IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • монти, ми по-добре боко отколкото гея.
    Точно затова работите вие, червените чуми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      По равно са интервюираните, които смятат, че предсрочни парламентарни избори са необходими, и тези на противоположното мнение - по 42 на сто.

      Доверието в президента продължава да спада

      Тенденцията от лятото доверието в президента Росен Плевнелиев да намалява се запазва и през този месец, отчитат социолозите. Едва 30% вярват на държавния глава срещу 58 на сто на обратната позиция. Толкова ниски стойности от "Галъп" не са отчитали в двата президентски мандата на Георги Първанов (2002 - 2012 г.).


      Ако изборите са днес, за БСП биха гласували 21.4 на сто от всички интервюирани, или с около процент по-малко от миналия месец. Подкрепата за ГЕРБ също намалява с толкова - за партията на Бойко Борисов през ноември биха гласували 18.1 на сто.

      Стамболов ,понеже ни пусна това изследване ,какво ще кажеш за Чехлю.....
      боко и електоралните нагласи...
      Президентът си е президент, а след Пловдив аз съм оптимист за ГЕРБ

      А сега ти да обясниш защо те е страх от избори при тези благоприятни прогнози. Може би заради този факт:

      Галъп: Неодобрението към кабинета "Орешарски" достига 65%
      http://www.mediapool.bg/galap-neodob...ews213698.html

      Хайде де бори са на избори, нали си юнак. Ако спечелиш първото място, ще можеш да се коалираш свободно с Местан (Доган), Болен, капута-дудук и с който друг пожелаеш. А омразния Бойко Борисов и ГЕРБ ще седим в опозиция.

      Защо не ти стиска





      Коментар


      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
        Такъв какъвто е резултата от едни нови избори с доста по голяма активност и пове4е партии в него , зашото ако преброиш колко са гласували за сегашната влaст може да ти стане смешно . След това може да се търси подкрепа за надпартийно правителство ..., но не може да се гавриш и да си мислиш 4е си ве4ен . Боко го разбра малко късно но февруари го разбра и той ......
        Ставаш смешен...
        давай по същество...
        Боко не ме интересува какво е разбрал..
        На митинга в Пловдив ,той каза че ще е новия премиер..
        Така ,че нищо не е разбрал...
        Ти кого избираш...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Вуквата ч е най-горе в ляво от 1. Над табулатора.
          А биквата Б е по средата на долния ред надесно от левия шифт.

          Аааххх виеее, червени тролове!
          Last edited by Факушкa; 19.11.2013, 15:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            А вземи свали тона и влез в нормален диалог...не си на митинг.
            Сега кажи ,коя от трите конфигурации избираш да ни управлява и защо..
            Ако имаш четвърта , с удоволствие ,ще я чуя и нея...
            Такъв какъвто е резултата от едни нови избори с доста по голяма активност и пове4е партии в него , зашото ако преброиш колко са гласували за сегашната влaст може да ти стане смешно . След това може да се търси подкрепа за надпартийно правителство ..., но не може да се гавриш и да си мислиш 4е си ве4ен . Боко го разбра малко късно но февруари го разбра и той ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
              Пак социолози!
              Хайде да отиваме на избори, че да се преброим най-после
              Най-безболезненото решение!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                Ако си мислиш 4е нещо зависи от него БРАВО затова се 4удеше къде да погледне за Пеевски , в момента ДПС коли и беси ако знаеш колко хора върнаха по стари позиции в областни съвети и комисии a за Пеевски Ментата , Сикаджията не ми се говори . Ние сме единствения народ които продължава да гласува за партия която ни доведе до катастрофа 1997 , но както и да е безнаказаността е много по страшна зашото знаят добре 4е си имат покорни мишки като теб където предпо4итали Орешарски без зна4ение кой назна4и и какво направи .
                А вземи свали тона и влез в нормален диалог...не си на митинг.
                Сега кажи ,коя от трите конфигурации избираш да ни управлява и защо..
                Ако имаш четвърта , с удоволствие ,ще я чуя и нея...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                  Интересно за Цветан Василев всеки мъл4и нали ...., по4вайте ги вси4ки а недейте да подбирате спрямо полити4ески пристрастия ...
                  Вуквата ч е най-горе в ляво от 1. Над табулатора.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Олигарски няма да може да устиска на утрешния БУНТ !!!
                    Хахахахааа
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                      "Галъп": Близо половината българи подкрепят студентската окупация, за 72% страната върви към по-лошо
                      http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/..._studentskata/

