IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Аз все пак съм иженер а не фантазьор...Не се занимавам фантазии колко съм богат как изкупувам ул Московска ей така за удоволствие.Как само моята фирма работи раздавам космически заплати и други подобни полюции....Не мое ти се отрече недостижим си и във фантазиите и в разказите.кой съм аз селянин някакъв че да се меря с тебе?
    Ти си селтак с руски сърп в мозъчето.
    Ясно е, че ще дърпате назад каруцата доживот, което не е много време...
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
      През 1992 г. завършва Ескадрилното офицерско училище (Squadron Officer School) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ във военновъздушната база „Максуел“, Монтгомъри, Алабама, САЩ.
      През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушния колеж (Air War College) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ, като магистър по „Стратегически проучвания“.


      Видимо Боко е усвоил повече при Тато за жалост - води му на полувремето убедително!
      Хр. Иванов (чийто подръжник съм) откъсна лале, с интерес следя дали ще го превърне в букет,- от реч видимо не му се получава и изморява аудиторията си с "ъкъне и мисъл в смисъла"!
      Боко ще свърши като Тато че и по зле...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Не само селянин, ами и много, много прост селянин.

        Пак се напика дъбнишки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Аз все пак съм иженер а не фантазьор...Не се занимавам фантазии колко съм богат как изкупувам ул Московска ей така за удоволствие.Как само моята фирма работи раздавам космически заплати и други подобни полюции....Не мое ти се отрече недостижим си и във фантазиите и в разказите.кой съм аз селянин някакъв че да се меря с тебе?
          Не само селянин, ами и много, много прост селянин.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Не е изненада как една фалшива новина пусната от Пауните и поета от Папагалите,може да породи емоции!

            Чакалня ще има ,но тя ще е за Казана с Катрана....
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              През 1992 г. завършва Ескадрилното офицерско училище (Squadron Officer School) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ във военновъздушната база „Максуел“, Монтгомъри, Алабама, САЩ.
              През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушния колеж (Air War College) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ, като магистър по „Стратегически проучвания“.


              Видимо Боко е усвоил повече при Тато за жалост - води му на полувремето убедително!
              Хр. Иванов (чийто подръжник съм) откъсна лале, с интерес следя дали ще го превърне в букет,- от реч видимо не му се получава и изморява аудиторията си с "ъкъне и мисъл в смисъла"!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение

                И комунизъм пак да дойде и ти да си партиен функционер, на имоти пак няма да ме стигнеш И на обработваема земя, впрочем - че знам, че си много горд от смешните си постижения.
                Аз все пак съм иженер а не фантазьор...Не се занимавам фантазии колко съм богат как изкупувам ул Московска ей така за удоволствие.Как само моята фирма работи раздавам космически заплати и други подобни полюции....Не мое ти се отрече недостижим си и във фантазиите и в разказите.кой съм аз селянин някакъв че да се меря с тебе?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  През 1992 г. завършва Ескадрилното офицерско училище (Squadron Officer School) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ във военновъздушната база „Максуел“, Монтгомъри, Алабама, САЩ.
                  През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушния колеж (Air War College) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ, като магистър по „Стратегически проучвания“.
                  Ескадрилното училище го е обучавало 40 дни, Авиационният университет - 10 месеца.

                  За три години и половина не можа закона + правилника за нсо, конституцията и същността на президентската институция да научи, само един господ знае какво може да е усвоил за едва единадесетмесечното си обучение в САЩ. Самотна гънка е това. Ахахахах

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Знам че имаш много добра фантазия и си майстор на късия разказ особено в имотната сфера
                    И комунизъм пак да дойде и ти да си партиен функционер, на имоти пак няма да ме стигнеш И на обработваема земя, впрочем - че знам, че си много горд от смешните си постижения.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение

                      аа не, той е в 45-та и си мисли, че с народна власт ще завърши...
                      Знам че имаш много добра фантазия и си майстор на късия разказ особено в имотната сфера

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Не сме 1923 г а 2020 г и сме част от Демократичният ЕС и най-вероятно ще завърши демократично.
                        Е ще поживеем и ще видим.То нали дрънкахте глупотевини че като влезем в ЕС и влизаме в рая.Е днес като членове на ЕС имаме мутри на власт главен прокурор смешник в НАТО сме ама нямаме армия.Когато един човек е глупав то е за цял живот

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Не сме 1923 г а 2020 г и сме част от Демократичният ЕС и най-вероятно ще завърши демократично.
                          аа не, той е в 45-та и си мисли, че с народна власт ще завърши...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Няма нищо за обяснение.Но тая простотия няма да свърши добре,
                            Не сме 1923 г а 2020 г и сме част от Демократичният ЕС и най-вероятно ще завърши демократично.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Започвам да се питам, дали американските ни приятели от Вашингтон не са решили да пенсонират Бойко, и да го заменят с някой друг по-надежден?

                              Румен Радев не беше ли завършил офицерското училище на ВВС на САЩ във военно-въздушна база Максуел?
                              През 1992 г. завършва Ескадрилното офицерско училище (Squadron Officer School) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ във военновъздушната база „Максуел“, Монтгомъри, Алабама, САЩ.
                              През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушния колеж (Air War College) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ, като магистър по „Стратегически проучвания“.

                              Коментар


                              • Чудя се на какво точно се радвате, та чак изпадате в еуфория, но вие си знаете.

                                Коментар

                                Working...
                                X