IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Е разбирам те ,не е лесно да те оперират от мъжките атрибути дали във фидическия или в духовния случай.....

    Поне можеш да кудкудякаш ....
    Ей трол имаш ли лукова глава?
    г-жа Фирдевс.2015г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
      Утре ли да им мачкаме луковите глави. А още ден?
      Няма какво да ги БАВИМ !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Бигша, ще има и помощ бре. Утре ще ги КАНДИЛНЕМ комуноидите !!!
        Утре ли да им мачкаме луковите глави. А още ден?
        г-жа Фирдевс.2015г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Докторите са ми забранили да се фащам на бас. Обаче утре сигура пада правителството. Голям бунт ще е. Ако случайно се задържи по чудо, 8 декември не мое го прескочи.
          Е разбирам те ,не е лесно да те оперират от мъжките атрибути дали във фидическия или в духовния случай.....

          Поне можеш да кудкудякаш ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
            Така е прав си. На мене тука ми е близо ама от 160 дни съм ходил на около 60. Не ми е далеко, тежко ми е, ода да викам с/у оная измет а на същата И е през у-я.
            Ама Нищо аз мога да чакам.
            ИЗМЕТ - това е точната дума. Требе да ги ИЗМЕТЕМ !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              мечо,
              Спам е за такива като теб ,който една книга не са прочели...:
              Който не прави разлика между Чарли Чаплин и Джералдин Чаплин..
              Който не прави разлика между Фенимор Купър и Карл Майн..

              Който единственото което е прочел.. Анархията майка на порядъка..
              Даже не е чел Маркс а не Братя Маркс...
              Имена .като
              Шопенхауер и Нитче нищо не му говорят...
              Даже и Павлов не знаеш......
              Нитче и Карл Майн верно нищо не ми говорят
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Далеко ми е Софията. Виж зимъска ходих на някои от Варненските бунтове.

                Ама то се чува и че в други градове ще почнат да се бунтуват хората. Ако се запали и Варна там съм !!!
                Така е прав си. На мене тука ми е близо ама от 160 дни съм ходил на около 60. Не ми е далеко, тежко ми е, ода да викам с/у оная измет а на същата И е през у-я.
                Ама Нищо аз мога да чакам.
                г-жа Фирдевс.2015г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Чува се! Как да не се чува?

                  Това, което чуваш като допреш раковината до ухото си не е морето Мечка, ами е шума от празната ти глава.

                  Айде на бас, че нито утре, нито други ден, нито тази седмица или месец ще има бунт. Няма да има бунт и оставка преди 24 декември 2013г. Хващам се на БАС.
                  НА 100 лева. Не на бутилки. На 100 левчета.
                  Ако спечелиш лично ще дойда да ти ги донеса в Провадия на 25 декември.
                  А? Кво ще кажеш?
                  Ако загубиш, ти ми ги носиш в Шумен. Не е далече.
                  Докторите са ми забранили да се фащам на бас. Обаче утре сигура пада правителството. Голям бунт ще е. Ако случайно се задържи по чудо, 8 декември не мое го прескочи.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Аз сабале писах, че утре е легендарния бунт. Сичко по надоле е спам.
                    мечо,
                    Спам е за такива като теб ,който една книга не са прочели...:
                    Който не прави разлика между Чарли Чаплин и Джералдин Чаплин..
                    Който не прави разлика между Фенимор Купър и Карл Майн..

                    Който единственото което е прочел.. Анархията майка на порядъка..
                    Даже не е чел Маркс а не Братя Маркс...
                    Имена .като
                    Шопенхауер и Нитче нищо не му говорят...
                    Даже и Павлов не знаеш......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Далеко ми е Софията. Виж зимъска ходих на някои от Варненските бунтове.

                      Ама то се чува и че в други градове ще почнат да се бунтуват хората. Ако се запали и Варна там съм !!!
                      Чува се! Как да не се чува?

                      Това, което чуваш като допреш раковината до ухото си не е морето Мечка, ами е шума от празната ти глава.

                      Айде на бас, че нито утре, нито други ден, нито тази седмица или месец ще има бунт. Няма да има бунт и оставка преди 24 декември 2013г. Хващам се на БАС.
                      НА 100 лева. Не на бутилки. На 100 левчета.
                      Ако спечелиш лично ще дойда да ти ги донеса в Провадия на 25 декември.
                      А? Кво ще кажеш?
                      Ако загубиш, ти ми ги носиш в Шумен. Не е далече.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Бигша, ще има и помощ бре. Утре ще ги КАНДИЛНЕМ комуноидите !!!
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Айде "ДЕСНИТЕ" !!!
                          Мъка, мъка, ДСБ!

