/POStat...OV_20181120_BG
                        .
                        Нали не си мислиш, че всеки би бил приет в ЕРМ-2, без НИКАКВИ критерии
                        Това да не ти е Инвестора ?
                        Тука има правила :

                        Article 1 of the Protocol (No 13) on the convergence criteria referred to in Article 140(1) of the Treaty stipulates:
                        “The criterion on price stability referred to in the first indent of Article 140(1) of the Treaty on the Functioning of the European Union shall mean that a Member State has a price performance that is sustainable and an average rate of inflation, observed over a period of one year before the examination, that does not exceed by more than 1 ½ percentage points that of, at most, the three best performing Member States in terms of price stability. Inflation shall be measured by means of the consumer price index on a comparable basis taking into account differences in national definitions.”

                        https://www.ecb.europa.eu/ecb/orga/e...iteria.en.html
                        https://ec.europa.eu/info/business-e...e-mechanism_en

                        Не ми пускай статии написани от някой от БНБ, те КТБ изтърваха така че ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Сигурно това е най-консервативният баланс на Централна банка. Това е първопричината за бедността и липсата на икономика в Б-я.
                          Без пари в обръщение, които да стимулират потребление и инвестиции, икономика не може да има - справка Б-я, най-бедната държава в Европа, единствена в Европа във Валутен Борд (без да и необходим).
                          Липсата на върховенство на закона и защита на собствеността са причината за бедността.

                          Но се наливат яко пари в БНБ, вече ми е интересно дали ще ги докарат 1:1 лв./евро (малко им остана)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение

                            Да не забравяме, че критериите се отнасят до членство в еврозоната, а не за присъединяване към ERM II. Както знаем, официални критерии за присъединяване на дадена валута в ERM II няма. Повече по темата: http://www.bnb.bg/PressOffice/POStat...OV_20181120_BG



                            Статията е от миналата година...
                            Вярно, не съм видял датата.
                            Батя, успокой се, и тая година ще се повтори същото, така че грешката ще се окаже вярна.
                            Last edited by Frosty; 22.06.2020, 15:34.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              ----------------

                              Решението за Банковия съюз и еврото се отмества към есента


                              Няма дата за обявяване на резултатите от проверката на 6-те български банки

                              https://www.mediapool.bg/reshenieto-...ews293823.html
                              Статия от миналата година!
                              Бива ли такава долна манипулация!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                                Само за сведение:
                                срещу 19млр левове в обръщение . вече стоят валутни активи за над 17млр. еврашки...
                                http://bnb.bg/Statistics/StBNBBalanc...0&archiveYear=
                                Сигурно това е най-консервативният баланс на Централна банка. Това е първопричината за бедността и липсата на икономика в Б-я.
                                Без пари в обръщение, които да стимулират потребление и инвестиции, икономика не може да има - справка Б-я, най-бедната държава в Европа, единствена в Европа във Валутен Борд (без да и необходим).

                                Коментар

                                Working...
                                X