IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Хахаха. Руснаците купуват имоти в чужбина за да имат възможност да избягат от начина по който Путин брани богатството си. Което сигурен съм в неговите очи се припокрива с богатството на Русия.

    Както и да е. Аз не говорих за това че руснаците идват тук - те са плъзнали навсякъде, така че нищо лошо и тук да идват. А за това че за българите Русия все повече се превръща в извор на зло влияние. Влияние, което трябва да бъде прекратено.
    Не си прав, просто съм виждал руснак как си прави сметката, когато смята възвращаемостта, смята каква част ще остане в неговия джоб, в джоба на сина му, в джоба на внука му. Това е сметката на руснак средна класа, който си изкарва парите законно... А иначе има руснаци, които са направили бързи кинти и техния избор е да изнасят навън пари, за да си спасят богатството, но това е друга бира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Не мисля че е важно коя партия на какво се прави гарант. А също както и при самите протести на това как самите граждани възприемат нещата.
      Кое е важно ???
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Русия в момента е страната с най-сериозно изтичане на капитали - на руски капитали. самите руснаци знаят че нищо добро не могат да очакват от тази мафиотска държава.

        но Атака и БСП искат да обвързват точно с този антидемократичен режим, от който самите руснаци се опитват да се измъкнат.
        Да, да, да !!! Така е. Ама това и децата го знаят. Е и ДПС ни обвързва точно с този антидемократичен режим на Путин.

        Въпроса ми е, каква е алтернативата, тъй като и ГЕРБ ги видяхме, че са продажни !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Това е така. Спор няма. Каква е алтернативата те питах ? Щото и ГЕРБ не става. Партия, чийто едноличен лидер има много слаби места и е лесно податлив на чуждо влияние, също не може да бъде гарант за защита на националните интереси и демократично управление.
          Не мисля че е важно коя партия на какво се прави гарант. А също както и при самите протести на това как самите граждани възприемат нещата.

          Коментар


          • Русия в момента е страната с най-сериозно изтичане на капитали - на руски капитали. самите руснаци знаят че нищо добро не могат да очакват от тази мафиотска държава.

            но Атака и БСП искат да обвързват точно с този антидемократичен режим, от който самите руснаци се опитват да се измъкнат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Хахаха. Руснаците купуват имоти в чужбина за да имат възможност да избягат от начина по който Путин брани богатството си. Което сигурен съм в неговите очи се припокрива с богатството на Русия.

              Както и да е. Аз не говорих за това че руснаците идват тук - те са плъзнали навсякъде, така че нищо лошо и тук да идват. А за това че за българите Русия все повече се превръща в извор на зло влияние. Влияние, което трябва да бъде прекратено.
              Това е така. Спор няма. Каква е алтернативата те питах ? Щото и ГЕРБ не става. Партия, чийто едноличен лидер има много слаби места и е лесно податлив на чуждо влияние, също не може да бъде гарант за защита на националните интереси и демократично управление.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Аха! И БСП също ще изчезне от само себе си. Нали. Дет са вика 23 години изчезва, малко и остава.
                Народа постепенно намразвал руснаците. И заобичвал хамериканците. Нъл тъй. И покрай хамериканците е заобичал сините талибани, които освен да мразят Русия и да обичат хамериканците, то друго не умеят. Ах, без малко да забравя! И да плюят комунягите.
                И понеже нашия народ, все повече заобичва сините талибани като тебе, той заслужено ви остави извън парламента. Дан са омърсити от досега с комунистите.

                Много нелепици си изписал днес. Дано поне ти платят подобаващо. Щото тези, които ти плащат да ръсиш мозък, са идиоти, които се възторгват от подобни идиотии.
                От 2 милиона склонни да гласуват за БСП за 20 години пада на 900 хиляди . на мен ми изглежда като БСП наистина да се стопява.

                Твърдото и ядро също се стопява повече от 50%. така че да - БСП изчезва. Столетницата бавно се топи, и скоро съвсем ще умре - поне като влиятелна партия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  А това че Путин брани богатствата на Русия, Е това е големия проблем на мазните дебели чичковци!
                  Хахаха. Руснаците купуват имоти в чужбина за да имат възможност да избягат от начина по който Путин брани богатството си. Което сигурен съм в неговите очи се припокрива с богатството на Русия.

