IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хърватска ни задмина с поне 200

    Коментар





    • Критериите за конвергенция гарантират, че дадена държава членка е готова да въведе еврото и че присъединяването ѝ към еврозоната няма да доведе до рискове за икономиката на самата държава членка или на еврозоната като цяло.

      https://bntnews.bg/news/kiril-petkov...93422news.html
      https://www.offshore-energy.biz/croa...-kinisis-lngc/

      Коментар


      • Пророчица
        Attached Files

        Коментар


        • Изтърколи се една година от последния ми коментар. Дали 2024 изглежда по-реалистична за приемане на еврото? Според мен шансът е 50/50.

          пп Крил Петков бил повишил значително шансовете ни, поне до 60/60
          Last edited by BONI; 13.05.2022, 17:16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            3.5 милиарда за руски поток. Нула данъци от Лукойл за последните 15 години. 3.5 милиарда за Белене, до момента.
            За патока си прав, ама за Лукойл и Белене вината не е само на ГЕРБ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              За съжаление може и да се окаже вярно. Няма как да не сме с голям дефицит след като:
              - дадоха авансово над 2 милиарда за самолети, дето ги няма
              - дадоха авансово почти 3 милиарда за построяване на Хемус
              - подариха 140 милиона на Цеко и Жирардели
              - отложиха с 10 години концесионите плащания по летище София
              - всеки да допълни с каквото се сеща
              3.5 милиарда за руски поток. Нула данъци от Лукойл за последните 15 години. 3.5 милиарда за Белене, до момента.

              Коментар


              • След като стана ясно, че България повече не може да покрива Маастрихтските критерии за присъединяване, и до 2025-та няма шансове за влизане нито в еврозоната, нито в Шенген, може би трябва да се пусне нова тема със заглавие "Обратно броене до падането на валутния борд".
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  ЗАРАДИ НЕКАДЪРНОТО КОРУПЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ НА БОРИСОВ, БЪЛГАРИЯ ОТПАДА ОТ ЕВРОЗОНАТА И ШЕНГЕН, ЗАЩОТО ПОВЕЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ПОКРИВА МААСТРИХТСКИТЕ КРИТЕРИИ ЗА ПРИСЪЕДИНЯВАНЕ
                  ПРОЧЕТИ ПОВЕЧЕ:

                  https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...dinata-327480/


                  За съжаление може и да се окаже вярно. Няма как да не сме с голям дефицит след като:
                  - дадоха авансово над 2 милиарда за самолети, дето ги няма
                  - дадоха авансово почти 3 милиарда за построяване на Хемус
                  - подариха 140 милиона на Цеко и Жирардели
                  - отложиха с 10 години концесионите плащания по летище София
                  - всеки да допълни с каквото се сеща

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    ОСТАВАТ ТРИ ДО ЧАКАЛНЯТА
                    ЗАРАДИ НЕКАДЪРНОТО КОРУПЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ НА БОРИСОВ, БЪЛГАРИЯ ОТПАДА ОТ ЕВРОЗОНАТА И ШЕНГЕН, ЗАЩОТО ПОВЕЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ПОКРИВА МААСТРИХТСКИТЕ КРИТЕРИИ ЗА ПРИСЪЕДИНЯВАНЕ
                    ПРОЧЕТИ ПОВЕЧЕ:

                    https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...dinata-327480/


                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Забелязахте ли говерньорът на БНБ в оня паметен Петък, два дена след началото на протестите? Какво каза. Че Бойко се е издигнал на нивото на историческото събитие. Вече дори го забравихме това събитие. Много се спореше, кое е първо, това събитие - да ни поканят за Еврото, или да се оправим първо, аз ви казвах, че първо трябва да получим посока и покана, да влезем в Чакалнята и после всичко ще се нагласи и оправи. Не е ли така? Не тръгнаха ли простестите точно когато идваше това събитие, вече всички знаят посоката и всеки иска промяната. БМБ имаше уникален шанс за рестарт, уникален заедно с това събитие. Просто трябваше да разпусне цялата партия и правителство и да се слее с народа, но не го направи.

                      Забелязвате, ли че никой от останалите потици, не се извиси на висотата на това съдбоносно събитие - влизането в Чакалната? Тук таме някой финансист разбра за какво става въпрос, написа някоя статия, но масата не го разбра - защо - защото толкова си могат.

