IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сигурност на работното място

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Браво annbet!

    Първоначално изпратено от annbet Разгледай мнение
    Що за тема?

    Работни места - дал Господ! Работодатели - бол, които търсят компетентни, знаещи и можещи служители.

    В тоя смисъл - всяко следващо работно място осигурява по-голяма сигурност и дава по-добри условия за наемният работник /независимо, дали той работи като чистач или като мениджър в определена област/...

    страхотен коментар!
    Attached Files
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
      тази тема ме провокира да проверя достоверността на информацията. Съгласен съм, че участниците тук не са съвсем представителна извадка, но мисля, че все пак можем да добием представа.

      Що за тема?

      Работни места - дал Господ! Работодатели - бол, които търсят компетентни, знаещи и можещи служители.

      В тоя смисъл - всяко следващо работно място осигурява по-голяма сигурност и дава по-добри условия за наемният работник /независимо, дали той работи като чистач или като мениджър в определена област/...

      Коментар


      • Никаква сигурност, всичко зависи от настроението на шефа при мен

        Коментар


        • Моето работно място е много сигурно. Но със сигурност не съм представителна извадка.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • откакто започнах да ходя за кеф на работа - всичко ми светна
            работното ми място е сигурно - до довечера все ще съм тук
            утре ще го мисля наново

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
              Моето работно място е доста ветровито... Така да го кажа.. Нема сигурно..
              така е по високите етажи на администрацията ))
              препоръка е

              Коментар


              • Моето работно място е доста ветровито... Така да го кажа.. Нема сигурно..
                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Сигурност на работното място

                  тази тема ме провокира да проверя достоверността на информацията. Съгласен съм, че участниците тук не са съвсем представителна извадка, но мисля, че все пак можем да добием представа.
                  19
                  Възможно е да ме съкратят
                  36.84%
                  7
                  Възможно е да ми предложат намаление на заплатата или рааботното време
                  10.53%
                  2
                  Не очаквам промяна в заплащане или риск от съкращение
                  26.32%
                  5
                  Предишните 3-4 години се чувствах по-застрашен
                  10.53%
                  2
                  Напротив! Мисля че тази година ще ми увеличат заплата или лесно ще намеря работа за повече пари
                  15.79%
                  3

                  The poll is expired.

                Working...
                X