IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всеки може да пуска всякакви клевети за политическите си противници..Това само показва нивото му..

    Коментар


    • Уважаеми модераторе X_Y, държа да се знае, че позицията ми по изнесената от Имхотеп компрометираща информация за Киро беше: "трябва да сме сигурни, че източвикът е достоверен, иначе ставаме като тях". Т.е. защитил съм Киро до доказване на принадлежността му към ДС и БСП, а не съм се заяждал. Заяждането е под нивото ми.

      Коментар


      • Мутренската кочина се тресе от страх..

        Коментар


        • Съдиите трябва да отговорят и на правителството може ли редови прокурор да разследва Иван Гешев

          Коментар


          • Очакваме да тръгнат процедурите по оперативните програми в подпомагане на фирмите за дигитализация и технологична модернизация, посочи Васил Тодоров от БТПП

            Коментар


            • Руските слуги ГЕРБ ЩЕ ОТГОВАРЯТ ЗА ПРЕДАТЕЛСТВОТО СИ КЪМ БЪЛГАРИЯ..Комуниста БМБ ще бъде съден за корупция и кражби..

              Оставка крадливи комунисти от БКП- ГЕРБ..

              Коментар


              • 6 дни след историческото събитие - приемането на България в ЕРМ-2 - президентът Радев продължава да се прави на умряла лисица и да не го забелязва. Нито дума - нито поздравява българската нация за успеха, което се очаква от институцията, нито отрича?! Все едно, че не се е случило. Дори и след вчерашното изявление, направено от нема и къде, защото дългото му мълчание започна да става конфузно. Изявление, впрочем, което беше обявено предварително и очаквано, но катастрофално разочароващо, защото всъщност нищо не каза. Не съм чул Гешев да е арестувал и ПР-ите му, но през цялото време бях с усещането, че те са отсъствали, когато жена му го е писала.

                Съгласен или несъгласен, Радев не може да игнорира акта на присъединяването ни към ЕРМ-2, защото той е признание за България! Беше предшестван от исторически продължителен и строг мониторинг и завърши успешно! Т.е. Европа каза - ОК, България вече е друга, тя е като нас. Затова още по-странно беше след международната и безпристрастна висока оценка лицето Радев да се изтъпани пред множеството и да го призове към принудителна смяна на законните изпълнителна и съдебна власт с аргументи, които сякаш се отнасяха до друга държава - не тази, която всички тържествено поздравяват?! Аз разбирам, че му се отвори възможност да яхне вълната и не биваше да я пропуска, но когато си Президент - дръж се като такъв, ти си най-високо, тебе всички гледат и слушат. Нямаш право да си безотговорен и да спекулираш в личен интерес или още по-малко да лобираш за чужди интереси, както беше със самолетите!

                Затова призовавам - на този човек, когото катапулта на предизбурната конюнктура изхвърли прекалено високо, спрямо възможностите му, да се даде шанс да слезе от поста на държавен глава и да се порадва на образа си на обикновен политик от социалстическата опозиция. ОСТАВКА!-та би била облекчение и за него и за всички интелигентни хора в страната, които се свиваме като слаби ученици под чина от срам всеки път, когато зине да плюва против родните си? Лекотата и фриволността на изказа му, спорните му тези, незащитени от никакви аргументи, избирателостта му към фактите - будят, меко казано, недоумение!
                Last edited by Спящият бик; 16.07.2020, 13:45.

                Коментар


                • Давай Спящият давай- комунягите ти още не са ти спряли парите..А рубли от Шиши има ли..

                  Коментар


                  • Пауър, напълно съм съгласен с теб- това е другият аспект на нещата..Те са най отвратителното, извратено нещо за България..

                    Коментар


                    • "...След като Методий наговори много работи, ала без да могат да му възразят, кралят каза изпод вежди: „Не измъчвай моя Методий, защото вече се изпоти като при пещ!“ А той рече: „Господарю, еднъж някои люде, като срещнали един изпотен философ, запитали го: „Защо се потиш?“ А той отговорил: „Препирах се с простаци!“

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                        Кире, ти ЗА какво се бориш! Замислял ли си се някога, че си толкова фиксиран срещу ГЕРБ и Борисов (системата), защото нямаш смелостта да се погледнеш в огледалото? Добре, погледни тогава множеството от протестиращи. Единият искал да се върне да живее в България, другият да няма мерки срещу пандемията, защото останал без доходи, третият да е богат и той като "олигарсите", четвъртият просто да живее по-добре, петият да омъжи дъщеря си и т.н. Колкото хора, толкова мераци! Но не се сещат, че всъщност не са доволни от себе си, от това, което (не) са постигнали и затова са си намерили отдушник - да боксират системата, щото им се сторило, че се клати...

