IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти
    Аз съм на мнение да не ме цитираш.....докато не минеш в режим диалог..... и доводи!
    Доводите ми са, че държавата е на всички, а не само на политиците. Следователно всички имат право да участват в управлението.

    Не знам какъв морал имате, да защитавате политиците, които ни ограбват и насъскват полицията да бие децата
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти
      ПРЕСТАНИ ДА МЕ ЦИТИРАШ ТРОЛЕ..!
      Мисля, че пряката демокрация е по добра от представителната олигархия. Ти на какво мнение си ???
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Монти, не ми задавай въпроси а си чакай опорните точки от Позитано 20.
        +65536
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Правилно са ме баннали ... Ми да.При вас комунистите цензурата е кредо.Особено при тези които са били лоялни на Костов, после лоялни на царя, после лоялни на Станишев, после лоялни на Борисов ..... вечно лоялните
          На височайшото ти внимание - просто постнах една статия а не съм правил коментар.Коментар направи ти в типичния комунистически стил "А вие защо биете негрите". Така че чакай си опорните точки от Позитано а не мисли.Мисленето са ви го забранили комсомолците.
          Така си е.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Отговора ти е като на син талибан....
            правилно са те баннали и е хубаво да разбереш кой какъв е в спор или противоборство , тогава си проличава кой какво струва ,особенно в отношението към опонента и правото му на мнение различно от твоето .........
            Правилно са ме баннали ... Ми да.При вас комунистите цензурата е кредо.Особено при тези които са били лоялни на Костов, после лоялни на царя, после лоялни на Станишев, после лоялни на Борисов ..... вечно лоялните
            На височайшото ти внимание - просто постнах една статия а не съм правил коментар.Коментар направи ти в типичния комунистически стил "А вие защо биете негрите". Така че чакай си опорните точки от Позитано а не мисли.Мисленето са ви го забранили комсомолците.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Монти, не ми задавай въпроси а си чакай опорните точки от Позитано 20.
              Отговора ти е като на син талибан....
              правилно са те баннали и е хубаво да разбереш кой какъв е в спор или противоборство , тогава си проличава кой какво струва ,особенно в отношението към опонента и правото му на мнение различно от твоето .........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Понеже , нито Коки нито Греъм ми отговориха...
                http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...ateli_shte_gi/

                Ръководството на СУ за пияните преподаватели: Ще ги накажем, но и окупацията е нарушение...

                Ректорското ръководство категорично заявява, че няма да прилага двоен стандарт към евентуални нарушения на преподаватели и студенти", пише още в становището и се добавя, че заедно с това ректорското ръководство иска да изкаже съжаление, че студенти, използвайки този инцидент, падат на нивото на тези, срещу които се борят.
                "Няма да допуснем да ни поучават тези, които не само повече от месец съзнателно нарушават правилника на Университета, но и правата на мнозинството студенти и преподаватели, които не приемат тяхната акция", завършва позицията на ръководството.
                Бравос другари ! Значи пиянството на Драганов е в отговор на окупацията.Това се вика Академичен съвет!Наздраве по случая

                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Монти, не ми задавай въпроси а си чакай опорните точки от Позитано 20.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                    Ето пример за просташко разделяне и противопоставяне на народа по оста столица-провинция....

                    Вие, червените боклуци пак разделихте народа на НИЕ и ТЕ!
                    Проклет да е Сергей Станишев и всичките му почитатели!






                    Добре ,че не се четеш а и на тия който служиш и те не те четат....
                    А ти го делиш и противопоставяш на червени и герберски боклуци...или каквито и да е боклуци...
                    Това излиза от твоето творение....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      То по принцип метрополитена не спада към оперативна програма "Транспорт". И няма защо да бъде включвано там.
                      А и метрото обслужва само софиянци. На нас не ни трябва. Ние искаме да се дадат малко повече пари за развитие на инфраструктурата на Северна и особено на Северозападна България, а не да се изливат в бездънната уста на алчните софиянци! Да се задавят дано!
                      Ето пример за просташко разделяне и противопоставяне на народа по оста столица-провинция....

                      Вие, червените боклуци пак разделихте народа на НИЕ и ТЕ!
                      Проклет да е Сергей Станишев и всичките му почитатели!





                      Коментар


                      • Бойко Борисов бил много добър пожарникар!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Проклет да е Бойко Борисов и всичките му почитатели!



                          Докато държат властта, за да крадат, ИМ се взема!
                          Yeah

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            И какво толкова е станало като са се почерпили по случай някаква професура?
                            Всички знаят, че професорите си пийват.
                            Егати миДзерията ... да се наливат по аудиториите ... без трапези, музичка и тертипи ... Ако се бяха навряли в някое мазе, поне нямаше да ги прекъснат, но за другия път, ще знаят ...
                            Yeah

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                              Ние като не можем, Брюксел може! Взема им онова заради което искат властта!
                              http://www.burgasnovinite.bg/Spirat-...oprogrami.html
                              Не ИМ взема герберке! Ти от кой народ си? Не си ли българка?
                              Ако вземат нещо, то НИ вземат. Или не НИ дават.

                              Вие, герберите пак разделихте народа на НИЕ и ТЕ!
                              Проклет да е Бойко Борисов и всичките му почитатели!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                                "аРЕ ЧЕСТИТУ"
                                Спират европарите за третия лъч на метрото
                                Ние като не можем, Брюксел може! Взема им онова заради което искат властта!
                                http://www.burgasnovinite.bg/Spirat-...oprogrami.html
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X