IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Ти наред ли - всеки ден съм по жълтите павета - не ги гледам само по телевизията. Вече почнахте да отричате и очевидни факти.
    Не ме интересува къде си всеки ден.
    Ето ти камерата. http://kamerite.bg/camera/view/4/%D0..._campaign=home

    Сега там има само един полицай.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Е нямаше как.Заради въпросната снимка ме баннаха
      Не са те баннали заради снимка. Няма начин. Просто лъжеш. Не се притеснявам да кажа. ЛЪЖЕШ. За друго са те баннали.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Това естествено е герберастка манипулация. Преди два часа гледах камерата пред НС. Имаше двама полицаи.
        Така че не ми дрънкай герберастките си глупости.

        А бих одобрил повишаване на данъците на заможните, с което да се плати за още 10 000 жандармеристи, които да противодействат на софийските идиоти. Само обаче ако ще си използват палките. И то здраво.
        Ти наред ли - всеки ден съм по жълтите павета - не ги гледам само по телевизията. Вече почнахте да отричате и очевидни факти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
          Новина от Лондонския протестен таен революционен комитет (ЛПТРК):
          Насрочената за 26 ноември лекция на лидера на ПЕС и БСП Сергей Станишев в престижното London School of Economics на тема "Европейска интеграция" е отложена за неясно кога. Причина не се съобщава.
          Ето какво смятаме ние. Някой вече се страхува от неудобни въпроси, или вече изпада, като своето творение правителството на Орешарски, във видима международна изолация.
          Nорешарски!
          Ами то всеки подслушва - не само американците. И всекиго подслушват - не само Меркел. А предполагам с особено настървение подслушват тези които се опитват да прокарват руски интереси в ЕС.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Ами НИЩО не пазят на паркинга.
            Видя ли полицейски кордон да пази паркинга?
            Там ли паркират колите си депутатите? Че да ми пускате някакви сълзливи снимки?

            Аз се чудя защо полицаите не бият? Щом има нападение срещу полицай, трябва първо бой, а след туй арест и бой.
            Да се научат!
            Не човек, а желязо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Взех да си ги представям как се прегръщат, голи, това много гадно нещо изглежда. По-добре някакви по-нормални работи да си представяме

              Ми това са на съни вижданията. Парламента и правителството да си "работят", за да променят законите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Гигов - Центъра на София е като под обсада - 2 метра полицай, 2 метра полицай. Не само кордони пред платени паркове правят, ами и пред градинки, тротоари, пътни знаци и каквото там ти хрумне.

                Сигурно половината полицаи в държава са командировани на жълтите павета. да се чуди човек как в останалата част на държавата не скачат престъпленията - очевидно тези полицай само си клатят краката и пазят властта - така че е редно да бъде доста сериозно намален състава им. Ако не от комунистите, то от следващите. Очевидно нищо няма да се случи и да са на половина.
                Това естествено е герберастка манипулация. Преди два часа гледах камерата пред НС. Имаше двама полицаи.
                Така че не ми дрънкай герберастките си глупости.

                А бих одобрил повишаване на данъците на заможните, с което да се плати за още 10 000 жандармеристи, които да противодействат на софийските идиоти. Само обаче ако ще си използват палките. И то здраво.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Новина от Лондонския протестен таен революционен комитет (ЛПТРК):
                  Насрочената за 26 ноември лекция на лидера на ПЕС и БСП Сергей Станишев в престижното London School of Economics на тема "Европейска интеграция" е отложена за неясно кога. Причина не се съобщава.
                  Ето какво смятаме ние. Някой вече се страхува от неудобни въпроси, или вече изпада, като своето творение правителството на Орешарски, във видима международна изолация.
                  Nорешарски!
                  Yeah

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Ами НИЩО не пазят на паркинга.
                    Видя ли полицейски кордон да пази паркинга?
                    Там ли паркират колите си депутатите? Че да ми пускате някакви сълзливи снимки?

                    Аз се чудя защо полицаите не бият? Щом има нападение срещу полицай, трябва първо бой, а след туй арест и бой.
                    Да се научат!
                    Защото шефовете им ще се направят на ударени, ама полицаите ще бъдат съдени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Можеш да си преговориш какво пазят на паркинга Гигов
                      http://www.youtube.com/watch?v=nsG-Nup9hvg

                      Долу горе където скача на колата - от там е правена снимката.
                      http://www.youtube.com/watch?v=nsG-Nup9hvg
                      Ами НИЩО не пазят на паркинга.
                      Видя ли полицейски кордон да пази паркинга?
                      Там ли паркират колите си депутатите? Че да ми пускате някакви сълзливи снимки?

                      Аз се чудя защо полицаите не бият? Щом има нападение срещу полицай, трябва първо бой, а след туй арест и бой.
                      Да се научат!
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                        Другарите-пумяри се ги пазят от протестиращи!?!
                        http://offnews.bg/files/uploads/2013/11/IMG_8388.jpg
                        Тези са направили кордон пред храстчета - хахаха. да го бяха направили на митинга на БСП, ами тогава орките щяха де припикаят сфетофарите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Ти не си чел скоро, но гигов се оказа червен платен трол. Доказано!
                          Е нямаше как.Заради въпросната снимка ме баннаха
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение

                            Няма как да стане изведнъж всички се прегръщат и казват:

                            "Ох, стига сме крали вече, дай да върнем окраденото, и да променим законите така че повече никога да не се докоснем до властта. Да влезем в затвора щото сме престъпници. Но ние сме патриоти, България над всичко"

                            Как си го представяш това горното?
                            Взех да си ги представям как се прегръщат, голи, това много гадно нещо изглежда. По-добре някакви по-нормални работи да си представяме

                            Коментар


                            • Другарите-пумяри се ги пазят от протестиращи!?!
                              http://offnews.bg/files/uploads/2013/11/IMG_8388.jpg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Може би Гигов е живял в София в някое друго време ... или в друг свят
                                Ти не си чел скоро, но гигов се оказа червен платен трол. Доказано!

                                Коментар

                                Working...
                                X