                          И това доживяхме - най-дясната от десните партии в България да призове за помощ синдикатите за спасение на спихващия по жълтите павета протест. В невиждан и нечуван досега исторически апел от ДСБ се обърнаха официално към "Подкрепа" и КНСБ "да дадат социалните и икономическите аргументи на най-бедните граждани в ЕС и да ги канализират в легитимен протест." Поводът - всички форми за натиск вече са се изхабили, а резултатът изглежда нулев.

                          Очевидно след краха на новия морал, който си приписаха костовите хора, идеологическото безсилие на старата десница удари поредно дъно. Защото да агитираш синдикатите за повече леви искания и лицемерна загриженост за бедните си е класическо падение в байганьовски стил. Типично за хора, загубили всякакви ориентири и "опорни точки" в неистовия си опит да се доберат до властта. Същите тези вманиачени от собствената си непогрешимост "умни, морални и интелигентни ВИП-ове", които само допреди дни с див сарказъм се разграничаваха от "простолюдието", което било мързеливо, тъпо и непросветено.

                          Оказа се, че нормалните българи все пак имат глави на раменете си и не се поддават така лесно като стадо да им казват какво да правят и какво не. Интересно защо умниците от ДСБ не се хванат да организират и убедят мнозинството граждани, че циркът във всичките му форми, които разиграват вече месеци наред, е правилният път? Отговорът е прост - защото не предлагат никаква сносна алтернатива. Затова и отношението към тях си остава като към политически лузъри. Мъка, мъка, ДСБ!

                          Дума

                          Добре че както казва Анон.... повечето избиратели са десни...

                          Какво пееше Милена?
                          Животът е труден,
                          но понякога плах,
                          наляво да тръгнем,
                          но със десния крак.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Това е било когато не е имало жени. Аре стягай се, припасвай корема, удари една контра и да те видим при студент(к)ите
                            Далеко ми е Софията. Виж зимъска ходих на някои от Варненските бунтове.

                            Ама то се чува и че в други градове ще почнат да се бунтуват хората. Ако се запали и Варна там съм !!!
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Александър Симов както винаги е прав.

                              Банкерката-джедай

                              /Поглед.инфо/ "Аз съм участник в прехода, но от светлата му страна и се гордея с това". Тази реплика на банкерката Цветелина Бориславова обиколи със скоростта на светлината виртуалното пространство и взриви и без това истерясалата публика.

                              Винаги е страшно, когато крупните финансисти на страната демонстрират такова кино-мнение за себе си. Нали си спомняте "Междузвездни войни" - имаше светла и тъмна страна. Очевидно Бориславова се изживява като млад джедай (да не се бърка с млад меринджей), който освен с натрупване на пари се е борил с прииждащия политически мрак.

                              Интересно, обаче, въз основа на какво е дадена преценката за принадлежност към светлата страна. Защото, ако попитате обикновените българи за имиджа на Бориславова, ще чуете думи, които не могат да прозвучат в ефир без задължителна червена точка. И ако решим, че обикновените българи са злобари, и не могат да оценят просперитета на една успяла жена, нека да припомним, че през 2007 година американското издание "Конгрешънъл куотърли", в статията си за Бойко Борисов, отдели специално внимание на Бориславова.

                              Очевидно светлите джедаи в този тъмен преход са поддържали доволно количество връзки с бойците от тъмния фронт. Да не говорим, че светлата банкерка бе известна с връзката си с един от най-черните типове по време на тези дълги и преходни години. В "Конгрешънъл куотърли", издание на Американския конгрес, Бориславова фигурираше със своя знаменателен прякор "Tsetsa the Sex" (Цеца Секса). Но това вероятно се дължи на светлите страни на характера й.

                              Вън от шегата - нима е нормално да гледаме по телевизионните екрани как част от най-тъмната олигархия се опитва да си купи невинност. Тази подмяна - черните да се считат за светли, е кървяшата рана в този живот. И никой не попита светлата джедайка за нейното тъмно минало. Никой. Интересно е как на олигархията все й се спестяват неудобните въпроси. Тя заради това се прави на бяла. Знае, че няма кой да я оспори.
                              Мутресата на "светлата" страна
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                – Какво е войната Одисей – попитал Ахил
                                –Стари мъже говорят, млади мъже умират
                                Това е било когато не е имало жени. Аре стягай се, припасвай корема, удари една контра и да те видим при студент(к)ите
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X