IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
      Защо ве, защо точно и само тия двамата са ви тръна в очите!?
      Щото са криминални престъпници.
      Не понасям криминали да ме управляват. И не искам да ми се случи втори път.

      Освен това са изключително вредни за развитието на България. При тяхното управление в политическо отношение България се върна 20 години назад.

      Пак се мразим...
      А бяхме започнали ако не да се обичаме, то поне да говорим помежду си.
      Пак започнахме да правим митинги...
      Да гледаме Кеворкян ... (не и аз)
      Да се делим на сини и червени...

      Аз съм твърдо убеден, че сегашното състояние на българското общество се дължи не само на икономическата криза, ами и на омразата и противопоставянето насаждано последните 4-5 години от Бойко Борисов и ГЕРБ.
      Страната върви към гражданска война и за това е виновен Бойко Борисов!
      Проклет да е и той и семето му до девето коляно!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Toва е канализиране, Кев, за да няма хаотична стрелба. Лесна, видима и разпознаваема мишена.

        Коментар


        • Браво на франсетата !! Само нашите политически ибрикчии събират и подкрепят циганьорите от цял свят, за да имат електорат!!!
          Франция разтури един от най-големите цигански лагери

          Един от най-големите ромски лагери във Франция беше разтурен. Катунът, в който живееха близо 800 души, се намираше в парижкото предградие Сент Уен, край една от столичните топлоцентрали. Част от колибите и караваните обаче бяха върху ж.п. линия.

          Евакуирането на лагера започна сутринта.

          "Експулсирането е в пълен ход. Хората си тръгват в камионите и караваните си", потвърди Самир Мил, говорител на асоциацията "Гласът на ромите".

          На 2 октомври френските власти решиха да разтурят лагера по искане на железопътни компании, собственици на окупираните парцели.

          Катунът на това място се появи, след като в началото на лятото бяха разтурени поредица ромски лагери в парижките предградия. Теренът обаче беше тесен и някои каравани и колиби се намираха върху ж.п. линия.

          В писмо до министъра на вътрешните работи Манюел Валс кметът на Сент Уен Жаклин Руйон призова държавата да прояви отговорност и да помогне за справянето с проблема. Според кметството лагерът поставя под непосредствена заплаха не само обитателите му, но и отоплението на 110 000 души и на много парижки болници.

          След появата му топлоцентралата продължи да действа, но горивото се доставяше с
          камион вместо с влак, което повишаваше крайната му цена. По оценки на държавата и неправителствени организации във Франция са се установили между 15 - 20 хиляди роми, повечето от които живеят в подобни лагери или на улицата.
          http://novanews.bg/news/view/2013/11...5%D1%80%D0%B8/

          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение

            Тази достатъчно начетена ли ти изглежда?!
            Не знам какво е чела ама като и гледам погледа и аз искам да прочета от същото.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение

              Тази достатъчно начетена ли ти изглежда?!
              На каждая кухарка прилича
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Таз книжка съм я чел на младини. Ама корицата беше друга бе???

                Тази достатъчно начетена ли ти изглежда?!
                Yeah

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Сенатът изгони Берлускони от парламента в Италия

                  Бравос! Ашколсун!
                  Изгонили приятелчето на Боко от парламента!
                  Сега е наред и нашите да изгонят Тиквоча. И без туй файда от него няма.
                  Цацаров! Какво дремеш?
                  Берлускони е изхвърлен защото законът им не е като в БГ врата в полето .
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Прощавам на всичките 238 останали.

                    Амин!
                    А бе ти да не си директора на Шуменската смахнатология?
                    Да ги искаш за пациенти тия 238 да ти носят дивиденти от бюджета?
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Прощавам на всичките 238 останали.
                      Само на ББ и ЦЦ не прощавам! Кат ги видя в затвора и на тях ша им простя греховете.
                      Амин!
                      Защо ве, защо точно и само тия двамата са ви тръна в очите!? Какво толкова и най-вече къде ти бръкнаха че толкова да ги мразиш и да си изпълнен с такава злоба!? Ама не си само ти, сутрин в блоковете със зрителски обаждания е пълно с такива като теб, и сякаш изпитват огромен душевен оргазъм когато се изкажат, но в това лично аз не виждам нищо полезно и ефективно, освен за самите вас... злобни и заблудени хорица

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                        На останалите 239 опрощаваш ли им греховете преподобни отче.
                        Прощавам на всичките 238 останали.
                        Само на ББ и ЦЦ не прощавам! Кат ги видя в затвора и на тях ша им простя греховете.
                        Амин!
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                          На останалите 239 опрощаваш ли им греховете преподобни отче.
                          Али Осман и 240те разбойници
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Сенатът изгони Берлускони от парламента в Италия

                            Бравос! Ашколсун!
                            Изгонили приятелчето на Боко от парламента!
                            Сега е наред и нашите да изгонят Тиквоча. И без туй файда от него няма.
                            Цацаров! Какво дремеш?
                            На останалите 239 опрощаваш ли им греховете преподобни отче.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение


                              Таз книжка съм я чел на младини. Ама корицата беше друга бе???
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Сенатът изгони Берлускони от парламента в Италия

                                Бравос! Ашколсун!
                                Изгонили приятелчето на Боко от парламента!
                                Сега е наред и нашите да изгонят Тиквоча. И без туй файда от него няма.
                                Цацаров! Какво дремеш?
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X