IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Гледам Жоро Ганев загладил косъма. Владо Каролев, нещо недоспал ми се вижда. Мисля обаче, че много добре обясниха тъпотията с връщане на данъка, макар че, аз го направих в 2-3 реда, а те изприказваха маса приказки
    Аз нямам нужда по тъпи от мене да ми разясняват каквото и да било.Инак няма да е лошо да приемат необлагаем минимум но с уточнението че за всички доходи над него с плосък данък се облага само разликата между данъчната основа и необлагаемия минимум

    Коментар


    • http://www.radiok2.bg/index.php?k2=1.2527
      Цветан Цветанов: На КСНС ГЕРБ предложи предсрочни парламентарни избори , не беше прието
      radiok2.bg
      Цветан Цветанов: На КСНС ГЕРБ предложи предсрочни парламентарни избори , не беше прието..

      МУТРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Недей плещи идиотии бе!
        Нова и БТВ ша са скъсат да целуват гъза на Бойко!
        Виж ся, борбата е народа срещу олигархията. Олигархията държи всички телевизии без изключение и е напълно нормално да прикриват всичко, което е на страната на народа.

        Основните партии са също на олигархията. Представената люта вражда между тях е медийна, а във форумите се поддържа на ниво от платените тролове.

        Имаше един варненски виц на времето:

        "Един студент от винса се хвалел, че лъжел и двете си приятелки. На първата казвал, че е при втората, на втората, че е при първата, а той можел през това време неподозирано да си учи уроците."
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

          Красимира Нерантзопулу ах, ах, ах......Дянков....... отишъл,държал и се по.рал...чак замирисало..

          Коментар


          • Гледам Жоро Ганев загладил косъма. Владо Каролев, нещо недоспал ми се вижда. Мисля обаче, че много добре обясниха тъпотията с връщане на данъка, макар че, аз го направих в 2-3 реда, а те изприказваха маса приказки

            Коментар


            • Информационна агенция БГНЕС
              Дянков каза, че причина за оставката му са били близо 800 милиона лева за земеделците.
              Симеон Дянков: Отговарях добре за хазната
              news.bgnes.com
              Намирахме се в много тежка ситуация в Европа, и ако си бяхме позволили популизъм бързо щяхме да стигнем до сриване на българския лев. Точно за това тогава се решихме на доста по-агресивна финансова политика.

              ГЛЕДАМ КАРОЛЕВ- ПО МОРАЛЕН БИЛ ПЛОСКИЯ ДАНЪК- ДОБРЕ НО САМО НЯКОЛКО СЛАБОРАЗВИТИ СТРАНИ ГО ПОРДЪРЖАТ- В СКАНДИНАВИЯ НЕ СА ЛИ МОРАЛНИ

              Коментар


              • Ей на, ще обсъждат връщането на данък от минимална заплата. И Владо Каролев е там БТВ-ту

                Коментар


                • http://pik.bg/%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%...ews119616.html

                  Коментар


                  • Бойко Борисов пусна във Фейсбук наградите си от ФБР, ЦРУ и ДЕА! Вижте ги
                    Травмата на коляното ми е по-сериозна отколкото очаквахме с доктора, в следващите 5-6 месеца ще се възстановя, обясни лидерът на ГЕРБ

                    pik.bg/%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%B2-%D1%84%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%B1%D1%83%D0%BA-%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%82%D 0%B5-%D1%81%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D1%84%D0%B1%D1%80-%D1%86%D1%80%D1%83-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D0%B3%D0%B8-news119616.html

                    БРАВО БУЦИЛАНЕ, АМА ЗАЩО ТЕ ПИШАТ ПО СЕКРЕТНИТЕ ДОКЛАДИ, ЧЕ СИ МУТРА

                    Коментар


                    • ООО ФАКИ- МУТРЕНСКИ ТРОЛЕ ВИГЕНИСТ..МНОГО РАНО СИ ОБСЛУЖИЛ ГОСПОДАРИТЕ СИ ПО ФРЕНСКИ

                      А СЕГА ОБЪРНИ ВНИМАНИЕ НА НЕГРАТА МУТРОЖЕНКЕ- НАЛИ СЕ ПРАВИШ НА ЕМИГРАНТ ТРОЛЕ КОМУНИСТ

                      http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...d=0CJ4BEPwdMAw

                      ТЕГАТ ЛИ ТИ ЛИГИТЕ ЗА ГОСПОДАРИТЕ ТИ

                      nh=65&tbnw=87&zoom=1&usg=__OZGqiBfSm9SxgVl7Y0g9uTn fSGE=&docid=EPROaXpkeGhdkM&sa=X&ei=Y5yNUveNM6Sr0QW b64CQCg&ved=0CKEBEP4dMA8

                      Коментар


                      • Вигенин много рано си е освободил днес феновете

                        Гласовете ви хабилитирани чувам...
                        2013-11-20 22:29:15 | Прочитания: 1803 | Коментари: 6 Принтирай Изпрати

                        Гласовете ви хабилитирани чувам...