                      България върви към Еврото, много пари ще се налят в Б-я, и вече се наливат. Затова е борбата за кокала, НО дребните душички не разбраха за какво иде реч...и се забрави за какво става въпрос
                      Леле ще потекат реки от мед и масло.
                      Я посочи една държава дето запада са я направили рай?
                      Че аз само за разрушени се сещам
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Забелязахте ли говерньорът на БНБ в оня паметен Петък, два дена след началото на протестите? Какво каза. Че Бойко се е издигнал на нивото на историческото събитие. Вече дори го забравихме това събитие. Много се спореше, кое е първо, това събитие - да ни поканят за Еврото, или да се оправим първо, аз ви казвах, че първо трябва да получим посока и покана, да влезем в Чакалнята и после всичко ще се нагласи и оправи. Не е ли така? Не тръгнаха ли простестите точно когато идваше това събитие, вече всички знаят посоката и всеки иска промяната. БМБ имаше уникален шанс за рестарт, уникален заедно с това събитие. Просто трябваше да разпусне цялата партия и правителство и да се слее с народа, но не го направи.

                        Забелязвате, ли че никой от останалите потици, не се извиси на висотата на това съдбоносно събитие - влизането в Чакалната? Тук таме някой финансист разбра за какво става въпрос, написа някоя статия, но масата не го разбра - защо - защото толкова си могат.

                        България върви към Еврото, много пари ще се налят в Б-я, и вече се наливат. Затова е борбата за кокала, НО дребните душички не разбраха за какво иде реч...и се забрави за какво става въпрос

                        Коментар


                        • 30 дни от приемането на България в ЕРМ-2 - поредната стъпка в евро-атлантическата ни интеграция след НАТО и ЕС и преди ОИСР, ЕЗ и Шенген!
                          32 дни от началото на протестите. Генезисът дава най-добро обяснение за причината и същността на едно явление.

                          Бих искал, когато и да са следващите избори, който и да ги спечели, да може да ни гарантира, че ще продължим напред, а няма да зачеркнем 30 г. демокрация и да се върнем назад във времето и в лапите на Кремъл!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                            Покойник, покойник, ама сте заедно срещу Борисов?! Освен това е старо ченге с негови си информатори и, лично за мен, е доста притеснително това, което разправя за връзката на Христо Иванов и Доган... Да не се окаже накрая, че крадецът вика "дръжте крадеца"! Уж ГЕРБ имали дослук с ДПС, пък то не било точно тъй, ами наобратно! Като си помисля, че на кметските избори Христо Иванов подкрепяше Мая Манолова, звучи ми доста правдоподобно? Щото те и двамата, както казваш, намирисват на политически трупове!?
                            Всеки има правото да е срещу Борисов.Но няма как да съм с човек който в комбина с мутрите в Плевен крадяха коли срещу откупи и се гавреха с полицията....По интересното е че вие сте в съюз с депесе а депесе гласува срещу Правителството защо е тоя театър???Кого си мислите че се опитвате да излъжете.Всичките тука тъпи гербери имате по една гънка в мозъка да ядете спите и отделяте.Нито един от вас няма втора сихнална система крадци суджици лъжци и измамници.Свърши...Вашият път е към Белене

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ха ха ха Румен Петков е покойник политически покойник....От гроба ще излезе за да драпа за власт...Тия отрядни преседатели комсомолски секретари доносници и партийни помияри са проклятието на България...
                              Покойник, покойник, ама сте заедно срещу Борисов?! Освен това е старо ченге с негови си информатори и, лично за мен, е доста притеснително това, което разправя за връзката на Христо Иванов и Доган... Да не се окаже накрая, че крадецът вика "дръжте крадеца"! Уж ГЕРБ имали дослук с ДПС, пък то не било точно тъй, ами наобратно! Като си помисля, че на кметските избори Христо Иванов подкрепяше Мая Манолова, звучи ми доста правдоподобно? Щото те и двамата, както казваш, намирисват на политически трупове!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                                Мълчиш... Добре, може ли аз да те питам като по-вещ в протестите - защо Румен Петков се съмнява в добрите намерения на Христо Иванов? Бива ли такова нещо - уж съюзници против системата, а почнахте да се целите помежду си! Кой накрая ще е лидерът, за кого ще гласуваме на така желаните предсрочни избори?
                                Ха ха ха Румен Петков е покойник политически покойник....От гроба ще излезе за да драпа за власт...Тия отрядни преседатели комсомолски секретари доносници и партийни помияри са проклятието на България...

                                Коментар

                                Working...
                                X