IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Дай да не се лъжем.Не съм студент а баща на двама студенти.Подкукоросаха ги с лъжливи обещания.Видяха дебелия че пропада годината усетиха че ще дойдат едни хора с вили и лопати и ще им строшат главите.Щото има хора дето работят на три места за да си издържат децата в СУ и изнемогват.А тия безделници боклуци философи се подиграват с труда им.Тоя нещастник философ какво ще работи.Освен да пасе крави за друго не става то и крави дали мое да пасе щото ще ги затрие ма лайна мое да рине.
    Ходил съм на митингите за подкрепа на студентите. И те самите никога не са казвали че искат да провалят годината, или че ще стоят до оставка и така нататък. Твърдяха че ще стоят до когато издържат. Другите интерпретации ги правеше БСП и платените и медии за да настройва хората срещу тях. За това и аз не съм твърдял че трябва да стоят до оставка.

    Какви лъжливи обещания. Представи си студент учещ журналистика. Направил си е труда да влезе да учи, не се влиза лесно там. Учи там четири или пет години. И като завърши какво може да очаква да получи - да работи професионален лъскач на имиджа на някоя партия или да пише клюкарски статии. Същата работа и с останалите. Философския факултет - ами че то отношението към тях е точно това което ти проявяваш. И за тях шанса да правят това което харесват е в България да се развива култура. Но каква култура при мнозинство крепящо се на цигани, пенсионери и бръснати глави.

    Тези студенти протестираха за собствения си живот. Защото ако ситуацията в България не се промени то живота им се обрича на провал. Особено пък ако обичат това което учат. Толкова ли ви е трудно да го схванете това. Някой хора искат като се изучат да се занимават с това което харесват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов
      Написа 300 думи мила моя от които нищо не разбрах. Когато спреш виното вечер започваш много да философстваш
      те, ако разбираха всички, нямаше да е възможен, нито циркът да се случва, нито да сме на това дередже

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Радостта не е чак толкова буйна но е радост.Сега ясно ли ти е че сините са некадърници обикновени некадърници бездарници.Те могат само да крадат и да приватизират.За друго не стават.Да създадат нещо абсурд.Болни мозъци.Разни боклуци от СУ цял живот на ясла ще подкукоросват децата и ще ги използват за лични цели.Комунягите требе да изринат боклука от СУ.Като много знаят и са образовани свободния пазар ги очаква.Бизнеса има нужда от образовани хора.Да видим обаче кой ще ги вземе на работа.Те нали са фенове на пазара и демокрацията.Трябва да се отбият от яслата.Янакиев мое го взема да рине обора на кравите и ще му сложа едно цигане за началник
        Тази окупация не е създавана с цел да постигне някакъв ефективен резултат.
        Протестите на "безформените интелигенти" - също.

        ПиАр машината работи на пълни обороти, но за...рекламен продукт, размиващ идеологемата.

        Целта е съвсем друга,а студентчетата и безлидерните, безформени интелигенти са дребна част от пейзажа.

        За платените - ясно, но има и хора, които им се връзват все още, жалко, че не виждат поне стъпка напред

        Бавно и сигурно си действат похватите, дори сценария е същия - само сменят участниците и тактиката им върви за опаковка на различни продукти и институции...

        Коментар


        • Лафа на Века!

          Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Не ме разсмивай.Боко и управленски опит.Боко освен мутри друго не е ръководил.Всички видяхме докъде стигна държавата при него.А ГЕРБ му го създадоха.Боко е хвалипръцко обикновен медиен герой.Нямал бил телевизии.Той не слизаше от екрана дори още ме е страх да си отворя хладилника да не изскочи и от там и да вика Станишев е виновен..Ти обаче живееш в някакъв различен свят.Залагаш на грешни хипотези и после няма как да ти излязат нещата.Факи проумя че БСП и ДПС са безсмъртни време е ти да го разбереш.БСП е малкия брат на Дънкан Маклауд
          Това направо разкърти всички миФки!

          Браво Пешо! Ти направо им го нарисува все едно с боички.
          Че аз им го разправям отдавна с думи, обаче не им увират тиквите!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Дай да не се лъжем.Не съм студент а баща на двама студенти.Подкукоросаха ги с лъжливи обещания.Видяха дебелия че пропада годината усетиха че ще дойдат едни хора с вили и лопати и ще им строшат главите.Щото има хора дето работят на три места за да си издържат децата в СУ и изнемогват.А тия безделници боклуци философи се подиграват с труда им.Тоя нещастник философ какво ще работи.Освен да пасе крави за друго не става то и крави дали мое да пасе щото ще ги затрие ма лайна мое да рине.
            Точно така. Смърт на студентите и всички които протестират по затворите. Да се отвори Белене. Аман от протестиращи.
            И Южен поток, и Белене ще им направим и заплатите увеличаваме а те протестират, несретници!
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • за палците
              Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Сега да видим за какво ще се хваща БСП, като вече никой не пречи на ученето

              Иначе много ясно че нямаше да стоят затворени вътре с години, кой го знае кога щяха да подадат оставка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Това си е личен избор на студентите, за хора уважаващи личния избор на други хора това е достатъчна причина.

