IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Бе не знам кой прати каскета да прави обиск, но по всичко си личи че гаулайтера на сегашните протести е един обвиняем в Дубай.



    Прокуратурата,влиза да обискира служители и техните кабинети в президентството с подписана съдебна заповед Съда ,е този който е пратил прокуратурата да изпълнява задълженията си на обвинител в президентството.
    Надявам се,че бях полезна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Трол, мрол, накрая ще взема да изляза прав.
      Още предната седмица ви казах, че или предния петък или този. Началото на немското европредседателство.
      Стискайте палци, кръстете по 7 пъти на ден.
      Това е събитие с размерите на 1878 освобождението.
      Само това може да спаси мандата на Бойко, бг икономика, финансовата ни система, че и БФБ.
      Дай боже! Стискам палци до неделя!

      Коментар


      • Ами ще има бой,кеч и сеч.

        Коментар


        • Ето ги организираните, от Герп.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Много зависи как ще се развият и ще ескалират ли протестите. Една ескалация и баш наш тулуп ще подвив опашка. Вчера не се показа да остоумничи да видим днес?
            Днес ще имаме 2 митинга - на тиквата против президентството (четете за докарване на автобуси от страната от бивол) и 2-ри спонтанен митинг срещу мафията. Днес вечерта е решаващия сблъсък. Не съм оптимист - трябва да има кютек като в Сърбия иначе няма да стане
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Много зависи как ще се развият и ще ескалират ли протестите. Една ескалация и баш наш тулуп ще подвив опашка. Вчера не се показа да остоумничи да видим днес?
              Перфектна буря ,три в едно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Ще се върне черепа да управлява?
                Айде стига глупости. Интригата е дали тиквата ще хвърли кърпата или ще въведе извънредно положение след като в събота дойде официално от Европа информация за ЕРМ2.
                Според мен само и единствено от Духан, шиши, каскета зависи какво ще посъветват тиквата
                Много зависи как ще се развият и ще ескалират ли протестите. Една ескалация и баш наш тулуп ще подвив опашка. Вчера не се показа да остоумничи да видим днес?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Бе не знам кой прати каскета да прави обиск, но по всичко си личи че гаулайтера на сегашните протести е един обвиняем в Дубай.
                  Бе щом и монти си показа муцуната от дупката всичко е ясно.

                  Ще се върне черепа да управлява?
                  Айде стига глупости. Интригата е дали тиквата ще хвърли кърпата или ще въведе извънредно положение след като в събота дойде официално от Европа информация за ЕРМ2.
                  Според мен само и единствено от Духан, шиши, каскета зависи какво ще посъветват тиквата
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Бе не знам кой прати каскета да прави обиск, но по всичко си личи че гаулайтера на сегашните протести е един обвиняем в Дубай.
                    Бе щом и монти си показа муцуната от дупката всичко е ясно.

