IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Не само чл 1, ами и лагера в Белене трябва да се възстанови. Ако е малък острова, може и на територията на АЕЦа. Да копаят гьоловете говедата!
    Гигов не е необходимо да се копае Като изметем всички говеда от 24 годишният преход ,ще уредя да ги заточат в затворите в Швеция.И без туй са останали без затворници и искат да затварят четери така ,че на драго сърце ще приемат бг продажниците.
    Last edited by коки; 19.11.2013, 22:59.
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Лорде предложенията ти към старата госпожа Фирдевс са недвусмислени.
      Не мислиш ли че е по-благоразумно да пазим кръвното И стабилно, а дяволите заспали?
      г-жа Фирдевс.2015г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
        Гигов надушвам Опорни точки. Даже още по-зле.
        Положението не е розово. Прозират елементарни прийоми. Заговаряш някого във форума и малко след това казваш да ти се "маха от главата" или "не ме занимавай повече със себе си".
        Кай'чесно, проблема сериозен ли е?
        Надушваш си оаканите гащи от предните прогнози.
        Колкото позна тогава, толкова ще познаеш и сега. Трол!

        И Аз ли заговарям някого бе троле?
        Що не прегледаш малко форума, за да видиш че OMG ме споменава в поста си ПЪРВА.
        Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
        Гигов, ти се кефиш, ама "гусин съсел" прободен в сърцето изглеждаше, докато се възмущаваше от КНСБ.
        Вадиха пачките за животновъди, миньори, дофтури ... не знам как допуснаха да ударят на камИк със синдиката ...
        Аз не се занимавам с тролове, освен ако не ме засегнат.

        А за проблема.... ДА! Сериозен е.
        Сериозен проблем на този форум е присъствието на тролове като теб и Мечкобиков! Защото такива като вас осират форума с троленето си!
        Нали ТИ каза вчера, че няма да спреш да се лигавиш? Щом модераторите търпят потребители, чиято единствена цел е да се лигавят, то нищо добро не очаква форума.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
          Лилето кога стана баба бе

          Или аз не съм я огледал добре
          Даго туря на баба му!Аз съм я огледал колко да я ева, с ролетки

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Тоа вече е бабоеб!
            Лилето кога стана баба бе

            Или аз не съм я огледал добре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
              Сигурно 20 пъти питах - не какво ще гонят кукерите, а какво искат да дойде.

              Никой не отговаря! Ти ако имаш отговор, просто сподели!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Ша си купя голямо пакетче семки и бутилка бира....... че пак ще ни изнасят шоу.
                ВзЕми и шампанско за финалния флашмоб.
                г-жа Фирдевс.2015г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                  Няма да е утре щото Бабуина е опериран и не е във форма
                  Тоа вече е бабоеб!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                    Ооооо.... и още как, само сядай пред телевизора и гледай.
                    Няма да е утре щото Бабуина е опериран и не е във форма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      На мене не искам нищо да ми оправяш!!!Но не знам как може да се заблуждава така човек!!!Лъжат твоите другари хората,че ще направят нещо,само и само да се докопат до власт!!!Без нея те са нищожества!!!И аз ще почакам да вида как хората ще ви гонят с колове!!!
                      Сигурно 20 пъти питах - не какво ще гонят кукерите, а какво искат да дойде.

                      Никой не отговаря! Ти ако имаш отговор, просто сподели!

                      Коментар


                      • Фирдевс, be my lady of the night!!!

                        http://www.youtube.com/watch?v=Xh_1pYNabc0

                        Моля те!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          То и сега трябва да е çл.1 предвид идиотите!.....
                          Не само чл 1, ами и лагера в Белене трябва да се възстанови. Ако е малък острова, може и на територията на АЕЦа. Да копаят гьоловете говедата!
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                            Ооооо.... и още как, само сядай пред телевизора и гледай.
                            Ша си купя голямо пакетче семки и бутилка бира....... че пак ще ни изнасят шоу.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Хей соросоидчетата , утре ше свалите ли правителството ....пак
                              Ооооо.... и още как, само сядай пред телевизора и гледай.
                              г-жа Фирдевс.2015г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                                Махай ми се от главата!
                                За тебе доктор, очевидно е свързано с уголемяването на бюста. Ама като си грозна, мъжът ти пак ще ходи по чуждо каквито и ц... да си сложиш.
                                Гигов надушвам Опорни точки. Даже още по-зле.
                                Положението не е розово. Прозират елементарни прийоми. Заговаряш някого във форума и малко след това казваш да ти се "маха от главата" или "не ме занимавай повече със себе си".
                                Кай'чесно, проблема сериозен ли е?
                                г-жа Фирдевс.2015г.

                                Коментар

                                Working...
                                X