                сега за разни комунисти, фашисти и други подобни свикнали на групови действия, групова съвест и групова безотговорност предполагам че това е напълно неразбираем мотив.
                Дай да не се лъжем.Не съм студент а баща на двама студенти.Подкукоросаха ги с лъжливи обещания.Видяха дебелия че пропада годината усетиха че ще дойдат едни хора с вили и лопати и ще им строшат главите.Щото има хора дето работят на три места за да си издържат децата в СУ и изнемогват.А тия безделници боклуци философи се подиграват с труда им.Тоя нещастник философ какво ще работи.Освен да пасе крави за друго не става то и крави дали мое да пасе щото ще ги затрие ма лайна мое да рине.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Не до безкрай а до оставката.Разни некадърници ги баламосаха щото са кухи лейки ще до седмица Орешарски пада и те си повярваха че са революционери.Един идиот дори с Ботев ги сравняваше.Ч го виж тоя мазен педерунгел некъпан иска да ме учи как да живея.Аз кога протестирах свалихме и Луканов и Пешо Танкиста а тоя нещастник философ ще ми дава акъл.Бате Пешо семе от зелени тикви не взима.Кога ми дойде на знанията опита и нивото тогава мое да разговаря с мен.Сега мое си отвори тефтера и да си води записки кога му говоря.Некадърник с некадърник
                  http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2454485

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Естествено че беше ясно че няма да продължава кой знае колко дълго. Нямам нито един пост в който да твърдя че ще има окупация до безкрай. Всъщност ми се струва че нямам и нито един пост в който да твърдя че децата трябва да стоят там дълго. Все пак това си е техен живот, няма нужда да го правят зависим от някакви корумпирани политици.
                    Не до безкрай а до оставката.Разни некадърници ги баламосаха щото са кухи лейки ще до седмица Орешарски пада и те си повярваха че са революционери.Един идиот дори с Ботев ги сравняваше.Ч го виж тоя мазен педерунгел некъпан иска да ме учи как да живея.Аз кога протестирах свалихме и Луканов и Пешо Танкиста а тоя нещастник философ ще ми дава акъл.Бате Пешо семе от зелени тикви не взима.Кога ми дойде на знанията опита и нивото тогава мое да разговаря с мен.Сега мое си отвори тефтера и да си води записки кога му говоря.Некадърник с некадърник
                    http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2454485

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Кво стана изпокрихте се като мишки.Боко ще спуща ли опорни точки сега кви глупости да пишете у форума?Утре явно ще има оперативка в Банкя и там ще се решава.
                      Това си е личен избор на студентите, за хора уважаващи личния избор на други хора това е достатъчна причина.

                      сега за разни комунисти, фашисти и други подобни свикнали на групови действия, групова съвест и групова безотговорност предполагам че това е напълно неразбираем мотив.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Скоро ще спрете да врякате по улиците и да пречите на нормалните хора.Преди малко други приказки разправяше сега било ясно.Беше ясно на мен Лорда и още няколко човека тука.Отърваха обаче големия бой.Биха ги с техните камъни по празните им глави напълнени с бръмбари от откровени фашисти като Коларова и Янакиев.Тоя последния с вид на Битолски просяк кат го изгонят и ще умре от глад щото е накадърник.Мое го взема да рине на кравите.Лорда ти като вещ по въпроса тоя сега в тъмницата не мое ли да му спретнеш няколко крошета и ритници
                        Естествено че беше ясно че няма да продължава кой знае колко дълго. Нямам нито един пост в който да твърдя че ще има окупация до безкрай. Всъщност ми се струва че нямам и нито един пост в който да твърдя че децата трябва да стоят там дълго. Все пак това си е техен живот, няма нужда да го правят зависим от някакви корумпирани политици.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Преди ни управляваха овчари,сега кравари!!!
                          И кво излезе краварите май го сложиха на умните и интелигентните!!!!!!!Болката не е голяма ма срамът е голям.Е утре кви бъзици ще има ще ги спукат от подигравки.Обикновени неудачници и некадърници

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                            Е бат Пешо, ква е тази буйна радост
                            Радостта не е чак толкова буйна но е радост.Сега ясно ли ти е че сините са некадърници обикновени некадърници бездарници.Те могат само да крадат и да приватизират.За друго не стават.Да създадат нещо абсурд.Болни мозъци.Разни боклуци от СУ цял живот на ясла ще подкукоросват децата и ще ги използват за лични цели.Комунягите требе да изринат боклука от СУ.Като много знаят и са образовани свободния пазар ги очаква.Бизнеса има нужда от образовани хора.Да видим обаче кой ще ги вземе на работа.Те нали са фенове на пазара и демокрацията.Трябва да се отбият от яслата.Янакиев мое го взема да рине обора на кравите и ще му сложа едно цигане за началник

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Кво стана изпокрихте се като мишки.Боко ще спуща ли опорни точки сега кви глупости да пишете у форума?Утре явно ще има оперативка в Банкя и там ще се решава.
                              Преди ни управляваха овчари,сега кравари!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Лорде ти нали работеше хазяйн, ква работа, къв софийски.
                                Понеже нямаш сигур и средно, камо ли висше , не знаеш, че преподавателите като доценти и професори работят до гроб, въпреки личния им бизнес!!!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X