                    И ти ли си влюбен в Бай Х

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      А, дано, БХ доброволно да се оттегли, и повече да не се връща никога, а не служебно правителство със 11 партии,
                      ама видиш ли пролетта Герб вече опозиция със Цветанов или БХ, подплатени със Доган и
                      мощна тълпа платени фенове от Пеевски да спечелят за Герб-4.
                      Кой прати Каскета да прави обиск ? Доган, Пеевски или БХ ? Защо сега ?
                      БХ е мафия, ама Корнелия и Радев къде спаха толкова години ?
                      Кое БСП ? Онова със Гергов и Станишев вътре ли ?
                      В Гърция, селяните палят тракторите и тръгват към Атина, без да чакат спасители със години.
                      Нито аз, нито ти знаеш повече от 1%, така че не ми се спори с тебе.
                      Ще стане ясно по-късно, другия месец, другата година.
                      Не казвам да не се ходи на протеста, казвам всеки да си задава въпроси.
                      Няма да има ефект, ако БХ слезе от трона, ама олигарсите си остават, както и Каскета, Пеевски, Феса, Шкембелията, Валери, Гергов.
                      Добре, да изхвърлим синята мафия, ама не искам да идва червената мафия.
                      Какво ще правим и със депутатите от Герб, НДСВ, Патриоти, ДПС, Марешки - ще продължават ли да влизат в парламента, да правят опозиции, други партии ???
                      Кой Супермен ще прочисти държавата от всички нива, не да режем само една-две глави от ламята.
                      Бай Оня няма да си иде доброволно.Освен ако не дойде линейка и го откара на принудително лечение на четвърти километър.Аз също не желая да гоним едни олигарски за сметка на други.Не вярвам на Слави и Мая.Славчо го познавам от 1981г и според мен не става.Курнела и цялата и партия не мога да ги понасям.Патриоти депесета и всякаква смрад ми омръзна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                        А, дано, БХ доброволно да се оттегли, и повече да не се връща никога, а не служебно правителство със 11 партии,
                        ама видиш ли пролетта Герб вече опозиция със Цветанов или БХ, подплатени със Доган и
                        мощна тълпа платени фенове от Пеевски да спечелят за Герб-4.
                        Кой прати Каскета да прави обиск ? Доган, Пеевски или БХ ? Защо сега ?
                        БХ е мафия, ама Корнелия и Радев къде спаха толкова години ?
                        Кое БСП ? Онова със Гергов и Станишев вътре ли ?
                        В Гърция, селяните палят тракторите и тръгват към Атина, без да чакат спасители със години.
                        Нито аз, нито ти знаеш повече от 1%, така че не ми се спори с тебе.
                        Ще стане ясно по-късно, другия месец, другата година.
                        Не казвам да не се ходи на протеста, казвам всеки да си задава въпроси.
                        Няма да има ефект, ако БХ слезе от трона, ама олигарсите си остават, както и Каскета, Пеевски, Феса, Шкембелията, Валери, Гергов.
                        Добре, да изхвърлим синята мафия, ама не искам да идва червената мафия.
                        Какво ще правим и със депутатите от Герб, НДСВ, Патриоти, ДПС, Марешки - ще продължават ли да влизат в парламента, да правят опозиции, други партии ???
                        Кой Супермен ще прочисти държавата от всички нива, не да режем само една-две глави от ламята.
                        Бе не знам кой прати каскета да прави обиск, но по всичко си личи че гаулайтера на сегашните протести е един обвиняем в Дубай.
                        Бе щом и монти си показа муцуната от дупката всичко е ясно.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                          Разбирам какво намекваш. Чел съм Густав Льобон. Ясно ми е как се управляват тълпите. Дори да е имало някакво "ядро" то е било малцинство. Но е факт, че на хората им писна. А и не ме познаваш за да съдиш. Кой ти каза че съм чакал. Утре в 5 пак има протест, ела и ще говорим по същество. Ако не си в България, не се обаждай тогава.
                          А, дано, БХ доброволно да се оттегли, и повече да не се връща никога, а не служебно правителство със 11 партии,
                          ама видиш ли пролетта Герб вече опозиция със Цветанов или БХ, подплатени със Доган и
                          мощна тълпа платени фенове от Пеевски да спечелят за Герб-4.
                          Кой прати Каскета да прави обиск ? Доган, Пеевски или БХ ? Защо сега ?
                          БХ е мафия, ама Корнелия и Радев къде спаха толкова години ?
                          Кое БСП ? Онова със Гергов и Станишев вътре ли ?
                          В Гърция, селяните палят тракторите и тръгват към Атина, без да чакат спасители със години.
                          Нито аз, нито ти знаеш повече от 1%, така че не ми се спори с тебе.
                          Ще стане ясно по-късно, другия месец, другата година.
                          Не казвам да не се ходи на протеста, казвам всеки да си задава въпроси.
                          Няма да има ефект, ако БХ слезе от трона, ама олигарсите си остават, както и Каскета, Пеевски, Феса, Шкембелията, Валери, Гергов.
                          Добре, да изхвърлим синята мафия, ама не искам да идва червената мафия.
                          Какво ще правим и със депутатите от Герб, НДСВ, Патриоти, ДПС, Марешки - ще продължават ли да влизат в парламента, да правят опозиции, други партии ???
                          Кой Супермен ще прочисти държавата от всички нива, не да режем само една-две глави от ламята.
                          Last edited by hazard; 10.07.2020, 03:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                            Изучава се в унивеситетити и тинк танковете, изкуство за ръководене на масите, десертации се пишат (Хилъри), изследвания се правят.
                            Ясно е, има недоволство, въпроса е да го канализираш.
                            Голямата картина Монти ...

                            Има един азиатски спорт, използва твоят замах да те неутрализира, а те спортистите едни такива слабички, ама с големи чела ...
                            Разбирам какво намекваш. Чел съм Густав Льобон. Ясно ми е как се управляват тълпите. Дори да е имало някакво "ядро" то е било малцинство. Но е факт, че на хората им писна. А и не ме познаваш за да съдиш. Кой ти каза че съм чакал. Утре в 5 пак има протест, ела и ще говорим по същество. Ако не си в България, не се обаждай тогава.
                            Last edited by Zalmoxis; 10.07.2020, 00:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Ами 10к против пеевски забравяли ли...при орешарски на 30 минута....В момента хората ще излезат ако знаят че и други ще излязат за кауза...
                              Изучава се в унивеситетити и тинк танковете, изкуство за ръководене на масите, десертации се пишат (Хилъри), изследвания се правят.
                              Ясно е, има недоволство, въпроса е да го канализираш.
                              Голямата картина Монти ...

                              Има един азиатски спорт, използва твоят замах да те неутрализира, а те спортистите едни такива слабички, ама с големи чела ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                Не говоря за тебе, говоря за масата на ядрото, знам какво говоря.
                                Ти и твойте плочкаджии (и ИТ та), щом сте по-добре с главата що чакахте 11 години един тулуп да ви краде,
                                щото иначе 1000 трудно се събират за протест.
                                Спонтанни са само абортите.
                                Баси и матряла, колко сте лесни за ръководене.
                                Ей така Царя лесно Ви излъга навремето.
                                Ами 10к против пеевски забравяш ли...при орешарски на 30 минута....В момента хората ще излезат ако знаят че и други ще излязат за кауза...

                                Коментар

                                Working...
                                X