                        Публикуваме едно към едно призива на Момчил Дойчев, преподавател в Нов български университет, отправен от профила му във Фейсбук. Той е вдъхновен от една изключителна идея на проф. Александър Кьосев от СУ "Св. Климент Охридски". Намираме посланието на Дойчев, както и идеята на Кьосев, за уникални, а размахът на мисълта им е толкова голям, че не намираме за нужно да ги коментираме. След като прочетохме призива, нямаме и сили за това.

                        Подкрепям напълно идеята на проф. А.Кьосев , а именно:

                        да направим седяща „професорска” конституционна стачка пред Парламента на 25 ноември, патронен празник на СУ, е добра идея. Тя е и проста, лесно осъществима идея – примерно, точно в 12 часа без пет минути (символът е ясен) всички желаещи професори и преподаватели (поканени са и са добре дошли и нашите колеги извън Софийския университет, от БАН, от други висши учебни заведения) се събират и първо формират една дълга права линия фронтално пред парламента, а после сядат на земята (на жълтите павета) с лице към него и вдигат своето копие на конституцията в ръка. Всичко трае максимум 5 минути, те не казват абсолютно нищо, защото всичко е ясно: внушението е, че това е протест срещу правителството, но и срещу всички онези институции, които нарушават базови права и самата конституция.

                        Надяваме се, това да бъде ефектен и авторитетен публичен жест, чиято красноречива снимка моментално да обиколи много медии, включително не-български. За целта този път трябва да се включат професори и доценти, т.е. старшия състав, не студенти и млади хора: участниците ще бъдат сравнително малко, но известни публични и интелектуални лица със своя собствена тежест. Ако ни подкрепят творци, журналисти, публични интелектуалци и пр. още по-добре. Зад седналата редица е добре да има надписи „Повече така не може!” и „Подкрепяме студентите!”.

                        Моля всички, които биха се включили в подобна акция на 25 ноември, 11:55, да ни пишат бързо на адрес... Моля всеки от нащата група, който харесва идеята да покани лично и свои приятели, които попадат във фокусната група. Моля юристите да кажат необходимо ли е да депозираме молба за разрешение пред общината.

                        Поех ангажимента от името на вчерашното събрание да напиша тази покана и с настоящия текст го изпълнявам. Понеже не съм наясно с разни неща, както и на кой адрес трябва да се пращат потвържденията, моля за помощ в това отношение. Според мен е достатъчно да бъдем и 40-50 души, но ако се съберем повече ще е добре."

                        Но смятам, че трябва да отидем и пред Конституционния съд, Прокуратурата и МВР. Така ще покажем, че провоохранителните и правоприлагащите институции трябва да спазват Конституцията, а не да бъдат под контрола на едно нелегитимно правителство и една нелегална и противоестествена червено-кафява коалиция.

                        Коментар


                        • Червените троловр по тъмно са застъпили на смяна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Щото медиите са на Дебелян Пеевски, дето Кой кОй коЙ го назначи за шеф на ДАНС !!!
                            Недей плещи идиотии бе!
                            Нова и БТВ ша са скъсат да целуват гъза на Бойко!
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Я за добрутро малко весело настроение с "Господари на ефира"

                              Господари на Ефира - Митинг на ГЕРБ (Пълен смях) 19.11.2013
                              https://www.youtube.com/watch?v=IsdkFDXNhY4



                              "МОРАЛНИТЕ". Докарали циганора от всякъде, не знаят кои са и къде са дошли и ще ме учат на морал!
                              ПФУ!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Нещо не видях сълзливата Деси в някой сутрешен блок. Що ли?
                                Щото медиите са на Дебелян Пеевски, дето Кой кОй коЙ го назначи за шеф на ДАНС !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X