IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Присъединяването към механизма на обменни курсове не е цел, а само първата стъпка от дълъг процес за присъединяване на лева към еврото

    Коментар


    • Критериите за сближаване не са някаква магическа формула, а трябва много съвестно да се спазват, посочва доц. Юлия Добрева от ВУЗФ

      Коментар


      • Моля, други уточнения да стават на ЛС.
        Аз спирам да спамя, спрете и вие.
        रादोस्त

        Коментар


        • Това е оф-топик, който ще доведе до още повече оф-топик.
          Това не е мястото.
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Как така ще разследваме и разгласяваме информация за потребители? Това няма как да стане по никакъв начин.
            Разбирам корпоративно коректната Ви позиция и я уважавам. Това не ме убеждава да я приема и като обществено коректна. Напротив, в случай като този, когато един трол (Киро) по невнимание се включи от друг свой ник (някакъв Bond беше, но много бързо го скрихте), форумат на Инвестор само би спечелил от банването на лицето зад тях. Корпоративният и общественият интерес биха могли да бъдат задоволени едновременно с такъв подход "closing on the casus".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
              Споменете също така, че искате да публикувате лични нападки, на база собствената ви неприязън, нямащи общо с темата, които ще я напълнят със спам и обиди, и още оф-топици. И в крайна сметка пак ще се наложи да бъдат изтрити.
              Не, не искам да публикувам лични нападки,
              Искам да публикувам публична информация за агенти на ДС които тролят във форума от години.
              Тази информацияме обаче е обидна за агентите.
              Това ли наричате лични нападки?
              Ами че същия е с десетки никове тук. Това лична нападка ли е или лични нападки понеже са много никове?
              И да имам лична неприязън към агенти на ДС които се представят за борци за демокрация.
              А при теб как е?
              Или нямаш нищо общо, ти си модератор само?
              Last edited by Имхотеп; 16.07.2020, 21:06.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Споменете също така, че искате да публикувате лични нападки, на база собствената ви неприязън, нямащи общо с темата, които ще я напълнят със спам и обиди, и още оф-топици. И в крайна сметка пак ще се наложи да бъдат изтрити.
                रादोस्त

                Коментар


                • Xy, виждаш кой инициира клевети те и обидите.. Прави си изводите..

                  Коментар


                  • ХУ, знаеш какво ми е отношението към теб.
                    Затова преди да го постна пак, ще попитам в емаил до инвестира имаме ли право да публикуваме информация публична информация по въпроса. Защото тази информация вече е публикувана тук, във форума още през '13 година.

                    https://forum.investor.bg/forum/%D0%...%D0%B3/page307
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                      Уважаеми модераторе X_Y, държа да се знае, че позицията ми по изнесената от Имхотеп компрометираща информация за Киро беше: "трябва да сме сигурни, че източвикът е достоверен, иначе ставаме като тях". Т.е. защитил съм Киро до доказване на принадлежността му към ДС и БСП, а не съм се заяждал. Заяждането е под нивото ми.
                      Въпреки, че с Киро имаме някои дребни разногласия, напълно поддържам горното мение. Подхвърлянето на такава информация, без необходимите доказателства и без възможност потърпевшия да се защити е некоректно. Освен това, хората в неравностойно положение трябва да бъдат подкрепяни, независимо от възгледите им.

                      Коментар


                      • Да пишете и в Дъбник, да видим там какво ще излезе,,ЧЕ ТАМ ХОРАТА СЕ И ПОЗНАВАТ..
                        Гарантирано ще намерите много източници и цветущи разкази..

                        Модераторе, ето пример кои са троловете и как работят..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                          Абсолютно съм съгласен! Ние и нямаме никаква възможност да проверим достоверността на такава информация. За разлика от Вас. Проверете я Вие и преценете дали да я публикувате, ако е вярна, защото темата е обществено значима. Никой не се съмнява, че във форума гастролират тролове, нали?
                          Защо да нямате възможност?
                          Толкова ли е трудно да напишете в Гугъл какво търсите? Гарантирано ще намерите не само един източник.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Как така ще разследваме и разгласяваме информация за потребители? Това няма как да стане по никакъв начин.
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                              Дали е вярно или е клевета, това което поствате не знам, но при всички случаи да издирвате информация за даден потребител, който не я е предоставил сам, и да я публикувате, не е приемливо.
                              Абсолютно съм съгласен! Ние и нямаме никаква възможност да проверим достоверността на такава информация. За разлика от Вас. Проверете я Вие и преценете дали да я публикувате, ако е вярна, защото темата е обществено значима. Никой не се съмнява, че във форума гастролират тролове, нали?

                              Коментар


                              • Дали е вярно или е клевета, това което поствате не знам, но при всички случаи да издирвате информация за даден потребител, който не я е предоставил сам, и да я публикувате, не е приемливо. Моля, повече да не се публикува.

                                Спящия бик, явно трябваше да ви изтрия с причина: "цитат на изтрито мнение". Не мислех, че ще го вземете навътре.
                                Last edited by X_Y; 16.07.2020, 18:43.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X