IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    АМИ ЦУЦИ И ИСКРЕТО КОИ ГИ МАААА , А ПЕШО


    Богат Президент, беден народ!!! http://pressadaily.bg/publication/28...мплекс/
    Иво Прокопиев и Плевнелиев с луксозен комплекс | pressadaily.bg
    pressadaily.bg
    Според местните президентът и братя Прокопиеви били в много тесни, приятелски отношения
    Дебелян Пеевски и Мама Свинкя
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • АМИ ЦУЦИ И ИСКРЕТО КОИ ГИ МАААА , А ПЕШО


      Богат Президент, беден народ!!! http://pressadaily.bg/publication/28...мплекс/
      Иво Прокопиев и Плевнелиев с луксозен комплекс | pressadaily.bg
      pressadaily.bg
      Според местните президентът и братя Прокопиеви били в много тесни, приятелски отношения

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        ...Как го язди и налага с атрибута -"диййй, диййй!"
        Хахаааа!
        Ама това е 90% сигурно.
        Сигурно е че Боки маа Офшоркин всяка сутрин и накрая го полага зад врата да му държи до вечерта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          чрез Alex Res
          Милите ни ненагледни реформатори, понеже "оправиха" България, та сега нашичките са ръгнали да "оправят" и Украйна.
          Да помогнем на Украйна да се откъсне от Русия, искат реформаторите
          news.ibox.bg
          Начало / У нас / Политика / Да помогнем на Украйна да се откъсне от Русия, искат реформаторите

          общ е ...спонсорският център )

          Да помогнем на Украйна да се откъсне от Русия, искат реформаторите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            А ти откъде знаеш кой е шефът ми?
            Едно птиченце долетя и ми каза.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Те не са се карали. Нас караха да се мразим. Те са си

              1. Гърне и похлупак
              2. Дупе и гащи
              3. От един червен дол дренки
              4. Гарван гарвану око не вади
              5. Оплетени като свински черва
              Като гледам графиката, не знам как още не сме проговорили турски ...
              Yeah

              Коментар


              • Украинският пътешественик и бизнесмен Анатолий Лубченко е записал сензационно прогноза на Ванга за България в месеците преди смъртта й, съобщи руското радио „Украйна“, базирано в Киев.

                Преди няколко години Лубченко вече обнародва част от записките си, в които е стаил безценна информация под формата на пророчества за България, Русия и цялото човечество. Сега на бял свят излиза конкретна прогноза, визираща нашата страна и настъпващата 2014 г.

                „Кръв, много кръв виждам в София през май 2014. Ония горе ке паднат доле, ке паднат в кръв. Над 100 човеци ще загинат по улиците“, пророкува Ванга.

                Думите й звучат смразяващо на фона на задаващите се евроизбори именно през май идната година, когато се очаква ескалация на набиращото скорост политическо напрежение у нас.

                Източник:ПИК

                МУТРОКОМУНИСТИТЕ ЩЕ ОКЪРВАВЯТ БЪЛГАРИЯ

                Коментар


                • чрез Alex Res
                  Милите ни ненагледни реформатори, понеже "оправиха" България, та сега нашичките са ръгнали да "оправят" и Украйна.
                  Да помогнем на Украйна да се откъсне от Русия, искат реформаторите
                  news.ibox.bg
                  Начало / У нас / Политика / Да помогнем на Украйна да се откъсне от Русия, искат реформаторите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                    Димитър Дъбов собственик на имот за 2 млн. евро във Франция?

                    ПП запознати казват че става въпрос за строителната фирма Билднг-Строй, собственост на Шошо-Дебелака-Дясната ръка на Дъбов(Мешков) и баща на Иванов и истинският представител на СИК за Делиормана, фирма която печели всички обществени поръчки в Шумен и региона
                    Ако вкарат Дъбов в затвора, аз лично ще се радвам. Мръсниците от всяка партия трябва да бъдат наказвани.

                    За закупуване на имоти на Воинтех от Дъбов се говореше отдавна. Не знам защо не се разследват тези неща? Ами Бойко се занимаваше с някакви папки на Станишев, вместо да подкарат далаверджии като Дъбов.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение


                      Вярно ли е, че Станишев се извинил на Лютвито за възродителния процес с думите "Извинявай, Владо!" ....
                      Те не са се карали. Нас караха да се мразим. Те са си

                      1. Гърне и похлупак
                      2. Дупе и гащи
                      3. От един червен дол дренки
                      4. Гарван гарвану око не вади
                      5. Оплетени като свински черва
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Харесва ми съобщението в БЛИЦ, че е имало земетресение в Сърбия - на 12 КМ СЗ от Прищина Това си е "държавата "Косово".
                        Така идва като информация от Европейския център за земетресенията - http://www.emsc-csem.org/Earthquake/....php?id=344297

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Моника с четирите деца и точилката

                          А аз лично винаги съм си я представял с гумения ... и Серго...
                          ...Как го язди и налага с атрибута -"диййй, диййй!"
                          Хахаааа!
                          Ама това е 90% сигурно.

                          Коментар


                          • "Едно общество може да е демократично, когато никой не е толкова богат, за да може да купи някого и никой не е толкова беден, за да е готов да се продаде", Жан-Жак Русо!

                            МУТРОКОМУНИСТИТЕ ОГРАБИХА БЪЛГАРИЯ

                            Коментар




                            • Вярно ли е, че Станишев се извинил на Лютвито за възродителния процес с думите "Извинявай, Владо!" ....
                              Yeah

                              Коментар


                              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                                Коментар

                                Working...
                                X