                        Добре, да речем, че се смени властта, за системата силно се съмнявам - после какво? Ако ти си си останал същият - все толкова глупав, все толкова ленив, все толкова плах, все толкова непредприемчив, все толкова комплексиран... дали ще си доволен, дали нещо ще се промени за теб? Или ще си останеш същият нещастен хейтър? Тогава кого ще обвиняваш? А, да, забравих, че системата остана непроменена... Значи тя ще да е причината за твоите неудачи! Кръгът се затваря, за да се отвори наново... Както са казали умните хора - няма как да стигнеш, ако не знаеш къде отиваш!... Ти ЗАкъде си, Кире?
                        Пак се обърка.Ние сме против арогантността простотията невежеството мутрите и агресията против наглите калинки.А Борисов е олицетворение на всичко това и страхлив на всичкото отгоре.А ти внимателно погледни шайката внимателно тях ги обединяват простотията наглоста и кражбите
                        Last edited by national power; 15.07.2020, 22:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Спящият фиксиран съм не сам аз , а всеки нормален човек , заради корупцията и лъжите им..Ти можеш ли да ми обясниш защо си фиксиран за тях..Ти не виждаше ли колко вредят на БФБ..Защо писа глупости, че не са комунисти- и комунисти са и са слуги на ПУТИН..ИЛИ ОЩЕ НЕ ВЯРВАШ..ТЕПЪРВА ЩЕ СЕ РАЗБЕРАТ МНОГО НЕЩА ЗА КРАДЛИВАТА ШАЙКА..
                          ЗА, Кире? ЗА кого си?
                          Last edited by Спящият бик; 15.07.2020, 22:44.

                          Коментар


                          • Спящият фиксиран съм не сам аз , а всеки нормален човек , заради корупцията и лъжите им..Ти можеш ли да ми обясниш защо си фиксиран за тях..Ти не виждаше ли колко вредят на БФБ..Защо писа глупости, че не са комунисти- и комунисти са и са слуги на ПУТИН..ИЛИ ОЩЕ НЕ ВЯРВАШ..ТЕПЪРВА ЩЕ СЕ РАЗБЕРАТ МНОГО НЕЩА ЗА КРАДЛИВАТА ШАЙКА..
                            Стига си се излагал да пишеш за мен..Това са селски опорки..Не ме мисли..Аз имам и дивиденти и ренти и имоти и съм ги спечелил сам без корупцията Ви..Това, че не се хвали някой не значи , че не е успешен..Говорим, че тези , които бранеше са вредни за БФБ и България..
                            КАЖИ СИ БЯХ ЧИНОВНИК И МЕ БЕШЕ СТРАХ ЗА РАБОТАТА..НЕ СЕ ПРАВИ НА ГЛУПАВ..

                            Ще се промени за всички ни и за БФБ , когато се махнат милиционеркомунистите..
                            Last edited by Kiro; 15.07.2020, 22:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Спящият, твоите господари излязоха слуги на Путин..Това ти го казахме отдавна, но ти беше слуга на мутрокомунистите докрай..Да видим кога ще се покриеш и ти или ще смениш плочата..Да не се разплачеш за Черешата..
                              Казват, че Нидялко от ПИК хвърлил вече кърпата..
                              Кире, ти ЗА какво се бориш! Замислял ли си се някога, че си толкова фиксиран срещу ГЕРБ и Борисов (системата), защото нямаш смелостта да се погледнеш в огледалото? Добре, погледни тогава множеството от протестиращи. Единият искал да се върне да живее в България, другият да няма мерки срещу пандемията, защото останал без доходи, третият да е богат и той като "олигарсите", четвъртият просто да живее по-добре, петият да омъжи дъщеря си и т.н. Колкото хора, толкова мераци! Но не се сещат, че всъщност не са доволни от себе си, от това, което (не) са постигнали и затова са си намерили отдушник - да боксират системата, щото им се сторило, че се клати...

                              Добре, да речем, че се смени властта, за системата силно се съмнявам - после какво? Ако ти си си останал същият - все толкова глупав, все толкова ленив, все толкова плах, все толкова непредприемчив, все толкова комплексиран... дали ще си доволен, дали нещо ще се промени за теб? Или ще си останеш същият нещастен хейтър? Тогава кого ще обвиняваш? А, да, забравих, че системата остана непроменена... Значи тя ще да е причината за твоите неудачи! Кръгът се затваря, за да се отвори наново... Както са казали умните хора - няма как да стигнеш, ако не знаеш къде отиваш!... Ти ЗАкъде си, Кире?
                              Last edited by Спящият бик; 15.07.2020, 22:28.

                              Коментар


                              • Спящият, твоите господари излязоха слуги на Путин..Това ти го казахме отдавна, но ти беше слуга на мутрокомунистите докрай..Да видим кога ще се покриеш и ти или ще смениш плочата..Да не се разплачеш за Черешата..
                                Казват, че Нидялко от ПИК хвърлил вече кърпата..

                                Коментар

                                Working...
                                X