                      Тази държава ще се умири и ще просперира, когато Димитър Дъбов и Иван Иванов от Шумен влязат в затвора поне за 10 години.
                      Пак социолози!
                      Хайде да отиваме на избори, че да се преброим най-после
                      Yeah

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Аз приказки не чета от 10 годишна възраст...
                        така ,че никой не може да ме зомбира в полза на някой...
                        На мен , историйте за нероден Петко и за Приказния принц.... вече не въздействат...
                        от идването на Царя ...
                        Аз Кунева не я виждам като принцеса , а Касим Дал вместо като принц го виждам като Баязид... а Хубавото Наде по скоро, като Класната ....
                        Дадох три алтернативи на пишещите тук и никой не посочи някоя...
                        Ама всичките плюят сегашното правителство.....

                        Та ти коя избираш ..
                        1. БСП ,ГЕРБ....
                        2. БСП , ДПС плюс бареков..
                        3. ГЕРБ ,РБ , плюс бареков....

                        Бих избрал Голяма коалиция..но вероятността да се върнат старите муцунивв БСП... Гоце ,Р.Петков ,Овчаров , добрев и т.н....заедно с лумпените от ГЕРБ не ми е по вкуса..
                        Та затова съм за Орешарски..доказан професионалст във Финасите...
                        Ако си мислиш 4е нещо зависи от него БРАВО затова се 4удеше къде да погледне за Пеевски , в момента ДПС коли и беси ако знаеш колко хора върнаха по стари позиции в областни съвети и комисии a за Пеевски Ментата , Сикаджията не ми се говори . Ние сме единствения народ които продължава да гласува за партия която ни доведе до катастрофа 1997 , но както и да е безнаказаността е много по страшна зашото знаят добре 4е си имат покорни мишки като теб където предпо4итали Орешарски без зна4ение кой назна4и и какво направи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          "Галъп": Близо половината българи подкрепят студентската окупация, за 72% страната върви към по-лошо
                          http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/..._studentskata/

                          Тази държава ще се умири и ще просперира, когато Димитър Дъбов и Иван Иванов от Шумен влязат в затвора поне за 10 години.
                          По равно са интервюираните, които смятат, че предсрочни парламентарни избори са необходими, и тези на противоположното мнение - по 42 на сто.

                          Доверието в президента продължава да спада

                          Тенденцията от лятото доверието в президента Росен Плевнелиев да намалява се запазва и през този месец, отчитат социолозите. Едва 30% вярват на държавния глава срещу 58 на сто на обратната позиция. Толкова ниски стойности от "Галъп" не са отчитали в двата президентски мандата на Георги Първанов (2002 - 2012 г.).


                          Ако изборите са днес, за БСП биха гласували 21.4 на сто от всички интервюирани, или с около процент по-малко от миналия месец. Подкрепата за ГЕРБ също намалява с толкова - за партията на Бойко Борисов през ноември биха гласували 18.1 на сто.

                          Стамболов ,понеже ни пусна това изследване ,какво ще кажеш за Чехлю.....
                          боко и електоралните нагласи...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Ако ще да го пратят на Арменския поп.

                            Ето ти линка http://www.armenskipop.net/
                            "Галъп": Близо половината българи подкрепят студентската окупация, за 72% страната върви към по-лошо
                            http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/..._studentskata/

                            Тази държава ще се умири и ще просперира, когато Димитър Дъбов и Иван Иванов от Шумен влязат в затвора поне за 10 години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Олигарски няма да може да устиска на утрешния БУНТ !!!
                              на теб какво да ти кажа...
                              всичко съм написал....
                              дано си полезен в къщи и ти се радват ,като на малко дете.....

                              Коментар


                              • Олигарски няма да може да устиска на утрешния БУНТ !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X