                  Както и да е. Аз не говорих за това че руснаците идват тук - те са плъзнали навсякъде, така че нищо лошо и тук да идват. А за това че за българите Русия все повече се превръща в извор на зло влияние. Влияние, което трябва да бъде прекратено.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    А поколението промитите мозъци от съветска пропаганда намалява постоянно. И няма да минат и десет години и преобладаващото мнение в България за Русия ще е като за империя на злото.
                    Аха! И БСП също ще изчезне от само себе си. Нали. Дет са вика 23 години изчезва, малко и остава.
                    Народа постепенно намразвал руснаците. И заобичвал хамериканците. Нъл тъй. И покрай хамериканците е заобичал сините талибани, които освен да мразят Русия и да обичат хамериканците, то друго не умеят. Ах, без малко да забравя! И да плюят комунягите.
                    И понеже нашия народ, все повече заобичва сините талибани като тебе, той заслужено ви остави извън парламента. Дан са омърсити от досега с комунистите.

                    Много нелепици си изписал днес. Дано поне ти платят подобаващо. Щото тези, които ти плащат да ръсиш мозък, са идиоти, които се възторгват от подобни идиотии.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      да се е чуло скоро мечтата на младите българи да е емиграция в Русия - неее
                      дори на екскурзии в Русия някой да иска ходи - нееее
                      с какво се свързват руските фирми в България - с монополи, ограбване, корупция, развращаване на политическата среда

                      Русия вече не е символ на нещо добро, а извор на престъпления. И самата Русия прави всичко възможно да затвърди това мнение.

                      Ами партиите, които подкрепят руските интереси - Атака - прекрасен символ за това каква политика ни чака ако Русия бъде оставена да прави каквото си иска. БСП - мразена от 70% от българите.
                      Пак си се объркал, близък приятел има партнъор руснак... когато избираха седалището на дружеството избраха Петербург, въпреки нашата примамлива ставка от 10% на държава от ЕС, защо ли? Ами по добре 20% данък от нещо, отколкото 10% данък от нищо...... Не си в час!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Генетична друг път. Все повече хора по на 20-30 че и 40 години мразят Русия. Възрастните поколения може да им се е набило в главата че Русия е големия брат, ама за средните и особено за младите поколения Русия все повече ще става големия престъпник, който ни пречи да живеем нормално.

                        нищо по-лесно от това хора, които живеят зле да им се намери външен враг, заради, който това се случва. А младите които живеят добре и без това не искат да имат нищо общо с мафиотската плутокрация, която представлява Русия.
                        Да бе да, друг път представата ти за Русия е сбъркана, неактуална, от дифолта през 1998г, за руснака също, който се напива, като казак, за рускинята също, с която се спи за едно парфюмче българска роза ... попитай собствениците на курортен бизнес кои са най добрите клиенти, най богатите, не ти говоря за богатите руснаци, който считат ваканцията в Бг за икономичен и евтин клас, говоря ти за средната класа, които си купуват втори дом, които почиват по 2 месеца, които могат всичко да си позволят при нашия стандарт.... Нормални земни, хора, които си изкарват заплатата с труд

                        А това че Путин брани богатствата на Русия, Е това е големия проблем на мазните дебели чичковци!

                        Коментар


                        • Разбира се ГЕРБ не е алтернатива за нас. ГЕРБ е лидерска партия, чийто ръководител е с тъмно минало и престъпни зависимости. Западът пипа с кадифени ръкавици, но не граби по малко от Русия.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            ДПС забрави. Или не знаеш. АТАКА е дъщерна фирма на ДПС.
                            Аз говорих за това какво публиката вижда - а публиката не възприема че ДПС е проруска. И не мисля че ще го възприеме. Но това и няма особено значение - все пак за ДПС гласуват само техните си неграмотни избиратели. Все едно какво правят или не правят, до като не вкарат всичките политици от ДПС в затвора - което и нищо чудно да се случи - те ще си контролират електората.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              да се е чуло скоро мечтата на младите българи да е емиграция в Русия - неее
                              дори на екскурзии в Русия някой да иска ходи - нееее
                              с какво се свързват руските фирми в България - с монополи, ограбване, корупция, развращаване на политическата среда

                              Русия вече не е символ на нещо добро, а извор на престъпления. И самата Русия прави всичко възможно да затвърди това мнение.

                              Ами партиите, които подкрепят руските интереси - Атака - прекрасен символ за това каква политика ни чака ако Русия бъде оставена да прави каквото си иска. БСП - мразена от 70% от българите.
                              ДПС забрави. Или не знаеш. АТАКА е дъщерна фирма на ДПС.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • да се е чуло скоро мечтата на младите българи да е емиграция в Русия - неее
                                дори на екскурзии в Русия някой да иска ходи - нееее
                                с какво се свързват руските фирми в България - с монополи, ограбване, корупция, развращаване на политическата среда

                                Русия вече не е символ на нещо добро, а извор на престъпления. И самата Русия прави всичко възможно да затвърди това мнение.

                                Ами партиите, които подкрепят руските интереси - Атака - прекрасен символ за това каква политика ни чака ако Русия бъде оставена да прави каквото си иска. БСП - мразена от 70% от българите.

                                Коментар

                                Working...
                                X