IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И не се лъжете, за края на годината или ако сме чакали. Бойко едвам крепи мандата, ако не беше тоя Ковид, сигурно още щеше да "умува" трябва ли ни или не Евро, както се изрази изнедващо Февруари. Шансът е заради Ковида, заради Германия, че поема сега и това, че сме в комплект с друга държава, не сме сами. Ако не се използва този шанс сега - Юли, после я стане я не. Ще има служебно правителство, то дали ще иска чакалня или не кой знае. Разделят ли ни с Хърватска е ясен знак, че трябва да сме на улицата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Не ми се чакат още 33 дни. Ще ми се още Петък да гръмне новината, за старт на германското председателство, че дават ЕРМ2 на Хърватска и България. Как хубаво звучи?
      Имаше един виц за Иванчо, който се опитва да интерпретира изискано отношенията на бика с двете крави... Да почакаме още малко и да видим кой ще е изненаданият!

      Коментар


      • На много хора не им се ще. Реално то това не е даване на нищо, просто е вкарване в коловоз, и ние имаме шанса да минем между капките защото сме в комплект с Хърватска, точно както бяхме преди комплект с Румъния, и това ни помогна, иначе по сами си знаеме, и за казана в Ада, че не можем сами нищо....ДАНО ДАНО, кръстете се всеки ден и се молете

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Не ми се чакат още 33 дни. Ще ми се още Петък да гръмне новината, за старт на германското председателство, че дават ЕРМ2 на Хърватска и България. Как хубаво звучи?
          Германците не са луди да си сринат реномето, като обяват, че почваме този процес. Веднага ще им скочат скандинавските страни. Надявай се поне към края на председателството да стане.

          Коментар


          • Не ми се чакат още 33 дни. Ще ми се още Петък да гръмне новината, за старт на германското председателство, че дават ЕРМ2 на Хърватска и България. Как хубаво звучи?

            Коментар


            • ОСТАВАТ 33 ДНИ на Борисов, за да изпълни обещанието си България да бъде приета в ERM-2 през юли!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                Бойко дори и на немски проговори.
                Да - но с минорен акцент за разлика от Макс Ото фон Щирлиц!

                Но ние не сме дребнави,знаейки че зад полковник Исаев е РККА,а зад методиев борисов дори липсва и банкянската обща кучка - освен другарите с каскетите и с къщите за тъщи дето искат да върнат съфинансиране при евро/лев -1:1,но ЕЦБ рекна,че 1:2 е малко.Ще изчакаме още "34"дни и за да го омажем убаво ,както неколкократно досега....

                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Да се помолим първите новини от началото германското председателсто, да са приемане на Хърватска и Б-я в ЕРМ2.
                  Бойко дори и на немски проговори.

                  Коментар


                  • ОСТАВАТ 34 ДНИ на Борисов, за да изпълни обещанието си България да бъде приета в ERM-2 през юли!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Радев хубаво говори, ама не казва, АКО има служебно правителсто, ще ни вкара ли в ЕРМ2? Затова надеждата ми е в Бойко. Много се бавят, много се моткат, но дано сега минен между капките с Германското председателство
                      Ролята на служебното правителство е Радев да овладее службите и МВР.И подпуква Гешефтурата известна като каскетура и Боката.Компромати квото се сетиш.Ще лъсне и на Гешефтурата мраъсния г.з..Сал да докопа властта както им е набрал

                      Коментар


                      • ОСТАВАТ 35 ДНИ на Борисов, за да изпълни обещанието си България да бъде приета в ERM-2 през юли!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                          Кое по ред броене тече, трето?
                          Последно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                            От искане до реалност има разлика, нали?
                            https://www.dnevnik.bg/biznes/2020/0...ifa_na_toka_s/
                            да, предложение е, ще видим какво ще реши ДКЕВР

                            Незнам, подскачате като ужилени, ако някой изрази друго мнение относно ЕРМ,
                            като че ли, акциите от БФБ ще скочат двойно при евентуално приемане,
                            та нали това евентуално ще съвпадне със рецесията по света и у нас,
                            и фирмите в БГ ще декларират нисък оборот и ниски печалби за 1, 2, 3 и 4 тримесечия за 2020.
                            Лошо съвпадение, но ще е факт.
                            Как тогава акциите ще отидат нагоре ??

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                              ЧЕЗ увеличава нощния ток със 70%
                              Това къде го сънува?
                              От искане до реалност има разлика, нали?
                              Тате ще ми купи колело, ама друг път!

                              Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                              Коментар


                              • Кое по ред броене тече, трето?
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X