IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вярно е, страхът е огромен.
    В момента са се разчекнали между желаното и възможното:
    Искат да започне лапаницата, но вече шести месец са парализирани (изключае "неотложните" задачи свързани с физическото оцеляване на някои другари, като Южен поток).
    Искат да ни бият, за да започне лапаницата, но ги е страх отново от физическо изтребление.
    Възмущението им е преди всичко от това, че някой си позволява да им пречи на безпрепятствената (зло)употреба с власт.
    Представяли са си само меда, а ги изненадахме с жилото.
    И така разкъсвани в територията между желаното (меко казано) и възможното, вършат грешка след грешка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Не могат да ни бият бре !!! Страх ги е. Не че не искат. Страх ги е, че ще се вдигнем всички и ще ги изтребим, както те трепеха, когато идваха на власт през 1944та.
      После другите били социопати !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Има да, има подкрепа само от платени тролове с по няколко ника. Факи нали ми даде файлчето, за разконспириране на тролове
        Ми разпечатай резултатите де

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Ми да, чудесно беше. А освен това имаме и множество други добри примери от Москва, там онези с гигантските шапки как хубаво бият, муцка.

          Точно така, Овчев да взема пример.
          Не могат да ни бият бре !!! Страх ги е. Не че не искат. Страх ги е, че ще се вдигнем всички и ще ги изтребим, както те трепеха, когато идваха на власт през 1944та.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Да ,нямаше ,беше прието като нещо нормално...
            Гледах видеоклипа и как колата беше разстреляна...
            Ми да, чудесно беше. А освен това имаме и множество други добри примери от Москва, там онези с гигантските шапки как хубаво бият, муцка.

            Точно така, Овчев да взема пример.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Като ти го е дал, как тогава не си разбрал, че форумната подкрепа за Олигарски е само от платени тролове с по няколко ника ???
              При направената прогноза дали да има избори или не ... през юни 67 % казаха не....
              Това е нормално ,защото не можеш да си борсов играч и да искаш да ти падне борсата ....заради политическа криза...
              Ако ти си изкарваш парите като спамиш, мойте идват от качващи се акции...
              Ама е много сложно за теб...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Не си наясно със случая със застреляната американка.

                Тя опита да преодолее с колата си загражденията на Белия дом. Не успя разбира се. След което беше подгонена от полицията. И я застреляха някъде из града. Полицаите са решили че може със гонката из улиците да застраши човешки живот и я застреляха. И не забелязах из Щатите да има сериозни вълнения или дебати по казуса.
                То синът ми следи щатската политика. Той така каза. Нямаше никакви дебати по въпроса.
                Да ,нямаше ,беше прието като нещо нормално...
                Гледах видеоклипа и как колата беше разстреляна...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Факи го даде на мен...
                  Ама си тъп и продължаваш да пишеш...
                  А ти се присламчи..
                  Даже го пита после три пъти защо не става...
                  Като ти го е дал, как тогава не си разбрал, че форумната подкрепа за Олигарски е само от платени тролове с по няколко ника ???
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Не знам какви филми си гледал ,но аз глемах американското шоу .. Най лудите шофьори и полицайте ги стреляха след разпореждане по говорителя на колата да спрат..
                    А случая с американката застреляна при опита да премине загражденията на Сената как ли са се легитимирали през 200 метра, какво ли щеше да стане ако нашите стреляха както там... при преминаване на загражденията....
                    Немаше да има протестъри.... на заплата...
                    Не си наясно със случая със застреляната американка.

                    Тя опита да преодолее с колата си загражденията на Белия дом. Не успя разбира се. След което беше подгонена от полицията. И я застреляха някъде из града. Полицаите са решили че може със гонката из улиците да застраши човешки живот и я застреляха. И не забелязах из Щатите да има сериозни вълнения или дебати по казуса.
                    То синът ми следи щатската политика. Той така каза. Нямаше никакви дебати по въпроса.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Има да, има подкрепа само от платени тролове с по няколко ника. Факи нали ми даде файлчето, за разконспириране на тролове
                      Факи го даде на мен...
                      Ама си тъп и продължаваш да пишеш...
                      А ти се присламчи..
                      Даже го пита после три пъти защо не става...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Самият полицейски автомобил в САЩ също има бадж - това дето му е нарисувано на вратите не е за украса...

                        И не смесвай неизбежна отбрана с полицейско насилие.
                        Я пак ,този бадж ,дали е е направен в монетния двор ...или във Форт Нокс
                        На 8 те полицейските коли който не се пуснаха онзи ден пред парламента да не са с ваденки ,номерата...

                        Тогава какво щеше да стане ако бяха в Тексас...
                        Я пак за баджа...

                        Не знам ,защо си взел позата на боксува круша...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          И как го видя ,неодобрението...
                          Вчера Медиана изкара ,че правителктвото се подкрепя от повече от колкото му искат оставка... и че БСП и ДПС имат мнозинство от 130 депутати...при предсрочни избори..
                          Даже и в един десен форум ,като Инвестор , Орешарски има ,достатъчна подкрепа....от всеки неангажиран...
                          Има да, има подкрепа само от платени тролове с по няколко ника. Факи нали ми даде файлчето, за разконспириране на тролове
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Не, при сегашното неодобрение, нямаше да останат комунисти, живи

                            Те затова ги е страх да стрелят, не че не могат. Комунистите това го могат. Справка - 30 000 разстреляни без съд и присъда след окупирането на България през 1944 година.
                            И как го видя ,неодобрението...
                            Вчера Медиана изкара ,че правителктвото се подкрепя от повече от колкото му искат оставка... и че БСП и ДПС имат мнозинство от 130 депутати...при предсрочни избори..
                            Даже и в един десен форум ,като Инвестор , Орешарски има ,достатъчна подкрепа....от всеки неангажиран...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Не знам какви филми си гледал ,но аз глемах американското шоу .. Най лудите шофьори и полицайте ги стреляха след разпореждане по говорителя на колата да спрат..
                              А случая с американката застреляна при опита да премине загражденията на Сената как ли са се легитимирали през 200 метра, какво ли щеше да стане ако нашите стреляха както там... при преминаване на загражденията....
                              Немаше да има протестъри.... на заплата...
                              Самият полицейски автомобил в САЩ също има бадж - това дето му е нарисувано на вратите не е за украса...

                              И не смесвай неизбежна отбрана с полицейско насилие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не знам какви филми си гледал ,но аз глемах американското шоу .. Най лудите шофьори и полицайте ги стреляха след разпореждане по говорителя на колата да спрат..
                                А случая с американката застреляна при опита да премине загражденията на Сената как ли са се легитимирали през 200 метра, какво ли щеше да стане ако нашите стреляха както там... при преминаване на загражденията....
                                Немаше да има протестъри.... на заплата...
                                Не, при сегашното неодобрение, нямаше да останат комунисти, живи

                                Те затова ги е страх да стрелят, не че не могат. Комунистите това го могат. Справка - 30 000 разстреляни без съд и присъда след окупирането на България през 1944 година.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X